|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Letošnje cene na Hrvaškem?
24.7.2007 16:24:12   
lumpy
Oj,
smo eni izmed tistih , ki se na dopust šele odpravljamo.

Pa bi rada samo preverila eno stvar. Vsako leto ljudje naženejo paniko kako je drago tam na Hrvaškem, pa tam  na Hrvaškem....zanimajo me predvsem hrana, pijača...

Imam namreč izkušnje da so vsakokrat vedno tako vpili kako je drago, potem smo pa nesli zraven še pa še, da iz avta nismo videli, pridemo dol je bla pa pašteta cenej, pa sadje cenej, pa paradižnik....

Tisti , ki ste že bili letos Na Hrvaškem ( Pag, Rab...) POMAGAJTE Z NASVETI OZIROMA IZKUŠNJAMI

Lep pozdrav


_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
24.7.2007 17:36:13   
Spark
Voda je približno 10HRK, sokovi kot so Nestee in Coca cola so 14HRK, argeta pašteta je 9 HRK. To je kar se spomnim. Meni se zdi to full drago. To pa so cene iz enega campa v Poreču. Baje je Konzum malo cenejši, ampak ne vem ker nisem nič tja hodila. 

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
24.7.2007 19:07:09   
vesna.com
Po mojih izkušnjah je najboljš nest s sabo edino pijačo.Ta se mi zdi res draga.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
24.7.2007 21:58:58   
Lumpi
Mi smo bili letos na Pagu - cene so tudi do 25% višje kot v Zadru. No, piače: ledeni čaj - 0,5l: 5 kun, 1,5l pa 7 kun,...... ja, bo kar držalo, da je dražje kot pri nas, edino voda se mi zdi, da ima približno isto ceno.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
24.7.2007 23:13:12   
Anonimen
Štruca belega kruha 6 kun.
Liter mleka 2,8% mm, 5 kun.
Kila jabolk 6 kun in še nekaj.
Jogurt bioactiv ca. 2,5 kune.
Tekoče milo Palmolive 8 kun.
Sir Gauda 1 kg 40 kun.
Sveža riba med 20 in 50 ku za kilogram, ceneje po 11. uri.

Ekspreso kava v povprečju med 5 in 7 kun.
Sadni sokovi v barih med 12 in 15 kun.
0,5 litra piva na ribarski fešti 10 kun.
Kepica sladoleda 5 kun.

Forografije za dokumente (10 plus 1 velik komad) 40 kun.

Več se ne zdajle konkretno ne spomnim.



(odgovor članu lumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
25.7.2007 12:15:57   
CeluLitka
Cene so odvisne tudi od "destinacije" počitnikovanja. Meni osebno se zdi, da je pijača daleč najdražja oziroma dražja, če jo primerjam s cenami pri nas. Sicer je tudi ostalo nekaj dražje, samo spet ne toliko, da bi za tistih 14 dni morala vse vlečt s sabo.

Samo za primer: prijatelji so prišli s Korzike in pravijo, da je kava od 3 - 5 EUR, nasplošno hudo drago.


Evo še ena debata o tem:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1704996

< Sporočilo je popravil CeluLitka -- 25.7.2007 12:19:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
25.7.2007 12:34:05   
Nika v službi
Gremo v Umag, v hotelu imamo polpenzion, na kosila nameravamo hoditi ven, predvsem zaradi naše princeske, kar pomeni 1 obrok dnevno za 1 osebo, midva pa kako solatko in pijačko. Sicer pa običajne pregrehe - kava, sladoled, ledena kava, pijača, kaka solatka, pa kakšni nakupi na štantih, ipd. Obroki verjetno kar v sklopu hotelskega kompleksa Sol Garden Istra.

Eko, sedaj me pa zanima, koliko kun naj vzamem s seboj, da ne bo preveč in ne premalo. Tam ne bi rada menjavala evrov, ker je tečaj slabši, preveč jih pa spet ne bi jemala, ker sicer ne hodimo tja, da bi jih imela doma, konverzija spet nazaj se pa ne splača.

