|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krči
10.6.2005 13:47:48   
zi&mm
Ojla,

kaj najbolje pomaga proti krčem? Žigca mučijo samo ponoči recimo, da dobre dve uri ampak se mi prav smili kolko :(( ?

Lp,

:metulj: Mili
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Krči
10.6.2005 13:52:29   
tejč
v bistvu nimaš kej drucga, kot da ga masiraš po trebuščku in da ga nosiš v tistem položaju na roki.
mi mamo kapljice iz lekarne proti krčem.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Krči
10.6.2005 14:10:15   
Mina1
MILI, pri nas NIČ, ampak res nič ne pomaga.

Imamo vse: plantex čaj, Lefax, Lefaxin, Sab simplex, Hippov čaj, pa ne nuca nič.

Tolk ga šraufa že tri mesece in pol, da je za zjokat, tudi z mlekcem imamo kar naprej težave in tako.

Prvega:duda: so krčki mučli 6 mesecev, samo tako za info, da ne boš mislila, da to hitro gre. TUdi sedaj pri drugem piškotku nimamo sreče, pa ne dojim.

Enkrat pa mine in tako, ampak potem bodo prišli zobki, pa....

Držite se,

pa-pa Mina1

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Krči
10.6.2005 14:11:53   
JASNA D
Uporabi iskalnik, pa boš našla cel kup nasvetov. Pri nas se je najbolje odrezal Lefaxin, masaže in kreme, pa nošnja na rokah, žal niso pomagali. Oba pa je strašno matralo.

Jasna

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Krči
10.6.2005 14:20:20   
lukec
Ne obupaj, vse mine. Sicer pa vsakemu pomaga kaj drugega, nam so pomagale sab simplex kapljice, kolegici kapljice proti krčem, še drugi pa kuminin sirup.:bravo:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Krči
10.6.2005 14:33:24   
Elžbet
Zdravo!

Tudi moj nečak je imel lansko leto grozne krče, sestra ni spala po cele noči, pa tudi on ne ... je blo noro. Ni pomagal noben čaj, Hippov, Plantex - nič. Potem je moja mami, torej babica, ki se veliko ukvarja z zdravilnimi zelišči, šla v lekarno z zdr. zelišči in so ji namešali razna zelišča (mislim, da kamilice in kar se je meni zdelo smešno - kurja čevca - rastlina, da ne bo pomote:-)). In ne boste verjele, po 3-4 dneh, ko je nečak pil ta čaj, je imel samo še nekajkrat krče, zares so se umirili. Zato, poskusi poiskati in reci, da naj ti namešajo zelišča.

Lp in čimveč spanja za oba, ;)

E :)

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Krči
10.6.2005 15:52:08   
zi&mm
Oj,

je šla tudi moja mama v lekarno in dobila neko zeliščno zmes proti krčem; no, če bodo ponoči spet pa bomo probali s tem sicer pa ima Žiga krče recimo da vsako 3.noč tako da spet tolko hudo nam ni ampak zakaj bi se otročiček mučil, če mu lahko pomagam, je res?

Hvala dekleta, :rozica:

Lp,

:metulj:Mili & :duda:Žiga

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Krči
10.6.2005 15:54:23   
darja72
Preverjeno pri par otrocih: kapljice Babynos. Dobiš jih v Avstriji.
lp

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Krči
10.6.2005 16:20:39   
rainbow
Če ni tako hudo si ne delaj stroškov s kapljicami; mislim, da je tvoja mama dobila brinovo mazilo; ga fajn zmasiraj okoli popka v smeri urinega kazalca, fajn kupčke podirat, od tega je mojo ful napenjalo, ampak pri 2,5 mescih se je uredilo.

:rozica:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Krči
10.6.2005 20:09:53   
zi&mm
ejla,
dobila je nek otroški čajček proti krčem ampak kot pravim sej jih nima vsak dan ampak na recimo 3-4noči, ponoči sem mu dala malo bebe čaja in je pomagalo, mogoče zato ker je sladek, ne vem...

hvala vam :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Krči
11.6.2005 0:27:42   
bivka
Drage mamice, tudi mi smo probali čisto vse (Lefaxin, Sab simpex, Plantex, kapljice Koroških lekarn, vsa možna mazila za masažo,......!
Včeraj sva izvedela za kapljice Babynos in takoj "letela" v Avstrijo-moja Nika je prvič spala 12 ur!!!
Ko je dobila krče, sem ji dala kapljico na dudo in je v trenutku nehala jokat. Resnično priporočam-stanejo 5 EUR-ov. Upam, da bo tako tudi jutri in vse dneve naprej.
Pozdravček, B

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Krči
11.6.2005 11:47:33   
zi&mm
Bivka,

meni iz kopra ne vem, če se splača it v avstrijo zaradi enih kapljic, mama mi je včeraj kupla čajček obalnih lekarn in po 10ml je Žega takoj zaspal in spal celih 5ur kar ponavadi ne, tako da mislim da mu je čajček pomagal in lahko ga 3-4x na dan ponudiš otročku takoj po dojenju, da malo prebavi mleko sicer v malih količinah.

Lp,

Mili & Žiga :duda:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Krči
11.6.2005 18:19:25   
bivka
Če mu bo čajček pomagal, super, če pa ne, mi piši na privat, pa ti jih grem jaz kupit kapljice v Avstrijo in ti jih pošljem po pošti.
Držim pesti!
Pozdravček na primorsko iz Mb!
B

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




SPANJE
riba5

KJE SPI VAŠ OTROK

PRI VAS V POSTELJI (22%)

V SVOJI POSTELJICI (52%)

V SVOJ SOBI (26%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!