|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 11:36:35   
nincy29
Dejte mi nekaj povedat,kolikokrat na teden čistite??
Jaz vsaki dan posesam,nekje 3x do 4x na teden pomijem,2x na teden prah pobrišem po omarah itd.
Nevem ene mamice mi  pravijo da one nekje 1x na teden posesajo,pobrišejo itd.Kaj?1x na teden??v enem tednu meni cel svinjak postane.
Pretiravam??

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 11:41:51   
Ira_
Sesalec je moj zvesti spremljevalec user posted image user posted image
Sesam vsak dan, kuhinjo pomijem vsak dan, ker se v njej veliko dogaja. Ostale prostore pomijem 1x na teden.
Okna 1x mesečno, ker ne prenesem umazanih šip. Pretiravam? Pravijo, da ja.user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 11:41:57   
pikica*
Odvisno. Kopalnico in wc pomijem 1x tedensko, posesam praktično vsak dan (mogoče kak dan izpustimo, ampak je to bolj poredko), prah 1x -2x tedensko, tla 1x tedensko.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 11:45:26   
Nika v službi
Ojej, za dol past! Po tleh pometemo vsak dan, kopalnico pobriše do suhega vsak za sabo, tako da ni ostankov kamna in umazanije, 1x tedensko pa brišemo prah, sesamo in ostale konkretnejše zadeve. Kam bi pa prišla, če bi vsak dan ali večkrat tedensko bajto pospravljala?! Saj še od vrha do tal ne pridem v nekaj urah! Domov pridem po 17. uri, preden pojemo in pospravimo za sabo, mine dodatna ura in potem mi ostaneta še max. 2 uri za skupno druženje s hčerko. In med tem časom naj bi pospravljala?! No go. Ma, ga ni denarja.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 11:47:21   
Ira_
Če imate velike prostore, je druga pesem. Mi imamo manj prostorov, zato mi ni težko.user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 11:48:07   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Ira_

Če imate velike prostore, je druga pesem. Mi imamo manj prostorov, zato mi ni težko.user posted image


Ja, 240 kvadratov pač ne počistiš v nekaj urah. Niti nimam te volje.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Ira_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 11:52:59   
K_a_t_i
Huh... Nisem za zgled user posted image
Kopalnico in wc počistim enkrat tedensko (prah, ki se nabira pobrišem ene 3krat tedensko - po potrebi pač - izkoristim čas, ko se tamal kopa), posesala sem prej dvakrat tedensko, odkar imamo novo "igračo" on sesa namesto mene - vsak dan malo po malo, pomivanje tal - mogoče enkrat na mesec user posted image (packe in svežo umazanijo pa sproti - recimo, če pridemo z blatnimi čevlji), prah - nekje na 14 dni, okna - ????? po potrebi, recimo 4 krat letno. Da o raznih omaricah ipd. ne govorim user posted image user posted image user posted image .
Sam hm... Men se zdi, da mamo čisto.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 11:56:29   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: Ira_

Če imate velike prostore, je druga pesem. Mi imamo manj prostorov, zato mi ni težko.user posted image


Ja, 240 kvadratov pač ne počistiš v nekaj urah. Niti nimam te volje.user posted image

tu smo v prednosti mi ki imamo malo kvadratovuser posted image , sesam in čistim tla vsak dan, otroka sta mala, več al manj na tleh. kopalnico vsaj dvakrat na teden, okna pa po potrebi, ne maram umazanih, ker imam pa le štiri ni noben problem to spucat.

všeč mi je če je čistouser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:00:19   
katy83
hja, tudi jaz nisem za zgled očitno. user posted image
Ok, odkar se mali plazi po tleh, sesam vsak dan. S kuhinjo se tudi vsak dan ukvarjam, prah po raznih omaricah 1x na teden, okna 2x na leto oz. po potrebi, tla pomivam 1x na 10 dni...ne vem, nikoli se mi ne zdi, da bi imeli ravno svinjak. user posted image Pač poskrbim, da je čisto, pretiravam pa ne.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:00:52   
*miska.mcc*
kopalnico vsak dan. ima nina fetiš na wc skoljko in mece v njo od igrac do dude.
sesam, pometam vsak dan. prah vsak drugi dan oz. po potrebi. (srednji je astmatik)
okna na cca 2 meseca. posteljnino in zavese menja 1x na 1-2 tedna.(zopet astmatik krivuser posted image )
pomivam po tleh vsak drugi dan.
zato pa ne likam.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:02:05   
ALWAYS LARA
bajte z 200 kvadrati ne pucam vsak dan ker bi se mi zmešal. čistimo po potrebi, ko se nam zdi smetno po tleh posesamo, ko se nam zdi umazano pomijemo. 1x na 14 dni pa itak pride ena punca pa nam spuca generalno celo bajto in to dela 4 ure. tko da mi niti na kraj špameti ne pride, da bi vsak dan 4 ure gloncala

