|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 7:58:06   
matic0105
Kako ste danes spali? A je luna la vreme al kajuser posted image user posted image ? Mi že dva dni ponoči ne spimo NIČ - dobesedno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 8:06:49   
Soncnica Sandra ***
Jutro user posted image
 
Tudi sama se zadnje dni sprašujem podobne stvari user posted image
Naša pa spi, do cca. polniči, enih, potem pa auf. Ona bi se pogovarjala, telovadila, kričala ata ata ata, .... dan dan dan ..... smo spala nebi.
Sedaj sem ji že dve noči zapovrstjo naštimala flašo AM, da jo je vsaj malo začelo vleči skupaj, ampak zaspati sredi ničo je tudi pri nas projekt nemogoče.
 
Pa enega velikega poljubčka za Matica od Mance user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 8:29:01   
ninini
Pri nas pa vsi lepo spimo in nam luna zgleda ne pride do živega.user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 8:31:53   
majra
Mi ne spimo že dober teden, od kar se je začelo to grozno vreme

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 8:49:55   
Netopirčy81
Joj, moja najdražja pa že cele 3 dni spi CELO nočuser posted image user posted image user posted image user posted image . Kako to paše po 11 mescih neprespanih noči user posted image . Zgleda, da tut pri nas ni bilo vpliva na otroka. No ja, je blo pa na atija.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 9:12:24   
blemma
Tud na nas zgleda vpliva luna al nekaj podobnega. Že cel teden se ponoči dojimo na dve uri, vmes se zbuja v joku in pomaga le ziza. Upam, da bo kmal minil, ker sem že user posted image .

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 9:26:53   
clara23
IZVIRNO SPOROČILO: matic0105

Kako ste danes spali? A je luna la vreme al kajuser posted image user posted image ? Mi že dva dni ponoči ne spimo NIČ - dobesedno.


pri nas je zdanje 2 dni istouser posted image user posted image

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 9:35:20   
CatJa
Joj, naš se je tudi ene 20x zbudil danes. Samo on ne bedi, samo zacvili, mu moraš dat dudo in gremo naši dalje spat. Potem pa čez 20 min isto user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 11:19:03   
nia5
Sočustvujem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 12:25:15   
pizamca
Že cel teden bolj švoh spi... je kot zombi. Še ati več spi, kot naš dojenček :(

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 12:39:45   
lunca69
Ja pri nas je tudi že ceu tedn tako, spimo do 23h pol pa akcija!!!

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 13:09:06   
Splet.Ka
Pri nas vsi slabo spimo zadnjih nekaj noči, ne samo user posted image .

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu lunca69)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 13:35:58   
Sooncek
Pri nas je tudi isto že tri dniuser posted image
Že tako ne spimo veliko, zadnje dni je pa prava katastrofauser posted image .

Po mojem jih daje veseli december ... mogoče pa božička čakajo user posted image ...

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 17:16:33   
Tisana
Danes sploh nismo spali. Ampak po mojem ni luna, ampak je naša pupa prvič prehlajena - se je nalezla od naju dveh, tako da jo predvidevam boli grlo user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Sooncek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 18:52:44   
jolly123
Pismo kaj pa pol počnete tisti, ki vstanete sredi noči? A sploh greste nazaj spat? 

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 19:06:57   
katicka
mi spimo slabo že dolgo časa, pa če je luna al pa ne.user posted image

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Luna al kaj za en hudič
18.12.2008 19:12:16   
Mandek
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Pismo kaj pa pol počnete tisti, ki vstanete sredi noči? A sploh greste nazaj spat? 


Odvisno do volje in želja mladičev, predvidevamuser posted image .

