|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko ti vse pade dol....
18.5.2009 21:44:04   
Klemy82
...kaj naj človek sam s sabo?
Res, očitno imam  prvo veliko krizo v lajfu. 

1. odštevam dneve študentskega statusa
2. iščem šiht..očitno tukaj, kjer sem zdaj prek servisa ne bo nič , še pol leta nazaj pa so mi obljubljali skoraj direktorsko plačo, če bi le ostala user posted image (jebeš recesijo)
3. faks... jao, moja največja migrena... kako naj najde človek motivacijo, da skup vrže še nekaj izpitiv in diplomira, če ve, da bo brez diplome prej našel službo kot z njo?user posted image
4. itak da nimam volje za nič... še praskat po tazadnji se mi ne da... najraje grem na šiht, ker se imamo z mojimi mamami tok fajn...
5.bi mela user posted image ... pa nimam osnovnih pogojev... (glej točke zgoraj)
6.me ob misli, da bi morala it živet nazaj v svoje malo štajersko mesto prime na wc...ampak točno to me čaka, če ne bo službe do septembra...
7.no, sicer pa kaj jamram, sem mlada, pametna pa zdrava pa moj lubi me ma rad...user posted image .. ostalo bo pa že... enkratuser posted image ... ane?



_____________________________

Jst.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko ti vse pade dol....
18.5.2009 21:49:13   
uwaga
Nč bat, saj bo. Vse je enkrat prvič, tudi krizice.
Si mlada, lepa , zdrava, lubi te ma rad....


Za danes imaš kar dovolj, malo pa še za jutri pusti... 

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko ti vse pade dol....
18.5.2009 21:52:42   
Anonimen
diploma ti vedno pride prav, če ne sedaj, pa kasneje. ne boš šla pol študirat, ko boš že bakica ali pa se tepla po glavi, ker bi zaradi svoje sposobnosti lahko dobila določeno delovno mesto, pa ga ne boš mogla, ker ne boš imela diplome. misli za naprej, ne samo na trenutno stanje.
če imaš tako obdobje, da se ti tud po riti ne da praskati, se pač ne praskaj. naj te tvoj dragi malo popraska, boš prec postala živahna. user posted image
če ti niso dane trenutno možnosti oz pogoji za otročka, potem je na vrsti že kaka druga prioriteta. recimo študij. evo tako. zdej pa lepo pridno doštudirat, potem boš imela pa časa za otročke.

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko ti vse pade dol....
18.5.2009 22:24:05   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

...kaj naj človek sam s sabo?
Res, očitno imam  prvo veliko krizo v lajfu. 

1. odštevam dneve študentskega statusa
Mi je znan občutek .. izpred 2 let.
2. iščem šiht..očitno tukaj, kjer sem zdaj prek servisa ne bo nič , še pol leta nazaj pa so mi obljubljali skoraj direktorsko plačo, če bi le ostala user posted image (jebeš recesijo)
Tudi ta občutek mi je znan .. izpred 2 let.
3. faks... jao, moja največja migrena... kako naj najde človek motivacijo, da skup vrže še nekaj izpitiv in diplomira, če ve, da bo brez diplome prej našel službo kot z njo?user posted image
Apatija me še zdaj drži glede diplome .. na tri četrt napisana se mi že eno leto valja nekje ..


7.no, sicer pa kaj jamram, sem mlada, pametna pa zdrava pa moj lubi me ma rad...user posted image .. ostalo bo pa že... enkratuser posted image ... ane?
Točno to.




Takole ti svetujem, iz prve roke. Probi čim prej vso energijo usmerit v diplomo. Verjamem, da se ti ne da in ne vidiš smisla, pri meni je bilo ČIST ISTO, bolj se mi je splačalo ne diplomirat, ker sem lahko delala prek študenta, služila na veliko, obljubljali vse živo, potem pa .. evo te. In nisem mela ne službe ne diplome, pa noseča.
Najprej nujno zlo, tako da res, kar napiši diplomo, dokler si v tem filmu. Potem je še težje, verjemi. Jaz imam zdaj sp in pričakujem 2. otroka, finančno nam gre čist OK, ampak diploma me ganja še v sanjah. Tako da .. če zaradi drugega ne, pa je fajn končat faks zaradi mirnega spanca.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko ti vse pade dol....
19.5.2009 7:47:57   
Anonimen
Tud men je trenutno tole znano.. user posted image user posted image user posted image user posted image  Ne iste stvari, ampak občutek je isti. Ampak bo že. Samo, da se zdravje porihta, pa potem posel, pa hiška... pa bo tud boljše.. Ampak mam pa super user posted image , super user posted image , super starše,... To je pa tudi veliko vredno! user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko ti vse pade dol....
19.5.2009 9:24:51   
*alja*
Vem kak občutej je to user posted image
Jaz tudi imam napisat sam še diplomo (ampak za 6 stopnjo), pa se mi tudi zdi brezveze, saj služb tak ni.
Včasih sem kak dan kar v depresiji, imam otroka živim pri mami (sicer v zgornjem nadstropju (kuhamo skupaj, gori nimava kuhne), nimam službe (delam prek študenta)

