|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Korajža velja ...
5.3.2010 23:07:18   
mikina
zaradi tega "tekmovanja" bom dobila čisto sive lase pri 30-tih. Hčerka je prišla v sredo vsa vesela domov, da bo z sošolkami nastopala. OK hodi k pevskemu in jih je učitelj (pevskega) prosil, če bi nastopale na tem tekmovanju. Danes pa pred šolo z možem srečava razredničarko in ona začne, da hčerka nima pravega glasu za tekmovanje ipd. ampak naj jo doma spodbujamo. Ko pa pridem po hčerko ona v avtu v jok, da ji je danes učiteljica povedala, da naj raje ne gre pet, ker nima zadosti visokega glasu, pa da ni fer do ostali dveh ...
Sem se z hčerko pogovorila, da pač nismo vsi "talenti" za vse in če želi naj gre in jo bomo podprli, če pa ne bo šla pa bo tudi v redu. In potem pride seveda ati iz službe in ji začne obljubljat nemogoče, da bo z njo vadil. Ne jaz in ne on nimava posluha zato sva seveda spičila, ker ji spet obljublja nemogoče. Sem  proti spodbujanju "tekmovalnosti" v OŠ celo pa v razredni stopnji.

Kaj bi ve naredile na mojem mestu? Ker zdaj se mulava vsak v svojem kotu.  Potem pa ji še tašča in njen stric pihata na dušo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Korajža velja ...
5.3.2010 23:21:45   
Gina
O kakšnem tekmovanju ti to govoriš? Mogoče si iz naših koncev ali pa imate podobno tekmovanje v vaši regiji, ko med otroci iščejo talente, pa pojejo kar pač hočejo na tem tekmovanju po par otrok skup, ali pa solo, kakor se pač hočejo prijavit, potem pa izbirajo najboljše med njimi, ki na koncu lahko pojejo z eno pravo grupo al kaj je že nagrada, sem že pozabila. A nekaj takega misliš?
Naša je uživala, ko je pač pela pred množico v mikrofon. Pa so bile tudi precej dobre, meni se je zdelo, da pri tem tudi uživajo. in to je namen, a ne, da uživajo. Če pa zmagajo vmes ali ne, ni tolk pomembno - vsaj iz mojega vidika. Lajf je treba jemat športno, ne preresno.

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Korajža velja ...
5.3.2010 23:33:20   
mikina
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

O kakšnem tekmovanju ti to govoriš? Mogoče si iz naših koncev ali pa imate podobno tekmovanje v vaši regiji, ko med otroci iščejo talente, pa pojejo kar pač hočejo na tem tekmovanju po par otrok skup, ali pa solo, kakor se pač hočejo prijavit, potem pa izbirajo najboljše med njimi, ki na koncu lahko pojejo z eno pravo grupo al kaj je že nagrada, sem že pozabila. A nekaj takega misliš?
Naša je uživala, ko je pač pela pred množico v mikrofon. Pa so bile tudi precej dobre, meni se je zdelo, da pri tem tudi uživajo. in to je namen, a ne, da uživajo. Če pa zmagajo vmes ali ne, ni tolk pomembno - vsaj iz mojega vidika. Lajf je treba jemat športno, ne preresno.


Ma ja to tekmovanje imajo po celi Sloveniji.

Tudi jaz tako mislim, ampak ima zelo "tekmovalno" razredničarko in njeni morajo biti oh in sploh (4.r). Gre pa se tudi zato, da je  v jeseni začela hčerka z TIKI in so bili zelo moteči. Ker sem vztrajala pri hitrih pregledih  hodive zdaj enkrat na mesec na inekcijo, ki ji pomaga. Pa pride pred spanjem hčerka k meni in se mi potoži,  da je spet začela tikat. Seveda sem ji rekla, da je njeno zdravje oz. počuteje več vredno kot pa eno tekmovanje.
Skratka  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa  klinčevo tekmovanje.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Korajža velja ...
5.3.2010 23:40:27   
Gina
A povsod da je? Ne, to pa zihr da ne, al pa ima ljubljana kaj drugega pa jaz ne vem.
A proti tikom se dobi kaj? A ni to tako, da se nič ne da pomagat, razen da je človek umirjen in ni pod stresom?

Drugače se pa prav nič ne sekiraj. Grdo je bilo od učiteljice, d aji je sploh kaj rekla. Ma pišejo naj se nekam, res no. Ni vredno vse skup.
Vidve pa tako naredita: tvoja hči naj se lepo odloči al gre al ne gre in potem vaju briga cel svet, bo tako naredila in bo čisto dobre volje. Če gre, bo uživala tam, če pa ne gre, bo pa uživala kje drugje. Izbere naj tisto, kjer ob bolj uživala. Ni važna razredničarka, važna je tukaj zdaj samo ona.

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Korajža velja ...
5.3.2010 23:46:54   
mikina
A povsod da je? Ne, to pa zihr da ne, al pa ima ljubljana kaj drugega pa jaz ne vem.
A proti tikom se dobi kaj? A ni to tako, da se nič ne da pomagat, razen da je človek umirjen in ni pod stresom?