Tut mi mamo take čudne noči...no, zadnji dve, danes bo najbrž tretja. Čez dan je vsega skupaj spala 40 minut v 3 obrokih, zaspana ko ne vem kaj, zaspati pa ni mogla, ker jo je skos neki zvijalo. Zdajle je zaspala v joku, ki je bil krčevit, a je trajal pol minute. Joče, se steguje, jo dvignem...ona SPI. Hm...Me prav zanima kdaj bo alarm. Po moje gre za vreme in splošno nerazpoloženost. nejevolja in ista sivina vsak dan, precej omejeno vozičkanje (mi ne zdržimo več kot 2 km po dežju)...Ma, še js mam vsega dost, kaj šele mali...user posted image

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Luna al kaj za en hudič
19.12.2008 7:39:15   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Pismo kaj pa pol počnete tisti, ki vstanete sredi noči? A sploh greste nazaj spat? 


Odvisno do volje in želja mladičev, predvidevamuser posted image .




user posted image user posted image user posted image

Ja to mi je jasno, mogoče bi rada samo slišala, da jim uspe iti nazaj spat, da vem da je še upanje user posted image

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Luna al kaj za en hudič
19.12.2008 9:31:55   
Yasmina
Pri nas je že dva tedna kriza. Moj user posted image  je star 5 mesecev in se na dve uri ponoči zbuja in doji kot da bi bil novorojenček. Če mu dam dudo, jo pljune ven in joka tako da nimam nobene druge izbire kot da ga podojim. Danes ponoči pa je celo bedel od 2.30 do 4.30. Za znoret! Joj kok bi pasalo vsaj šest ur skupaj trdno spati.....user posted image  Upam da je res samo vreme krivo in, da bo kmalu bolje.

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Luna al kaj za en hudič
19.12.2008 10:00:01   
Anonimen
Pri nas je isto,do 23 ure spi,pol pa akcija.Tud jst se sprašujem,kaj ji je.Lačna ni,ker noče jest,malo čaja rada popije,drugač pa čveka,krili z rokami,ko pa končno omaga je pa to za celih 10 minut,no pol se pa akcija ponovi.In to traja skor vse do jutra,mama je pa zjutri takauser posted image .

(odgovor članu Yasmina)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Luna al kaj za en hudič
19.12.2008 10:54:32   
clara23
pri nas je bil danes ponoči spet direndajuser posted image user posted image . kot ste že rekle..do 23h v redu..potem pa akcija do 6huser posted image user posted image Pa kaj hudiča je to?!?!?!?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Luna al kaj za en hudič
19.12.2008 14:44:11   
blemma
Pri nas je končno prišel zobek in mislim, da to pojasni nemirne noči. Sedaj upamo na spanje...user posted image

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Luna al kaj za en hudič
19.12.2008 15:52:40   
Yasmina
Ja, pri nas bi tudi že lahko taprvi zobek pogledal ven. Mogoče je tudi malo to krivo. Danes je imel celo malo povišano temperaturo. Drugih znakov kake bolezni pa nima. Čudno. No, je pa lepo slišat da ma še kdo podobne nezaželene nočne žurke. Jaz imam okrog sebe samo naspane mamice, katerih otročki spijo po cele noči in so pravi angelčki.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Luna al kaj za en hudič
20.12.2008 10:07:38   
clara23
da sporočim...danes smo se zbujali na 1 URO?!?! če ni to grozno..ne vem..sem kot zombiuser posted image user posted image user posted image Se pa res full drgne po dlesnih in upam da čimprej dobimo tisti zobek, seveda če je le to vzrok..

(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Luna al kaj za en hudič
20.12.2008 12:50:41   
Lucija Perc
Tudi naša ga že cel teden lomi.. zvečer zelo lepo zaspi, potem spi kako uro ali dve in ko se zbudi bi ona kar vstala, se igrala, pogovarjala, skratke vse samo nazaj nebi zaspala. Tako da rabimo ponavadi tudi do 2 uri, da nazaj zaspimo. Pa še potme se zbuja na vsaki 2 uri, tako da smo bolj neprespani kot ne..

_____________________________

23.01.2008 nam je polepšala življenje naša mala LANA

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Moško ime
SaMaa

Katero ime izbrati?

Val (29%)

Nik (45%)

Lovro (26%)


Število vseh glasov: 154

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!