|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko majčk?
26.5.2005 9:22:23   
Bejba
Mogoče malo neumno vprašanje, ampak zanima me ali je cca. 10 majčk s kratkimi rokavi čez poletje za malčka dovolj (sedaj star 7,5 mesecev) :zmeden:? Ne bi rada kar kupovala, potem bodo pa stvari stale v omari, naslednje leto pa itak ne bodo več prišle v poštev.

Pa na dopustu - verjetno jih je tam treba sproti prat na roke, drugače jih mimogrede zmanjka, kaj :zmeden2:? Mogoče kompliciram (čeprav se ponavadi temu skušam na veliko izogniti ;)), ampak ker bo letos naš prvi dopust z našim sončkom, me res zanima kako to izgleda tam.

LP; Bejba :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko majčk?
26.5.2005 9:24:05   
Anonimen
js sem ji nakupila ful majčk, pa mi je kr žov da nism bodije. zdi se mi za takele majhne ootročke da je fajn, sploh še ve zdejšnem obdobju k sem pa ke popiha da amjo ledvička pokrita. majčka pa koj zleze gor.

drgač pa kok komadov ti pa ne znam svetovat, k ne vem kašni pujski:pujs: ste :)

lp, lara

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko majčk?
26.5.2005 9:24:34   
Anonimen
Meni na dopustu niti ni pomembno ali je majica čista ali ne, ker se gremo itak robinsonske počitinice :bravo: Sicer pa računaj verjetno eno majico na dan, pa ko jo hraniš, jo obleci v že popackano...malo improvizacije pa bo šlo.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko majčk?
26.5.2005 9:48:24   
tesa
Ja res so bodiji bolj praktični. Že pri dolgih rokavih je blo tko in tut sedaj pri kratkih mu najraje dam bodi.Jaz itak perem skoraj vsak dan, tak
da jaz jih imam več kot deset, uporabljam pa jih kvečjemu polovico; predvsem bodije.
Na morje pa jih bom tudi vzela za vsak dan eno. Če se popacka jo pa opereš.:)- No mi ne kompliciramo preveč, že tako bo troganja precej.
Lp:miska:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko majčk?
26.5.2005 9:53:05   
damjanab
Definitivno imamo raje bodije, ne piha spodaj, pa še pleničko bolje držijo

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koliko majčk?
26.5.2005 10:44:21   
Anonimen
Ja zdaj so že bodyji še v redu, poleti v tisti ta hidi vročini so pa po moje boljše majčke.
Če je 10 dovolj, je pa čisto odvisno od tega, kolikokrat pereš. Če pereš tako kot jaz, ob koncih tedna, potem pa perilo še čaka na likanje, jih res lahko zmanjka. Če pa večkrat na teden, je pa dovoj. Odvisno je tudi od tega, kakšne barve so in koliko imaš tega perila za prati. Jaz imam naprimer veliko svetlega pisanega, pa manj belega. Pisano npr. perem skozi, belo pa bolj poredko.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koliko majčk?
26.5.2005 11:26:25   
Pajaca
Drgač pa kupiš še nekaj bodyjev pa kombiniraš, včasih majčko, včasih body... pa še vedno lahko sproti kupiš, če vidiš da manjka.

Pr nas je mela lani ene 7 bodyjev z kr. rokavčki, pa ene 5 brez rokavčkov, pa še en kup majčk, pa smo bli včasih čist na tesnem, sploh ko se je kaj polila pa pobruhala pa umazala, pa to parkrat na dan.... pa tistga bruhanja res ne morš na otroku pustit...

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koliko majčk?
26.5.2005 11:31:38   
jogina
jaz ti svetujem da kupiš rajše bodije, to ti pride bolj prav ker ma vedno lepo pokrit trebušček.ker ko ga imaš v naročju in ga npr. dvigaš gre majčka hitro gor.Moj sinek je prejšnje poletje imel 6mesecev pa smo imeli majčke za 9mesecev in so nam to poletje še prav tako da lahko tudi dokupiš kakšno majčko.

na dopust pa vzami čim več oblačil če ne boš non stop prala in nič odmora.


l.p.:sloncek:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koliko majčk?
26.5.2005 12:14:26   
mehurčica
No, evo, jaz pa pravim glih obratno. Se mi zdijo boljše kratke majčke, kot bodyji. So bolj ohlapne in v tisti vročini dosti bolj prav pridejo. Ma jaz sem že od začetka takega mnenja, da je body bolj spodnje perilo.
Imel je še ene 3 poletne bombažne pajacke, ki sem mu jih oblekla le občasno, ker je itak skoraj enako kot body-čisto zaprto vse skupaj.

Če imaš sedaj 10 majčk, je po moje ok. Saj boš sproti videla, kako ti bo šlo skozi in mu še pozneje kaj dokupiš.

Sicer pa če ni fejst umazan ali pobruhan, ne kompliciraj.:)

Lp:morje:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




gripa
Lelly28 RR

Ali ste cepljeni proti gripi?

da (7%)

ne (93%)


Število vseh glasov: 27

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!