|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAJICE ZA DOJENJE
30.9.2004 18:37:45   
Pupica
oI:)

Danes je bil tako sončen lep dan, In sem si zaželela malo po nakupih(he, he...verjetno je med nosečnostjo šoping prišel v kri), zato sme mojega dragega izprosila, da greva malo po štačuncah. Na koncu sva se odpravila še v Škofjo loko k moji kolegici Katarini Strojan(jap...mal reklame, čeprav ne nalašč;))povprašat če imajo še majice za dojenje.No in morm se pohvalt, da sem dobila res lepe in pripravne majice(pa še modna so, za razliko od nosečniških cotk, k so bile vse kot vreče za krompir:(:()za nas mamice ki še dojimo.Zdejle na zimo res ne bi bilo fino da imamo preveč vse odkrito;).

Kakšne oblačila so pa vam najljubšaza dojenje?Srajčke, majice z elastičnimi naramnicami?
Kakšna nova ideja bo prav prišla!

:love:
Pupica in Tia
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MAJICE ZA DOJENJE
30.9.2004 18:43:59   
ZARA
aloha pupica...o majicah za dojenje nimam pojma sam...a ni dans tvoja detka stara 1.mesec :bravo::bravo:!!!

1:torta: za TIO,ena:rozica: za mami

papa:metulj:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MAJICE ZA DOJENJE
30.9.2004 21:32:39   
ninca
pupica...tvoja detka Tia dans praznuje...!!! :bravo::bravo::bravo: JUHUUUUUUU :bravo::bravo::bravo:

Za :roza::duda::roza: eno veliiiiko :torta:, še malo večje :darilo: in seveda enega :angel:, da jo bo čuval,za mamico pa tudi ena malenkost - :rozica:


:sloncek:V:sloncek:S:sloncek:E:sloncek:
:sloncek:N:sloncek:A:sloncek:J:sloncek:B:sloncek:O:sloncek:L:sloncek:J:sloncek:Š:sloncek:E:sloncek:



Pa pa, Nina :metulj:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MAJICE ZA DOJENJE
30.9.2004 21:52:41   
Jutra
Zivjo, Pupica.

Tudi meni je to novo, da obstajajo majcke za dojenje. A se jih kupi v nosecniskih trgovinah? Kje v Ljubljani bi se dalo priti do njih??
:)Barbara:)

pa se eno:torta:za 1. mesec Tie:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MAJICE ZA DOJENJE
1.10.2004 11:43:11   
Pupica
Hvala hvala Zara res pozorno od tebe!

Naša Tia je prestopla prvi mesec :bravo::bravo::bravo:

Dons nas čaka presenečenje (jaz kao ne vem nič o tem) bo babi spekla :torta: za našo :miska::duda:.

:love::love::love:od :miska::duda: za vse vaše :duda: fletke :bravo::bravo::bravo:

pupica+:miska:Tia


(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MAJICE ZA DOJENJE
1.10.2004 11:47:29   
Pupica
ninca tudi tebi hvala :)-:)-:)-

Barbara, za majice sem zvedela preko interneta.Ena gospa tamara jih dela v kopru, vendar jih lahko naočiš po pošti.Druga pa je v Škofji loki, ntančneje Virlog 14-Pletilstvo strojan.Imajo tudi trgovinico na tem naslovu.Tu je telefonska 04/5120398.
Tule je pa link za g.Tamaro
http://foto.volja.net/view-album.php?lang=slo&album_id=351

Lp

pupica+:miska:Tia

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MAJICE ZA DOJENJE
1.10.2004 15:37:16   
Pupica
evo popravek:)-


http://foto.volja.net/view-album.php?lang=slo&album_id=351




(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MAJICE ZA DOJENJE
1.10.2004 15:38:58   
Pupica
ja mislim no:zmeden:
http://foto.volja.net/view-album.php?lang=slo&album_id=351

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   MAJICE ZA DOJENJE
3.10.2004 21:34:03   
vena
Živjo,

Čestitke za en mesec. :bravo::torta::bravo::torta::bravo:

mene pa zanima kje v škofji loki se da kupit te majice.

ker mene že pošteno zebe in se bojim, da bo udarilo na mehur.

hvala

čao

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   MAJICE ZA DOJENJE
6.10.2004 15:53:36   
Jutra
Za Pupico & Tio:

Sem rabila kar nekaj dni, da sem sploh lahko prišla do interneta. Hvala za informacijo. Bom morala kar počasi v nabavo, čez nekaj dni bi morala namreč že zibati... Pa se
:duda: v trebuščku očitno še zelo dobro počuti:):):):)

LP, Barbara

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   MAJICE ZA DOJENJE
6.10.2004 16:21:04   
Pupica
Ja samo za majico ti jaz priporočam da greš po porodu, da boš lahko pomerila.
Meni so namreč od poroda ostale"le"3 odvečne kile, vendar vem da bi kupila al prevelko al premalo:zmeden:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




termometer
Admin

Kateri termometer uporabljate?

digitalni za pod pazduho (33%)

ušesni (17%)

čelni / brezkontaktni (50%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!