|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko stopinj v stanovanju-podnevi in ponoči?
3.12.2007 17:51:35   
ALEKSA13
Mi kurimo na drva, zato nam temperatura v stanovanju niha-dopoldne manj (20-22, pozimi še manj), popoldne in proti večeru pa več (23-25). Popoldne ga pač tanjše oblečem-bombažni pajacki. Ponoči pa se mi v spalnici precej shladi, tudi do 19 stopinj zdaj, pozimi pa še bolj. Koliko stopinj pa imate ve v stanovanju? LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko stopinj v stanovanju-podnevi in po...
3.12.2007 18:04:38   
želva
Mi imamo kar konstantno 21 stopinj, edino ponoči ne kurimo, na kolk sshali, tam na nekje 19.5 stopinj, v spalnici pa ne kurimo in tudi zdaj ko pride user posted image (upam, da čim prej) ne bomo- bodo pa čez dan vrata od spalnice odprta, tko da se bo segrevalo od hodnika. baje je idealno za spanje 18 stopin, tud za dojenčka. Čeprav men najbolj paše 16 v spalnici, ker drugače mi je hitr vroče.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko stopinj v stanovanju-podnevi in po...
3.12.2007 18:30:55   
Naja30
Čez dan imamo največ 22, ponoči pa 19-20.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko stopinj v stanovanju-podnevi in po...
3.12.2007 18:33:59   
iwa
MI mamo podnevi 25, ponoči 23, je rojena konec maja in nam vsem paše toplouser posted image pač mal se gremo poletje sred zimeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko stopinj v stanovanju-podnevi in po...
3.12.2007 18:40:51   
kšpela
mi imamo kar toplo podnevi in ponoci tko da je tud ne rabim veliko oblaciti in ima cez dan tudi samo body in hlacke.tko da je komot.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko stopinj v stanovanju-podnevi in po...
3.12.2007 19:14:16   
madejka
Mi imamo čez dan 21-22 in ponoči termostat nastavljen na 18,5. Malega imam pa v bodyu in hlačkah podnevi in pižami in vreči ponoči. Samo noben od nas ni zmržljivuser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko stopinj v stanovanju-podnevi in po...
3.12.2007 20:47:30   
sandra113
čez dan 22, ponoči pa največ 18 stopinj

_____________________________

14.6.2007

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko stopinj v stanovanju-podnevi in po...
3.12.2007 20:47:35   
BAMBINA_
Čez dan 23° C, ponoči v spalnici pa okoli 18, 19° C.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko stopinj v stanovanju-podnevi in po...
3.12.2007 20:56:06   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Mi imamo čez dan 21-22 in ponoči termostat nastavljen na 18,5. Malega imam pa v bodyu in hlačkah podnevi in pižami in vreči ponoči. Samo noben od nas ni zmržljivuser posted image


Isto, edino čez dan imamo kako stopinjo več. Pa pri nas sem jaz zmržljivauser posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko stopinj v stanovanju-podnevi in po...
3.12.2007 23:22:37   
sandra85
čez dan 23°C
ponoči pa nekje 21°C

saj je 19°C super za spanjeuser posted image
kjer user posted image spi, nej bi bilo od 16-18°C user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko stopinj v stanovanju-podnevi in po...
4.12.2007 16:24:04   
lea07
Patronazna mi je rekla naj bo cez dan med 21 in 23 stopinj,ponoci pa 19 zadostuje.
Mi imamo povprecno 23 stopinj cez dan.Ponoci pa od kar se tamala sama dviga gledamo da je cez 21.Slabo spiva oba,ker sva bila navajena na hladno sobo,ma se je tamala enkrat fajn prehladila,ker je ponoci precej telovadla in od takrat grejemo tidi cez noc.


_____________________________

Lea is our fulltime sugar...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Spol vašega ginekologa?
photo



moški (36%)

ženska (64%)


Število vseh glasov: 471

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!