|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LASKI
2.11.2004 20:45:38   
NIK IN MAMI
:)-VSI RECIMO PRAVIJO,DA PRED ENIM LETOM NESMEŠ :duda:POSTRIČI LAS....KO PA VPRAŠAM ,ZAKAJ NE,PA NIHČE NE VE ODGOVORIT???????A VESTE VE, MOGOČE ZAKAJ NE?????????;) L.P. :sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   LASKI
2.11.2004 20:46:11   
tina.nika
Prvič čujem.:zmeden:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   LASKI
2.11.2004 20:46:12   
Anonimen
Vraža:)
lp,:fis:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   LASKI
2.11.2004 20:54:41   
Sarina
A jih ne smeš :zmeden2:- jaz sem jih moji :roza::duda: spredaj že strigla - pred enim letom !:)

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   LASKI
2.11.2004 20:57:00   
Vera*
Jaz mislim da lahko.:kuza::muca::muca:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   LASKI
2.11.2004 21:02:54   
Bela
Če lahko strižeš nohte, lahko tudi lase, saj so enake sestave iz keratina...tako da ni nič narobe za:)-

lp:sloncek:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   LASKI
2.11.2004 21:08:11   
hana9
so babice rekle, da jim pamet ostrižeš:)-:)-
tako sem slišala.
lep pozdrav vsem :sloncek:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   LASKI
2.11.2004 21:10:20   
NinaŠ
To je vraža "naših babic" - menda naj bi prinašalo nesrečo otroku. Ampak jaz temu nič ne verjamem in ko bo Anže potreben striženja se bomo ostrigli ne glede na starost. Prijateljica je hčerko do enajstega meseca morala že 3x ostrič, ker ji tako hitro laski rastejo. S striženjem se laski še krepijo in gostijo, tko da mislim da je to celo dobro za otroke. LP

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   LASKI
2.11.2004 21:17:01   
PeterPan
v osnovi laski tako sami odpadejo. da ne bi smeli stričt prvič slišim, vem pa da pravijo, da do petega leta starosti treba otroku strič lase čim pogosteje, saj tako dobi goste in kvalitetne laske. ne glede na to, da imamo punčko ali fanta. če želimo imeti tanke š**** pač punčki pri treh mesecih tiščimo v laske špange in podobno, ker je to taaaako sladko.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   LASKI
2.11.2004 22:00:22   
kimi
ja meni so tudi rekli do 1 leta ne

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   LASKI
2.11.2004 22:21:48   
mammika
To so samo vraže kot je že ribica napisala.Jaz sem ga že trikrat strigla...:sloncek:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   LASKI
3.11.2004 8:44:05   
Anonimen
Ja Bela, saj noptov tudi ne smeš striči! A ne veš, da jih mora mamica pogristi! Ne res, tudi to je del tega hecnega vraževerja. Po mojem ne igra nobene vloge niti dejstvo, če ga do petega leta ne vem kolikokrat postrižeš. Lasje so podedovani, jaz imam grivo po mami, sestra pa nežne laske po očetu. Pa so obe enako strigli.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   LASKI
3.11.2004 10:10:22   
anaj
Vi se kar ostrižite.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




plenice
symba

od plenic za enkratno uporabo uporabljaš?

pampers (58%)

alana (4%)

muller (22%)

hofer (12%)

moltex (1%)

linostar (2%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!