|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolesarski sedež Bellelli prednji
11.6.2008 16:56:22   
tančica
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=185150 - kaj si mi mislite o njem. Otrok je star 14 mesecev, nekatere ga ful priporočajo. Baje da otrok ful več vidi in mu je bolj zanimivo. Imam pa mestno kolo, nism prav za dolge ture...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolesarski sedež Bellelli prednji
11.6.2008 17:55:45   
kaya2007
ravno prejšnji teden sem na morju videla tak sedež za spredaj in je tisti otrok full užival-se mi zdi za manjše otroke bolj primerno kot da sedi zadaj, ker ga tudi ti ves čas vidiš...

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolesarski sedež Bellelli prednji
12.6.2008 20:49:13   
Pobalami
Ja jaz ga imam in je super. Je pa primeren do 15 kg. Letos ga še nisem sprobala. Nima glih 15 kg je pa blizu.
Za mestno kolo je zelo primeren, za gorsko pa ne vem. Jaz sem se precej zlahka odločila zanj, ker je poceni. Tudi, če je samo za eno leto ga pa pošenkaš ali posodiš pa se obrne okoli.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolesarski sedež Bellelli prednji
12.6.2008 22:09:24   
Pikca
Slaba stran tega sedežka je, da nima kam naslonit glavice, če zadrema, menda je tudi manj varen. Za krajše vožnje je po mojem OK, za daljše pa je boljši tisti za zadaj.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolesarski sedež Bellelli prednji
22.6.2008 15:48:49   
ČebelicaMaja
Mi ga imamo in je super, miška je stara 26m pa ga še veselo uporabljamo(začeli smo lani)... naslednje leto bomo kupili tistega za zadaj, zaenkrat je pa res super, ker z otrokom, ko je še tako majhen non stop sodeluješ, ga vidiš, ker vsega pač ne zna in ne more povedat, pa tudi varen je povsem dovolj. Pri nas v njem res uživa...pa smo ga kupil za probo, ker je bil tako ugodno... je pa res, da, če in ko zadrema, ustavim in "prespiva" na kaki klopci, sicer pa pri tako majhnih ne pride v poštev kaka dolga vožnja, ampak bolj zabavna vožnja z zanimivimi "postajami"...  skratka priporočam ga ...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?