|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopanje v čebričku?
14.11.2008 17:51:24   
simona2
Mene pa zanima kako kopaš dojenčka v čebričku, kajti naša se ful rada kopa, samo je problem v banjici ta da ji zaradi refluksa po dolgotrajnem skoraj vodoravnem položaju žačne prihajati gor kislina in potem ful joka in je problem z dojenjem pred spanjem.  Stara je 3,5 mesece. Ali otroka tudi v čebričku držiš ali ga pustiš da sediuser posted image  (tako majhnega verjetno še ne ali pač?)? No vem da ni najbolj bistro vprašanjeuser posted image vendar, da ne grem na vrat na nos v nakup in rada bi slišala vaše izkušnje, ali se v čebričku tudi tako dobro počutijo kot v banjici?

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopanje v čebričku?
14.11.2008 20:17:38   
alisha_2008
kaj sploh je cebricek?

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopanje v čebričku?
14.11.2008 20:20:56   
Jančika_
Naša dva sta se oba veliko bolje počutila v čebru kot v banjici. Imeli smo Shantalo, ki je večja kot Tummy. Prvi se je kopal v njej do enega leta, drugi je bil pa bolj divje sorte in je hotel skoz vstajati, tako da je šel pri pol leta k bratu v veliko bano (sedel je v fliperju). Kar kmalu sta sama sedela not, se pa razume, da si ves čas zraven in v pripravljenosti. Evo, takole je tavečji "bral" v čebru: klik

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 14.11.2008 20:21:34 >

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopanje v čebričku?
14.11.2008 20:23:26   
majaS80




Jaz ga imam, pa  moja patronažna sploh ni hotela v njem okopati user posted image
še dobro da je samo izposojen, ga nisem niti sprobala!

ker je zelo nepraktičen, in tako malo prostora, da otroka komaj umiješ...
poleg tega ne vem če ni tvoj že prerasel teh čebrčkov,
vsaj moj je zelo mahen...






_____________________________

MajaK

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopanje v čebričku?
14.11.2008 20:26:03   
Anonimen
V youtube vtipkaj notri 'tummy tube' pa boš videla kako se otroci kopajo v tem čebričku ... meni sicer ful čudno zgleda vse skupaj, samo bebice pa očitno uživajo user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopanje v čebričku?
14.11.2008 20:39:48   
Jančika_
Ah, noben problem ni umit otročka v njem, naša patronažna pa je čeber priporočalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kopanje v čebričku?
14.11.2008 20:41:21   
skuštrana

Jaz ga imam, pa moja patronažna sploh ni hotela v njem okopati


Ni hotela niti moja, samo se jaz nisem dala kar tako user posted image

Jaz banjice sploh nisem imela. Oba otroka sta v čebričku uživala.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kopanje v čebričku?
14.11.2008 21:24:17   
Anonimen
Mi mamo sposojenega od Bebe Jou, naš sonči je pri dveh in pol mescih v njem zgledal tkole:

user posted image

Uživa 100 na uro, sam se velikokrat zgodi, da podre kupčka, pa še mal not bruhneuser posted image


(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kopanje v čebričku?
14.11.2008 21:27:12   
botrca
Banjica je boljša, ker otrok ni tako zvit.  

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kopanje v čebričku?
14.11.2008 21:31:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Banjica je boljša, ker otrok ni tako zvit.  


O tem bi se dalo debatirat, ker naš se sam še bolj zvija v čebričku in ga očitno nič ne moti. Je pa banjica kmalu premajhna, pa k brca se z glavo buta, tko da naš se od 2.mesca kopa v čebričku, 2-3x na tedn pa v taveliki banji. Je pač nor na vodo, bi najbrž užival tud v lavorju al pa v lijaku oz. kjerkoli je voda.

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kopanje v čebričku?
15.11.2008 0:28:17   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Banjica je boljša, ker otrok ni tako zvit.  


bedarija...čudno da mu je pa v trebuščku lepo, ko je tako zvit...pa da priporočajo položaj lune pri pestovanju...ko ni fino, da je zvit...

drugače jaz čebriček priporočam...posebej, če vaši otroci v banjicah niso zadovoljni...

prednosti čebrička:
  • otrok je do vratu v vodi
  • zaradi položaja, ki je podoben položaju fetusa v trebuščku se počuti domače
  • zaradi tega, ker s celim telesom čuti stene čebrička ni izgubljen v prostoru
  • lažje je za vaše hrbtenice
  • porabi se manj vode
  • praznenje je človeku prijazno
  • pa še kasneje je uporaben v gospiodinjstvu he he
naša miška ima 7 mesecev in 9 kilogramov...ni je malo skupaj pa ima še vedno veselje sedeti v njem...ji je to velika zabava pred spanjem...

dokazi:

starost 1 mesec
user posted image

mi smo jo držali...vendar če boš v notranjosti čebrička šla prekopovršine boš zasledila črte do koma natočiš vodo...pa otroka potem tako spodviješ, da so nogice nekako dvignjene...zadnjica je na dnu...in bo sam našel položaj...se človek privadi...

patronažne ne marajo čebrička, ker z njimi nimajo izkušenj...

starost 2 meseca

user posted image

starost 3 mesece

user posted image

starost 5 mesecev

user posted image

mislim, da se stvar splača sprobat...pri nas se je pokazala kot zelo uporabna...in predvsem kot vir zadovoljstva otročka...v njem ji umijem tudi glavico...seveda si pomagam s tušem...

edini problem je, ker tako uživa, da se tudi pokaka...in potem je menjava vode in je navadno poklican očka na pomoč....




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kopanje v čebričku?
15.11.2008 0:35:47   
rija
se popolnoma strinjam z resnično srečno.

jaz sem mojega začela kopati nekje po prvem mesecu in to enkrat, ko sva bila sama doma, ker se je mojemu mešalo ob misli, da dava otroka v čebriček....user posted image user posted image

pa sva probala sama s tamalim in ugotovila, da neizmerno uživa. pri treh mesecih sem ga lahko pustila kar samega, pač sem dala 5 cm vode manj, da sem si ob njem pripravila previjalno mizo....tega v bani ne bi mogla prakticirati.....user posted image  no, seveda je bil čebriček tik ob meni, ena oka pa vedno na malemuser posted image user posted image user posted image  da ne bo nepotrebnega zgražanja....

nehali smo ga uporabljati pri 6 ali 7 mesecih, ko je mali korenjak skužil, da bi lahko v njem stal in ni več hotel pokrčiti nogicuser posted image user posted image  takrat pa smo se vrnili v bano.....


edino glave mu pa res nisem nikoli umivala v čebričkuuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 15.11.2008 0:36:20 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto poporodniškem dopustu
viki92

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?

• Težave z usklajevanjem službe in družine (48%)

• Strah pred izgubo službe (11%)

• Prilagoditev na novosti in spremembe na delovnem mestu (10%)

• Preobremenjenost in pomanjkanje energije (15%)

• Z vrnitvijo na delovno mesto nimam težav (15%)


Število vseh glasov: 91

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!