|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Leonišče in UZ
22.1.2008 13:34:41   
Anonimen
Zanima me ce katera hodi v Lj v Leonisce na preglede - ima tam svojega ginekologa. Zdi se mi namrec, da tam ni UZ oz jaz do sedaj se nisem videla ekrana v ambulanti. Ker naj bi vsaki nosecnici ob prvem pregledu pripadel UZ, me zanima ce se lahko zgodi, da ga jaz ne bom imela.
Moj G je Cvjeticanin.

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 27.1.2008 9:05:44 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LEONISCE in UZ
22.1.2008 13:38:12   
Alfabeta
Uz imajo v drugem nadstopju in greš po pregledu gor. In seveda te prvič pogleda z UZ, da potrdi nosečnost.

Vsaj do lani je bilo tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LEONISCE in UZ
22.1.2008 13:43:26   
baguSka
Itak da so UZji.. ampak jih nima vsaka ambulanta posebi, pac pa vse skupi enga oz dva. Pa mislim da je celo v vsakmu nadstropju po eden, ce ne celo dva. Mas pa pol se tko kot je moja predhodnica rekla. Tko da itak da bos mela UZ - nc bat. Ko mas pregled, ko prides na vrsto, gres pac v drugo sobo na UZ. Skupaj s svojim G. Sej to je hitr...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LEONISCE in UZ
22.1.2008 14:40:50   
Svet
Pregleda te v ambulanti, potem pa te pošlje v 2.nad in tam počakaš, da pride. Medtem pogleda še kakšno žensko v ambulanti in ko se jih nabere za UZ dovolj, skoči iz ambulante v 2.nad na UZ. Pač, čakaš v 2 vrstah;(user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LEONISCE in UZ
22.1.2008 19:57:48   
NiLe
V Leonišču se vedno čaka: v sprejemni, v laboratoriju, v ambulanti, za UZ in pri naročanju  Jaz se vedno psihično pripravim, da bom za pregled porabila od 1,5h do 3 ure. Imajo pa UZ v 2. nadstropju in če imaš srečo, lahko po pregledu pri svojem G hitro prideš na vrsto za UZ. 

_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LEONISCE in UZ
24.1.2008 17:53:31   
Majuska
Za prvi pregled, ki je vaginalni, imajo sobo tudi v 1. nadstropju, vsaj mene so tja noter poslali ... user posted image

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LEONISCE in UZ
30.1.2008 16:15:29   
mate0ja
Uh sem vesela, da se nisem ogločla za ginekologa v leonišču. Sem namreč pred nosečnostjo menjala. Nisem se mogla bolje odločit. Ni čakanja, vse na enem mestu (edino laboratorija ni), maksimalna projaznost. Sploh ni treba veliko spraševat, ker sta ginekologinja in babca prekomerno (v najlepšem pomenu besede) dosledni pri razlagah o dogajanju v trebuhu.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




imena
klara2007

katero izmed naštetih imen vam je najbolj všeč?

tiana (14%)

lana (38%)

neža (46%)

vanesa (2%)


Število vseh glasov: 129

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!