|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kupiti fantku punčko za igro?
16.1.2006 22:22:03   
Anonimen
Če grem z malim kam na obisk, se zelo rad igra z "novimi" igračami. zanimivo mu je nekaj novega....sploh igrače, ki jih doma nima-torej razni dojenčki, punčke....
Sem bila zadnjič presenečena, ko sta se igrala z eno deklico in je dojenčku dajal piti flaško,vlačil ga je naokrog, mu obuval copate, se pogovarjal z njim.... Bil je čisto navdušen.user posted image
Kot fantu mu res nismo kupil kakšnega dojenčka.user posted image Ima medvedke, punčke in podobnih igrač pa ne. user posted image  Bi ve kupili fantku (leto in pol staremu) kakšnega dojenčka?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
16.1.2006 22:29:56   
soncece24
Zakaj pa ne? če se rad s tem igra mu ga kupi, za to po mojem ne bo čisto nič majn fantovski.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
16.1.2006 22:31:36   
Anonimen
Definitivno ja. Prav tako obratno, bi kupila tudi punčki avto. Tako da ti kar veselo v nabavo. Zaradi tega ne bo nič narobe, kvečjemu se bo naučil raznih vlog v življenju.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
16.1.2006 22:37:18   
ona
Da povem kaj se je meni zgodilo!
Zadnjič so prišli na obisk eni prijatelji in so hčerki kupili enega dojenčka,ki ima dudo,ki jo daš v usta in se dojenček oglasi,kot da vleče dudo,ko mu pade ven pa začne jokat.Hčerka ima eno leto!Sinu-7 let so pa kupili en malo večji avto!
In naslednji dan zagledam sina kako se igra s tem dojenček,hčerka pa vozi avto oz. ga poriva gor in dol po dnevni sobi!
Prizor,da padeš dol!In seveda,kupi sinčku dojenčka,saj se tudi naš 7-letnik igra z njimi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
16.1.2006 22:38:45   
KODA
Našega tastarejšega je pri tejstarosti ravno to zanimalo.Ko smo prišli k kolegici,ki je imela punčko,se je ves čas igral z vozički,flaškami,dojenčki.Potem mu je pa miklavž prinesel enega velikega dojenčka.Prenašal ga je po stanovanju in skrbel za njega.Nikoli mu nisem branila tega. 

< Sporočilo je popravil KODA -- 16.1.2006 22:41:39 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
16.1.2006 23:22:34   
frutka_
Ne najdem niti enega razloga zakaj ne?! Da bi ga igra s pupikami poženščila ali kaj podobnega...?Moj jo ima, ima tudi voziček in kuhinjo, ima pa tudi bager, tovornjak, kolo...Danes so znanja multidisciplinarna...hehehe...vsak mora znati vse!user posted image


LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
17.1.2006 0:13:25   
lelaval
Jaz bi mu. Moj 7 letni sin se še sedaj včasih igra s sestrinimi z dojenčki. Se dogovorita, kateri bo imel katerega, kdo lupinico, kdo voziček in se lepo igrata. Drugič pa se oba igrata z avki.
Jaz nikoli nisem igrač ločevala na fantovske in dekliške.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
17.1.2006 7:52:53   
bskrle
Kupi mu dojenčka, moja prijateljica, ki ima 2 fantka, imata za igračko punčko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
17.1.2006 8:37:37   
dory
No nas mali, pa, ko sva bla zadnjic na obisku pri njegovi prijateljici, brska med njenimi igracami...hehe puncke so letele na drug konec sobe, zraven pa se je drl...TATOJJJJJJJJJ :)...no pri nas je se vedno "IN" traktor :)


Ce pa bi kazal kakrsen koli interes do punc,bi mu jo tud kupla...zakaj pa ne...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
17.1.2006 8:44:12   
MarijaPo
jaz mu je ne bi kupila, ker potem bi gotovo ratal gej

(sala)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
17.1.2006 8:50:51   
Anonimen
Ja, bi mu, čeprav se po moje potem kaj prida ne bi igral. Bolj je to, da nekje nekaj vidi in mu je zanimivo, ker je pač nekaj novega. Vsaj po mojih izkušnjah je to tako. Sicer je Tibor imel še od nečakov dojenčka, punčko in voziček, nekaj časa je voziček tudi prevažal, ampak v glavnem brez dojenčka, kar tako, ker je bil pač v tistem obdobju, ko radi vozijo vse živo.
Tako da, ja, kupi mu ga, samo raje kaj bolj poceni, ker po moje ne bo za dolgo.

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
17.1.2006 9:19:49   
Cikica
Seveda da mu lahko kupiš punčko,to ni nič takega,od moje sestre fantek tudi ima punčko in jo redno previjamjo hrani....zelo rad se igra z njo-star bo 2leti.Moj sonček pa noče glih punčke se raje igra z avtomobilčki in podobno.
Če jih ima rad pa mu kupi.Pa uživajte.

lp,cikicauser posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
17.1.2006 11:20:17   
76suza
Naš dvoletnik ima tudi dojenčka, voziček in stekleničko za dojenčka. So dnevi ko se full z njim igra. Ga hrani, vozi z vozičkom in daje spat. Tisti dan slišiš samo Baby, Baby. Drugi dan pa Baby leži v koti in ga niti ne pogleda.
Kupli smo eno izmed bol poceni varjant.

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
17.1.2006 16:33:23   
valči
Moj sinko bo star marca tri leta in sem mu lani za miklavža kupila dojenčka z flaško.Še sedaj mu je med najljubšimi igračkami.Celo v vrtec ga včasih vzame in obvezno spi z njim.Pa če gremo kam hoče met tega dojenčka.Pa ima kupe raznih igrač,a dojenček je zakonuser posted image

Za božič sta dobila od ene tete Miha avto,Lara pa malega dojenčka.In je Miha takoj spremenil darila.Je relel:Miha dojenčka dobo,Lara avto dobla!user posted image

Tako da kar kupi kako tako pupo,ne boš falila.user posted image

(odgovor članu 76suza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
17.1.2006 16:38:47   
san
naš bo sedaj dopolnil 2 leti in se tudi najraje igra z dojenčki, jih preoblači, daje spat, jim kuha...
v glavnem, če si ga želi, mu ga le kupi.
lp s

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kupiti fantku punčko za igro?
18.1.2006 13:11:16   
Anonimen
Punce, hvala za mnenja. user posted image V bližnji prihodnosti se odpravljam v City park in mu bom v Šparu kupila dojenčka. Sem jih že gledala ...so tam okrog 3.000sit.

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?