bi pa mela roombo sesalec, da bi imeli posesano vsak dan to pa res.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:03:02   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

bajte z 200 kvadrati ne pucam vsak dan ker bi se mi zmešal. čistimo po potrebi, ko se nam zdi smetno po tleh posesamo, ko se nam zdi umazano pomijemo. 1x na 14 dni pa itak pride ena punca pa nam spuca generalno celo bajto in to dela 4 ure. tko da mi niti na kraj špameti ne pride, da bi vsak dan 4 ure gloncala

bi pa mela roombo sesalec, da bi imeli posesano vsak dan to pa res.


to bom jaz tudi imela, ko bom velikauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:10:48   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

bajte z 200 kvadrati ne pucam vsak dan ker bi se mi zmešal. čistimo po potrebi, ko se nam zdi smetno po tleh posesamo, ko se nam zdi umazano pomijemo. 1x na 14 dni pa itak pride ena punca pa nam spuca generalno celo bajto in to dela 4 ure. tko da mi niti na kraj špameti ne pride, da bi vsak dan 4 ure gloncala

bi pa mela roombo sesalec, da bi imeli posesano vsak dan to pa res.


to bom jaz tudi imela, ko bom velikauser posted image user posted image user posted image user posted image


Jst tud - sam najprej moram še bajto nekje dobit user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:14:53   
zvezdica_1
sesam 3-4x na teden. parket umijem na vsaka 2 meseca ( se res hodi samo v copatih), ploščce v kuhinji in na hodniku pa umivam nekje 1x na 2 tedna oz. po potrebi-ko kdo pride z umazanimi čevlji ali se kaj polije...
kopalnica 1-2x na teden, prah nekje na 7-10 dni..... ne mislim biti sužnja nepremičnini...
kuhinjske fronte pa recimo 1x na 2 tedna-če kuham kaj takega, pa vmes še tistih 10 min "žrtvujem"
okna-po potrebi, poleti pogosteje kot zdaj, nekje 1x na mesec v povprečju
postelnino pa menjam 2x na mesec

ja, obsedena s čistočo nisem ravno-je pa res, da umazano ni, sterilno pa tudi ne.user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:15:15   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: Ira_

Če imate velike prostore, je druga pesem. Mi imamo manj prostorov, zato mi ni težko.user posted image


Ja, 240 kvadratov pač ne počistiš v nekaj urah. Niti nimam te volje.user posted image

tu smo v prednosti mi ki imamo malo kvadratovuser posted image , sesam in čistim tla vsak dan, otroka sta mala, več al manj na tleh. kopalnico vsaj dvakrat na teden, okna pa po potrebi, ne maram umazanih, ker imam pa le štiri ni noben problem to spucat.

všeč mi je če je čistouser posted image



Uf, poezija. Izi bizi, bi rekla naša 5-letnica. Jaz imam skoraj 30 oken, če štejem še tiste v garaži.user posted image

Drugače pa pri nas okna pomivamo po potrebi oz. nekajkrat letno. Posteljnino menjamo vsak teden, brisače večkrat na teden.

Tudi meni se ne zdi, da bi imeli umazano... no, res pa je, da se na tepihih hitro vidijo smetke, tako da - priznam - sesala bi lahko vsak dan.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:21:02   
nincy29
štekam če imate veliko bajto in da bi še vsak dan čistile,nevem jaz tudi ko sem v bajti  živela se ni toliko vsega nabiralo,prah sem 1x tedensko pobrisala pa je bilo ok.

1x na 10 dni pomivate??kaj?ok sorry ampak nevem pri meni bi bilo kot v svinjaku!še posebno če se mali plazi,potem teče slina itd.in pride vse zapacano..pa morem rečt da mož drugače kar fanj za čistočo poskrbi.nevem no,ne rečem da hočem imet "sterilno" stanovanje,ampak čisto naj bo.pa take fore če pride kdo mimo počistiš stanovnje(poznam veliko takih) so mi čisto mim,jaz imam čisto zame ne za druge.drugače pa itak s sinom mi2 skup čistiva,njemu je itak zabavno to delatuser posted image .

pa štedilnik..nevem da se mi pozna na štedilniku hrana ki se jo 1 teden nazaj kuhala je tut čist mim,jaz načeloma vsak dan počistim,itak je 2 min dela..


