|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lubenica in melona v nosečnosti
22.6.2009 20:03:22   
memole80
Punce, da se malo nasmejemo. Sodelavka je zadnjič omenila, da ji je med. sestra rekla, da nosečnice ne smemo jesti lubenic in melon, ker full redijo. :) OK, je res, da je ogromno sladkorja, ampak bi jo mogel pojesti 12 kg! :) Naj bi imel kontra efekt in naj bi se full redile. Ma jaz ne verjamem!!!user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lubenica in melona v nosečnosti
22.6.2009 20:12:24   
matkica
To pa tudi jaz neverjamem.da bi to imelo ravno nasproten učinek in da bi se redil.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lubenica in melona v nosečnosti
22.6.2009 20:24:35   
Februarka08
A zdej se bom še zarad lubenice sekiralauser posted image pa saj ta svet več ni normalenuser posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lubenica in melona v nosečnosti
22.6.2009 20:28:39   
memole80
To moram rečt mojemu G, da se nasmeje....user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lubenica in melona v nosečnosti
28.6.2009 20:04:52   
KatMat
lubenica je pravzaprav koristna saj vsebuje veliko vode in ti cisti telo (sej ves da hodis lulat ko zmesan)


izogibaj se vecjim kolicinam sadja(da nebi pretiravala) drugace pa jes lahko vse...aja...v zadnjem 3 mesecju se izogibaj bananam (te ti bodo pa res povecale tezo na koncu....no ja ce jih velik pojes

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lubenica in melona v nosečnosti
28.6.2009 20:06:37   
blaža
je ta sestra verjetno brala Montignaka, ki on tudi pravi, da bučke, buče, melone, lubenice, ... da to redi.

Ma res ne vem zakaj se tega ne bi jedlo, še posebaj nosečnice, če jim paše.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lubenica in melona v nosečnosti
28.6.2009 20:21:32   
Menta
To je verjetno zaradi sladkorja, ki ga vsebuje, ampak mislim, da je bolje, če se napokaš lubenice kot pa kakšnega sladoleda ali drugih sladkarij.

Meni ful pašejo lubenice in še fajn mi je, ker pol toliko hodim lulat user posted image user posted image user posted image .

Jaz jih bom še kar jedla. Prav zdaj bi jo, če bi jo imela user posted image .

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lubenica in melona v nosečnosti
28.6.2009 20:52:32   
Februarka08
Jaz sem se jo danes spet najedla, pa jutri se jo bom tudiuser posted image brez slabe vestiuser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lubenica in melona v nosečnosti
29.6.2009 11:22:16   
marusi
malo za šalo, malo zares... lubenica ima res visoki glikemični indeks, kar pomeni, da te ne nasiti za dolgo, pa si potem še bolj lačen... ampak glede na to, da ima 10 kcall na 100 g jo moraš RES veliko pojesti, da se zrediš

imam eno kolegico, ki ji zadnji mesec ni pasalo nič drugega kot grozdje... jedla je samo grozdje in se nenormalno redila. ko je prišla k zdravniku, jo je ta vprašal, koliko grozdja poje? kilo? dve? oa je reklla, da cca 2 vedra (ker je pač nabirala grozdje v vedro) user posted image  in da ne ve, koliko kg...

tako, da če boste vsak dan poleg vsega ostalega pojedle 15 kg lubenico, se boste verjetno res zredile...

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




služba po porodniški
Michonne RR

Ali ste/boste po končani porodniški odšle v službo?

Da (96%)

Ne, ostala sem/bom doma (4%)


Število vseh glasov: 28

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!