|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kozmetika Just
14.12.2008 22:07:37   
Simonček
Ve katera, kje lahko naročim Tee tree kremo od Justa? Kont. številka, ...na netu ne najdem ničesar...:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kozmetika Just
14.12.2008 22:20:03   
Maleal
Na tem forumu je kar nekaj uporabnic,ki jo prodajajo,verjetno se bo že katera oglasila.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Simonček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kozmetika Just
14.12.2008 22:58:29   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: Simonček

Ve katera, kje lahko naročim Tee tree kremo od Justa? Kont. številka, ...na netu ne najdem ničesar...:(


Imaš ZS.

(odgovor članu Simonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kozmetika Just
15.12.2008 9:18:27   
tiktak
Mene pa zanima katere izdelke in za kaj jih uporabljate?

(odgovor članu Simonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kozmetika Just
15.12.2008 10:15:47   
analucija
jaz jih še prodajem, čeprav nisem več čisto v tem. samo ne vem od kje ste. mogoče vam pa lahko zrihtam tel. št. največ uporabljamo olje 31,materino dušico, tee tree, pa eterična olja. eukasol. 

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kozmetika Just
15.12.2008 13:47:23   
benika
Mi uporabljamo Olje31, kremo materine dušice, tea tree, brinovo kremo, kremo in tonik za po britju, deo intim, metino olje, Eucasol, lip balzam, ognjičevo kremo....

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kozmetika Just
27.3.2009 21:06:04   
Zibka
Če katera rabi na celjskem območju, bom rada pomagala.

LP

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kozmetika Just
29.4.2009 12:57:28   
maja&m
Zibka-ne vem zakaj ti ne morem poslati ZS...A obstaja kakšen katalog (cenik) teh izdelkov? Bi lepo prosila, zanimam se za materino dušico in tee tree(al kak se ji že reče).

Hvala

Lp

Maja

(odgovor članu Zibka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kozmetika Just
29.4.2009 17:50:07   
Zibka
Seveda obstaja. Pošljem?
Drugače pa stane Krema materina dušica 15 E,
Krema tea tree pa 16, 3. Toplo priporočam oboje. Materino dušico za pljučno "higieno", Tea tree pa za vse kar se lahko vname (učke, ušeska, ritka, rane, aknasto kožo, odrgnine, opekline, ...).
LP!

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kozmetika Just
22.9.2009 13:49:13   
maripos
Zivjo!

Ce bo katera potrebovala katalog , cenik, pomoc glede uporabe izdelkov:
naj se obrne na just.narocila@gmail.com in ji ga bom poslala na dom.

lp
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zibka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kozmetika Just
22.9.2009 13:57:22   
simonakr
Ja mi uporabljamo Olje 31 pa Evkaliptus, pa kremo tee tree pa materino dušco, kamelco, ativo, Evkasol ...
Aja pa Kremo za sončenje smo za malo mel na morju pa je bla zakon!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu maripos)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kozmetika Just
25.9.2009 21:51:56   
NINOLINA
velik uuporabljam: kremo, sivke, materine, tee tree, fesh, kapljice, kopel materine, olje 31, alpen balzam...razkužilo za roke...limonine kapljice...ej pa še kr neki

lp
nin@

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kozmetika Just
26.9.2009 22:08:59   
sye
A kapljice 31 škodijo?sem prehlajen ain sem si jih dala na cuker ene 6, a lahko malemu kej škodijo ko bo dojen?

(odgovor članu Simonček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kozmetika Just
27.9.2009 21:16:56   
bina30
Zanimam se za nakup. Sem iz okolice MB, če je katera, ki se s tem ukvarja, naj mi prosim poščje ZS!!!! Hvala

(odgovor članu Simonček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kozmetika Just
6.12.2009 18:24:37   
Anonimen
Jaz bi pa rada kupila kremo iz materine dušice, pa me zanima, če je katera tu na relaciji Ljubljana-Domžale-Kamnik, ki prodaja kozmetiko Just?

(odgovor članu bina30)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kozmetika Just
6.12.2009 21:47:49   
anika87
Jaz sem pa našla nekje na netu opis izdelkov in pri olju 31 piše, da pomaga za ogromno tega... mene pa zanima, katere ste preizkusile to olje, ali res pomaga za vse to? Oz. za kaj ste ga preizkusili in ali je pomagalo?

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kozmetika Just
30.12.2009 8:12:21   
svetovalka
Zdravo,
odgovarjam za olje 31, ki je res vredno za nas. Večina ga uporabljamo za prehlade in v izparilniku, da nam razkuži zrak(cig.dim), za inhalacije, ki nam odmašijo nos, slabost -spiješ 2 kapl.v malo mlačne vode, zobobol, glavobol, pri vnetju dlesni, parandontozi in še ogromno drugih... herpes

Ne smejo ga uporabljat otroci do 2 let zaradi moči- samo aromaterapijo.

Skratka mi smo zadovoljni moji otroci so zrasli z Justom, zahvaljujoč moji mami, le kaj bi brez nasvetov naših dragih mam. In lahko rečem, da smo user posted image zelo malo bolani, da ne rečem skoraj nič.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




kaj praznujete
Naša črtica koraka

8. marec ali 25. marec? Dan žena vs. dan mater?

oboje (44%)

samo 8. marec (21%)

samo 25. marec (12%)

nič od naštetega (17%)

vsakega na pol, le prejemam darila, dajem nič. (3%)

nič ne bi. pa moram :((( (3%)


Število vseh glasov: 234

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!