Koliko keša vzamete vi s sabo za 1 teden počitnic? Saj vem, da je to zelo relativno, pa vendar...

Saj vem, da verjetno lahko marsikaj plačaš s karticami (kar tudi nameravam), ampak vseeno nekaj kešovine pa res rabiš.

Sama razmišljam o kakih 300€ - je premalo, preveč?!


(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
25.7.2007 12:38:46   
CeluLitka
Po moje maš dost, če ti pa zmanjka, pa dvigneš na bankomatu, pa je.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
25.7.2007 13:42:21   
Jessy
Mi smo ravno prispeli s Paga. Če sem poštena, ne vem niti za eno ceno. Kupovali smo v trgovskem centru Novalis, kjer si lahko plačal tudi s karticami.
Bratranec pa je rekel, da so cene zelo podobne našim, edino brezalkoholne pijače so pa precej dražje kot pri nas, zato oni vsako leto peljejo nekaj pijače s seboj.

Mi smo za 10 dni porabili okrog 2000 kun (tu sem za 200 € dobila 1500 kun, dol smo pa še 30€ menjali in to po enakem tečaju kot na novi ljubljanski banki v SLO), pa nismo prav nič šparali in vse kupili dol, edino meso smo pa res imeli od doma.

REs pa je, da smo bili v apartmaju in smo si vse kuhali sami, ven smo šli 2x na večerjo.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
27.7.2007 21:53:39   
lumpy
Hvala vsem za pomoč.

Se pravi ista pesem kot vsako leto do sedaj, pijača draga, restavracije drage...ostalo pa sprejemljvo za turistične kraje.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
27.7.2007 22:52:31   
kornelijabob
Res je odvisno od lokacije, samo mesto Pag na Pagu je full drago.
Jaz rajši vse vzamem s sabo, no kolikor se pač da.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
28.7.2007 8:49:44   
Anonimen
http://24ur.com/naslovnica/novice/gospodarstvo/20070727_3102633.php

(odgovor članu kornelijabob)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
28.7.2007 9:31:20   
Sulfinija
Meni se je letos zdelo drago,ko en user posted image .

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
31.7.2007 0:17:59   
Anja**
Za pol litra vode smo plačali 12 kun (praaaaasciiiii), za pol litra piva 10 kun, za expresso pa 9 kun.

Za napihliv obroč bi plačali na štantu 50 kun pa nismo, ker smo ga kupili v konzumu za 14,60 kun (vsaj tu nas niso...jeeeeeeeuser posted image user posted image  )


Zagonli prevečuser posted image  (za 2 tedna, s plačanim polpenzionom smo mahnili  800€ user posted image )




..ja, sami smo si krivi...

aja, pa lep dopust user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
31.7.2007 15:34:41   
tina104
Voda vem, da je svinjsko draga, se spomnim, ko smo bili na Hrvaškem za 1. maj. Drugih cen ne vem, kar še nisem bila na poletnih počitnicah.

Anja - kaj 800 evrov za dva tedna - kaj misliš s tem - še poleg polpenziona? Ker če bi bilo to vse skupaj, bi bilo zelooo poceni.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
31.7.2007 17:10:26   
Sulfinija
Midva sma za ekspres kavo plačevala 10kun,za 0,5litra piva 20kun,za 2,5dcl fante 18kun in za 0,5 mineralne vode 13kun zelo,zelo drago.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
31.7.2007 21:50:50   
bilbo
bili v Rabcu par dni - cene pijače primerljive z našimi.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem?
31.7.2007 21:55:39   
Njuškalo
Mi smo bili na rabu, ful drago...najceneje je v Cash&Carry, čeprav tudi tam ni ravno poceni.Voda je, ko sem malo preračunavala okoli 300 ta starih SIT.Svine!user posted image Za sladoled sem v povprečju odštela 2 evra.V glavnem Rab je drag ko user posted image , še dobro ,da imam dobro plačo, pa si to lahko privoščim.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?