|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 9:43:15   
Anonimen
Sem noseča. Občutek imam, da bo zagnala vik in krik, ko bo izvedela za nosečnost. Ali naj sploh poveva z mojim tašči. Ker že sedaj ne odobrava najine veze. Na srečo pri njej ne bova živela. Kaj bi ve storile?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 9:45:47   
Dudica1
jaz bi povedala ,sej tko al pa tko ni njena stvar...ne se s taščam obremenjevat...user posted image
uživaj v user posted image kolikor se le da in ne glej na druge...user posted image

SREČNO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 9:46:05   
max81
slej ko prej bo verjetno sama opazila, se ti ne zdi?????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 9:50:03   
Anonimen
morda me sploh videla ne bo

(odgovor članu max81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 9:55:16   
petrazg
Ne obremenjuj se zaradi tašče. Ti lepo uživaj nosečnost, veselje deli s tistimi, ki jih imaš rada in ki ti stojijo ob strani. Glavno je, da je tvoj na tvoji strani, da se veseli vajinega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 9:56:05   
dejzi
Samo res......zakaj se tako obremenjujete s svojimi taščami?

To mi nikoli ne bo jasno???user posted image user posted image user posted image

Če druga druge ne moreta prenašati pač ne greš k njej in je zadeva rešena!!!user posted image


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 10:26:42   
štorkljica
Seveda ti ni treba povedat, tvoja nosečnost in tvoj otrok sta tvoja stvar, če bo partner povedal naj pove, če ne pa ne.
Mogoče pa se bo po porodu spremenila (na bolje), eni ljudje se namreč in bo potem mogoče drugače postopala napram vam kot družini.
Nič se sekirat!

Pa srečno!

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 10:30:31   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

morda me sploh videla ne bo


če imate pa tako malo stikov, pa sploh nima smisla, da se obremenjuješ. Vseeno bi ji lahko povedala, konec koncev bo babica in čeprav ne odobrava vajine zveze, bo verjetno vnuka/vnukinjo vzljubila. In če bo zganjala vik in krik - a bo to sploh prišlo do tebe?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 10:42:16   
Nezy85
Jaz tudi tega ne razumem , zakaj se obremenjuješ s tem kaj ti bo rekla "tašča"!
To je tvoje telo, tvoj otrok tvoje življenje, ti boš živela tako kot si boš ti nardila!!
Če pa zažene vik in krik pa ji povej da to ni njena stvar kako se boš ti odločla!
Jaz se sploh ne oziram kaj menijo drugi pa če jim paše ali ne mi pač dol visi!

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 10:45:30   
benika
morda me sploh videla ne bo
,

A otroka boš pa prikrajšala za eno babico Dvomim, da te 9. mesecev ne bo videla in ne razumem zakaj bi to skrivala pred njo. Sej če že sedaj ne odobrava vajine veze, potem slabše ne more biti. Lahko vas pa otrok malce poveže.

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 11:01:27   
knutek
Pozdravljene,mene  pa zanima  kje  je forum z naslovom"tašča me ne mara"?Še včeraj  je bil ,ko sem oddala
svoj  komentar,zdaj ga pa ne najdem več.So ga mogoče odstranil?Če katera ve mi naj prosim javi,hvala!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 11:05:22   
rožica13
Jaz vem kako je to če te tašča ne mara in ti greni življenje, potem se enkrat začne delati "lepo" in bi rada da se imamo radiuser posted image in imela vnučke. Ja pa kaj še da bi svojega otroka vozila na počitnice k taki hinavki! Jaz ji ne bom povedala kolikor časa se bo le dalo. