|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko za abrahama?
17.11.2008 12:54:58   
Maleal
V kolikški vrednosti se dajejo darila za abrahama,kaj priporočate za žensko,razmišljala sem,da bi ji podarila neke bone,samo se mi ne sanja za koliko €.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 12:58:34   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

V kolikški vrednosti se dajejo darila za abrahama,kaj priporočate za žensko,razmišljala sem,da bi ji podarila neke bone,samo se mi ne sanja za koliko €.
zdaj je spet odvisno v kakšnem odnosu si s to žensko...user posted image  in kolk si pripravljena dat.sej se ne gre za to kakšno darilo komu daš(po ceni) ampak sporočilo,ki ga nosi.



_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 13:02:06   
Korina1
Pred kratkim je v naši vasi imela abrahama soseda in sem ji kupila masažno kad za noge. Cena od 20-40€. Odvisno kje jo kupiš. 20€ v mercatorju in 40€ v Merkurju

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 13:33:37   
Maleal
gospa mi je teta in hkrati botra.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 13:33:42   
barika
V soboto smo praznovali abrahama od enega sorodnika, in ker on ne da nič na darila in praznovanja, tudi darilo ni bilo veliko, bilo je 25€ (v Rustiki darilni paket čokolad, oblitih mandljev s čokolado in piškoti), zgleda noro dobro, pa upam, da bo tudi za pojest super.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 14:06:35   
ninini
kakšen gos.aparat.Jaz sem lani kupila teti avtomat za peko kruha-50e

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 14:21:48   
Lianna
Od 50-100€.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 15:09:25   
Blink1
Teta in botra... auč... pri nas je to drago... jaz bi ji plačala kak vikend v toplicah ali kakšen paket kje...

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 15:26:31   
matejchy
v našem kraju je tako da vsaka družina da 50€ in se potem kupi skupno darilo, ponavadi tak vprašamo če si kaj želi, pa potem dobi tisto, če pa nima želje pa dobi denar pa šopek in si sam kupi kar si želi.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 16:20:52   
t*e*j*k*a
JAz tud milim da okoli 50Eur.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 18:06:30   
abc100
Ravno ta vikend, smo praznovali abrahama od strica. Zbrali so se prijatelji in vsak par je dal po 80 €. Slavljenec pa pove, kaj si želi. Moj oči je spomladi praznoval abrahama in si je želel lcd. Ker se je nabralo veliko povabljencev na kup, so mu kupili lcd, satelitsko, ter še bon za dobrih 1000€ pri neki potovalni agenciji.
Jaz ti predlagam, da vprašaš moža od te tete, če se kje kaj menijo za skupno darilo. Ker sam nimaš kaj kej pametnega kupit. Razne ure in praholovci so čista beda in škoda vsakega €.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 19:48:41   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ninini

kakšen gos.aparat.Jaz sem lani kupila teti avtomat za peko kruha-50e

Pa ne moreš gospodinjski aparat kupiti za RD, no! Ej, to mi je pa tako grozno, da se za darilo kupuje nekaj za delo. Pa dajmo še kakšno čistilo, pa metlo kupiti in bo komplet, ane.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 20:50:53   
adeline
Bambina, to kar je kupila Ninini pravzaprav zelo olajša delo, čeprav je gospodinjski aparat... user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko za abrahama?
17.11.2008 21:44:43   
muška
jaz sem moji teti - botri izdelala lovilec sanj, ki je bil moje individualno darilo, ki ga je blaaaazno vesela. No, drugače pa smo nečaki in nečakinje zbirali denar, kaj se je pa potem za tisto kupilo, pa se ne spomnim več , mogoče je dobila celo keš na roko, ali bone , nimam pojma, res ne. Zbirali pa smo po 20 €

(odgovor članu adeline)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko za abrahama?
18.11.2008 10:40:56   
ninini
Gospodinjski aparat ti olajša delo na pa da ga imaš več,a nimaš nobenga da ne veš da je z njimi lažje delat -ker delat je treba vedno brez njih ali z njimi-user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?