Življenje je res ena sama borba user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko ti vse pade dol....
19.5.2009 9:27:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Vem kak občutej je to user posted image
Jaz tudi imam napisat sam še diplomo (ampak za 6 stopnjo), pa se mi tudi zdi brezveze, saj služb tak ni.
Včasih sem kak dan kar v depresiji, imam otroka živim pri mami (sicer v zgornjem nadstropju (kuhamo skupaj, gori nimava kuhne), nimam službe (delam prek študenta)

Življenje je res ena sama borba user posted image

Da ježivljenje ena sama borba,to pa čist res.Tega se ne začneš prej zavedat,kot takrat,ko dobiš otroke,ko sam služiš denar..
Men večkrat vse dol pade,čez en čas se pa poberem in grem naprej.Tak je to v življenju.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ko ti vse pade dol....
19.5.2009 11:32:05   
darja72
Oprosti no, ampak tole stokanje iz ust zdravega, mladega in energije polnega človeka mi pa res ne gre v račun. Jasno je, da ni vsak dan nedelja in da se je potebno truditi. Vsak dan posebej. In kot ti to enkrat preide v navado, časa za stokanje in travmiranje ni več.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ko ti vse pade dol....
19.5.2009 11:49:33   
water lily
Meni so tudi govorili da me ne morejo zaposlit. Ko sem bila prek ŠŠ.  No pa so meuser posted image
Sam zagrozi da grešuser posted image
Faks pač končaj. Nimaš kaj jamrat. Vsest se pa narest pa bo.
Otroci....bodo že, tk k služba....itak si še mlada(predvidevam).
V bistvu se bo vse poštimal, slej ko prej. Če boš seveda vstala in kej nardila za to. Če boš na kavču sama seb se smilila pol se garantirano ne bo nič uštimaluser posted image .
En kofe rukn(al pa borovničkeuser posted image ), vstan in naprej....

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ko ti vse pade dol....
19.5.2009 11:52:17   
kalbo
Najlažje je čepet v kotu in vpit "služb ni". Služba je, sam težje jo je najt kot prej, zato pa če pošlješ deset prošenj na dan jih premalo.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ko ti vse pade dol....
19.5.2009 18:46:53   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Najlažje je čepet v kotu in vpit "služb ni". Služba je, sam težje jo je najt kot prej, zato pa če pošlješ deset prošenj na dan jih premalo.


Punca končaj diplomo, faks...potem pa vse moči v iskanje službe...tudi 10 prošenj na dan user posted image , pa hodi po firmah pa se pokaži, ker če boš doma čepela, ne bo bič, služba ne pade , že zlajnano sej vem.
Deli mogoče kakšne obstranske zadeve, pojdi v kaka društva, stranke...tam spoznaš ljudi za veze, pa hitro kam prilezešuser posted image , ne sekiraj se še nisi v dugi pubertetiuser posted image , si še mlada..


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ko ti vse pade dol....
19.5.2009 20:07:20   
Klemy82
Jooooooo, isuse no, se opravičujem, če sem imela slab dan včeraj,...user posted image
In pa... sej nikjer ne jamram, da šihta pa niiii in nikjer v zabačenem kotu ne sedim ampak sem na tem področju ekstremno aktivna. Diploma pa bo že....kmalu ...samo ne zdej...user posted image .. ker od nje razen dejstva, da pač bo, ne bo kaj veliko koristi.
In, aja, danes sem imela rahel popadek v službi... ker sem spet imela čast popravljati napake zaposlenih... pa me je šefica samo zamišljeno gledala potem se pa šla po telefonu dret nad tajnico direktorja, da hoče termin za sestanek... mogoče pa bo kejuser posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?