|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 12:12:35   
zmajaz
Ima katera kakšne izkušnje s tem - na bilo katerem delu telesa? Zanima me predvsem število potrebnih ponovitev, morebitne bolečine, pa kako ste na splošno zadovoljne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 12:24:39   
loremi
Jaz sem hodila na lasersko odstranjevanje dlak na obrazu, pa bom mogla ponovit (takrat nisem opravila potrebnih šestih ponovitev in seveda ni blo učinka, kot bi sicer mogoče bil). Bolečina je pa na vsakem delu telesa menda drugačna, na obrazu pa najbolj boli, sploh kjer je več dlak skupaj in da so trše, močnejše.
Priporočljivo pa je poseg ponoviti 6x, z enomesečnimi razmaki.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 13:21:36   
ALWAYS LARA
hodila en čas nazaj . brada ...učinek? ničen!
je pa res, da če maš kake hormonske spremembe lahko začnejo nove rast. tudi meni jih je sicer nekaj šlo stran, ampak so mi po nosečnostih udarle nove ven in to ful user posted image  sem že vsa nesrečna user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 15:03:07   
loremi
ja sej, pri meni je vse hormonskega izvora user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image
očitno se bo težko res za stalno tega rešit user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 21:33:04   
ALWAYS LARA
zadnjič sem nekje prebrala, da če maš zdravniško potrjeno, da je hormonskega izvora, da naj bi iz obraza dlake lahko lasersko odpravil z napotnico!!! pozanimaj se!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 21:41:19   
rija
jaz sem po IVFu dobila kar veliko novih, trdovratnih dlak, vendar so presvetle, da bi jih laser zaznal. vsaj tako mi je zatrdila moja kozmetičarka, tako, da grem zdaj pač na vosek. in sem se pač sprijaznila.

a je še kakšna druga metoda?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 22:33:20   
zmajaz
Za navaden laser so svetle dlake problematične, za IPL+RF laser (ala Elos, eLite itd.)pa to naj ne bi bil problem - vsaj tako sem brala, upam, da se javi še katera s konkretnimi izkušnjami.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 22:33:29   
Sonrisa
ELOS tehnologija naj bi odstranjevala tudi svetle dlake.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 22:34:09   
Sonrisa
He he, za celih 9 sekund si me prehitela. user posted image

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 22:56:39   
poli*
Mislim, da sem šla 5x (je že nekaj let od tega), težava odpravljena približno 60%, mogoče malo več... pač, do take mere, da ne zgleda poraščeno.
Nekje na telesu pač user posted image
Aja, bolelo je kot hudič. res močno

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 23:00:44   
zmajaz
Še mogoče veš s kako napravo so ti pa delali? "Navaden" laser ali IPL?

Oziroma saj verjetno ni bil IPL, ker še menda sploh ni tako dolgo pri nas, IPL+RF, ki naj bi bil kao najbolj učinkovit, je še pa manj časa. Pa "navaden" laser naj bi veliko bolj bolel - če to sploh kaj drži. user posted image  


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
26.11.2009 23:13:53   
poli*
To je bilo približno 6 let nazaj in po moje je šlo za navaden laser. Samo, zakaj pa tolk boli. Mene je v bistvu zlo žgalo.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
27.11.2009 7:33:37   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: poli*
Aja, bolelo je kot hudič. res močno

Tud jaz ne vem, za kak laser je šlo, dve leti nazaj pa sem imela ta poseg, ampak me je isto fejst bolelo.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
27.11.2009 7:40:57   
ALWAYS LARA
kva vas je to bolelo? ko je z laserjem delala? js to skor čutila nisem=?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
27.11.2009 8:19:11   
zmajaz
Navadn laser baje kr ornk boli.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
27.11.2009 9:47:37   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA
kva vas je to bolelo? ko je z laserjem delala? js to skor čutila nisem=?

ja jst sem imela poseg na obrazu (in menda na obrazu najbolj boli) in tam, na bradi, ko imam veliiiiko trdih temnih dlak skupaj, je fejst bolelo, ko je šla z laserjem čez.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
27.11.2009 10:47:47   
zmajaz
Vidim, da še ni ravno veliko uporabnic preizkusilo te variante odstranjevanja nadležnih dlačic, sem pa malo pobrskala še po drugih forumih, pa je videti, da je tale laser ipl+rf kar uspešen, našla sem pa še en salon, ki daje trenutno celo možnost 50% popusta za 1 terapijo ali paket terapij z nekim kuponom, tako da sem se odločila, da bom vplačala kar paket enih 6 terapij in preizkusim zadevo, ker imam poln kufer tega, da me po britju vse pika in srbi, pa rdeči spuščajčki se mi delajo, brazilska pa boli - pa ajd bolečino še preživiš, samo kaj ko že prej kot v 1 tednu začnejo dlačice spet rast, ker se ene potrgajo in ne izpulijo, potem se pa še vraščajo. V ponedeljek sem naročena za bikini (brazilska variantauser posted image ), pa bom poročala, kako bo šlo, če bo še katero slučajno zanimalo.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
27.11.2009 11:01:34   
ALWAYS LARA
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA
kva vas je to bolelo? ko je z laserjem delala? js to skor čutila nisem=?

ja jst sem imela poseg na obrazu (in menda na obrazu najbolj boli) in tam, na bradi, ko imam veliiiiko trdih temnih dlak skupaj, je fejst bolelo, ko je šla z laserjem čez.


ja sej js tut na bradi in po vratu spodaj pod brado. nič bolel. mogoče pa zato ni blo nobenga učinka user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
27.11.2009 11:08:29   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA
ja sej js tut na bradi in po vratu spodaj pod brado. nič bolel. mogoče pa zato ni blo nobenga učinka user posted image


Morda ti je pa res laser preblago nastavla. user posted image  Drugače pa kolikor sem gledala po drugih forumih, so večinoma nezadovoljne ali manj zadovoljne ravno tiste uporabnice, ki so si delale brado oz. pač kaj na obrazu - morda zato, ker so ravno te dlake običajno povezane s hormonskimi težavami. Kaj pa vem. Bikini, pazduhe, noge - to so uporabnice večinoma zadovoljne.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
14.1.2010 22:26:09   
zmajaz
Evo - sem bila do zdaj že 2x in dlak imam zaenkrat že menda več kot pol manj, pa še te ful počasneje rastejo. user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
15.1.2010 8:25:27   
loremi
No to je pa super novica!

Sam sej bikini predel, tud če mal pika in vse, še preživiš, čeprav je zelooo neprijetno, ampak na obrazu pa takoj vsak porajta, da si zaraščena kot kak dec. user posted image

Tko da mi ne preostane druge, kot da bom spet šla na ta laser, upam, da bo uspešno.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
15.1.2010 8:58:52   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Evo - sem bila do zdaj že 2x in dlak imam zaenkrat že menda več kot pol manj, pa še te ful počasneje rastejo. user posted image

kaj pa bolečine?
A si tudi noge?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
15.1.2010 9:55:14   
zmajaz
Zaenkrat sem šla samo bikini, da vidim, kako se bo obneslo. Pa pazduhe sem bila 1x, ker so mi poslali za božička kupon za brezplačno. Bolečine - ma temu sploh ne bi rekla bolečine - mal samo špikne za trenutek, ko se laser sproži. V primerjavi s kako brazilsko sploh ni debate ...

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
15.1.2010 12:30:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lasersko odstranjevanje dlak
15.1.2010 12:49:40   
zmajaz
Za Maribor in Rog. Slatino vem.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 15.1.2010 12:50:28 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?