Mi smo iz prekmurja in imamo tole korajžo že nekaj časa.
Proti tikom ne. Ampak je imela streptokok v krvi 720 in sedaj dobi vsake 4 tedne 900.000 enot nevem česa oz nevem napisat. V glavnem t astreptokok in stres sta izvala tike.





(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Korajža velja ...
6.3.2010 6:37:19   
Hope2
Če je hčerka prišla takpo daleč, potem že nima tako slabega psoluha, da bi bila osramočena. Torej spodbujajta jo v njenih željah in kot pravi gina tu je pomembna samo ona in nihče drug. Če otrok uživa, če j enjegova želja,, ne vidim smisla, ji odpovedat tekmovanja in kreganja staršev. Oče ima prav, žE TO DA S EBO POTRUDIL IN POMAGAL(UPS ČRKE), ji bo veliko pomenilo. Ni vsak talent na začetku, je pa lahko n akoncu, ne ji jemat sanje.

Se spomnim enega športnika, ki je bil kot mladinec eden, ki ni kazal nobenega talenta, s postavo, ki ni kazala, da se bo kdaj razvil v kakega športnika in lej ga, z voljo in spodbudo je prišel zelo daleč, zdaj je profiuser posted image .

Če misliš, da se bo osramotila in bo to zelo škodilo njenemu razvoju osebnosti.... pa je bolje začeti usmerjat v kaj drugega, ji predstavit kaj novega....


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 6.3.2010 6:39:16 >

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Korajža velja ...
6.3.2010 8:42:24   
KIKI****
Tud jaz sem v OŠ vsako leto nastopala na korajži velja.

Takole je blo, nekaj ur pa niti ni blo tako tekovalno pri nas (uh saj je že 14 let od zadnjega nastopa ;))
Peli so vsi, ki so to res želeli, pa tud taki čist, čist, čist brez posluha. Na koncu pa je sam Bogo Hvala (ta ki je imel studio H v Trbovljah mislim da) izbral tiste, za katere je on kot "glasbenik" oz. strokovno podkovan na tem področju menil, da si zaslužijo priznanje.


Tud jaz sem eno leto dobila njihovo priznanje in potem te povabijo, da lahko hodiš k njim na izobraževanje petja, da te "izpopolnijo". Meni je bilo takrat predaleč, ampak bi pa šla sigurno če bi blo bliže, moja večna želja je bla da bom pevka ;)) Sanje ... pojem še pa vedno, za dušo ;)

Če ima hčera željo, naj gre, bo potem sama videla kako ji gre ali ne gre. Pustite tukaj mnenje razredničarke na strani, saj ne bo ona tekmovala.

Pa srečno ;)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Korajža velja ...
6.3.2010 9:08:38   
mikina
Saj jaz tudi mislim naj gre. Ampak sem ji rekla, da  naj se sama odloči, ker nočem, da bi to dela zaradi naju ampak, ker si sama želi.  Imajo pa v rezredu nekaj deklic, ki znajo biti "hudobne" in si potem ona to preveč k "srcu" vzame.
Ona je tak dobrovoljček in z vsemi v lepih odnosih (z deklicami in fanti)vsi se ji zdijo OK. Potem pa je razočarana, ko  ji deklice rečejo, da če je priateljica z to  deklico ne sme biti z njo ipd.
Skratka spet sem zabluzila. upam, da razumete kaj hočem povedat.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Korajža velja ...
6.3.2010 9:28:59   
Anonimen
Mati, ne bluzi še ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu mikina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Korajža velja ...
6.3.2010 9:37:27   
madela
Korajža velja,to imajo tudi v celjskem koncu,ker je hči lani nastopala in zasedla 3.mesto.
Mikina,za tvojo hčerko pa bi rekla tako,naj se odloči sama...glavno je sodelovati in ne zmagati.
Da bi se pa že zdaj učila,da se je treba uklonit vsakemu,ki ti vrže polena pod noge,pa je napačno.
Sram naj bo učiteljico,ki je tako obravnavala otroka,ki si želi samo sodelovat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Korajža velja ...
6.3.2010 10:42:47   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: mikina

Saj jaz tudi mislim naj gre. Ampak sem ji rekla, da  naj se sama odloči, ker nočem, da bi to dela zaradi naju ampak, ker si sama želi.  Imajo pa v rezredu nekaj deklic, ki znajo biti "hudobne" in si potem ona to preveč k "srcu" vzame.
Ona je tak dobrovoljček in z vsemi v lepih odnosih (z deklicami in fanti)vsi se ji zdijo OK. Potem pa je razočarana, ko  ji deklice rečejo, da če je priateljica z to  deklico ne sme biti z njo ipd.
Skratka spet sem zabluzila. upam, da razumete kaj hočem povedat.



glede hudobije med vrstniki, ne se sekirat, to je povsod. ti jo samo spodbujaj, vlij ji samozavest, pokaži ji, da jo z možem podpirata, pa sama naj se odloči če bo nastopala al ne.

No sej si ji itak že povedala, da jo podpirata, če nastopi al pa ne.

Znajo pa bit res žleht včasih nekateri otroci, ma to je povsod v življenju, take in drugačne situacije.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?