< Sporočilo je popravil nincy29 -- 31.1.2011 12:22:33 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:24:36   
TomTaylor
sesam vsak dan. Vse ostalo sproti, pa še tega je ogromno (pomiti,pospraviti posodo, pospraviti igrače, knjige, legokocke, pospraviti nered v jedilnici, kuhinji....Pomijem in pospravljam pa 1x tedensko. 

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:24:51   
skuštrana
Jaz samo posesam skoraj vsak dan, ker se drugače full nabere drobtinic in takšnih stvari. Vse ostalo pa po potrebi.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:28:14   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29


pa štedilnik..nevem da se mi pozna na štedilniku hrana ki se jo 1 teden nazaj kuhala je tut čist mim,jaz načeloma vsak dan počistim,itak je 2 min dela..



to gre meni tudi na živce, sem kr obsedena s tem, da se mora štedilnik svetituser posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:28:35   
josephine27
sesam in prah brišem enkrat na teden, razen hodnika in kuhinje ki jo je treba pomit vsak dan ( imam take smotane ploščice da se vse gor vidi), kopalnica 1 x tedensko oz. po potrebi še kaj vmes če se kaj umaže. šipe pa vsake ena dva meseca. včasih ko smo imeli psa smo sesali vsak dan ( včasih tud 2x) zdaj pa se mi zdi da se ne umaže tolk z izjemo kuhinje.

_____________________________



(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:30:10   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

pa štedilnik..nevem da se mi pozna na štedilniku hrana ki se jo 1 teden nazaj kuhala je tut čist mim,jaz načeloma vsak dan počistim,itak je 2 min dela..


E, vidiš! To jaz ne štejem med čiščenje - to je zame isto kot pomivanje posode - vedno sproti!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:31:42   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

pa štedilnik..nevem da se mi pozna na štedilniku hrana ki se jo 1 teden nazaj kuhala je tut čist mim,jaz načeloma vsak dan počistim,itak je 2 min dela..


E, vidiš! To jaz ne štejem med čiščenje - to je zame isto kot pomivanje posode - vedno sproti!



ja, jaz tudi tak razmišljam

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:36:30   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

1x na 10 dni pomivate??

pa štedilnik..nevem da se mi pozna na štedilniku hrana ki se jo 1 teden nazaj kuhala je tut čist mim,jaz načeloma vsak dan počistim,itak je 2 min dela..



Čakaj, treba je ločiti logično vsakodnevno pospravljanje in tistega klasičnega pospravljanja, ko greš pač od vrha do tal. Pri nas - logično - pospravimo za sabo po vsakem obroku - to pomeni pobrišeš mizo, pospraviš/pomiješ posodo, očistiš pečico, steklokeramično, mikrovalovko, pult, ipd., pač tisto, kar si uporabljal.

Če se po tleh kaj polije ali če je res nekaj umazano, potem - spet logično - pomijem/obrišem takoj.

Isto velja za kopalnico, kot sem že omenila. Vsak pospravi za seboj - splakne, zbriše do suhega. Če delaš tako, je čiščenje 1x tedensko povsem dovolj.

Po mojem razumevanju tisto dnevno pospravljanje, ki je logično, ne spada pod čiščenje in pospravljanje kot ga razumemo v splošnem smislu.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:43:12   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

pa štedilnik..nevem da se mi pozna na štedilniku hrana ki se jo 1 teden nazaj kuhala je tut čist mim,jaz načeloma vsak dan počistim,itak je 2 min dela..


E, vidiš! To jaz ne štejem med čiščenje - to je zame isto kot pomivanje posode - vedno sproti!



ja, jaz tudi tak razmišljam



jaz tudi to ne štejem pod čiščenje,ko pomijem posodo še štedilnik obrišem..ampak tako sem samo dodalauser posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 12:53:53   
kajalin*
Živimo v stanovanju,čistim,sesam,brišem prah vsak dan.Je pa res,da imamo kužka v stanovanju in ne vem kako bi bilo,da bi brisala po tleh enkrat tedensko(pa tace tuširamo po vsakem sprehodu)Likam 2-3x na teden,posodo pomivam sproti,posteljnino menjam 1x tedensko,okna čistim 1 mesečno oz.po potrebi.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ROTAVIRUS
Lelly28 RR

Ali ste svojega otroka cepili proti rotavirusu?

da (35%)

ne (65%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!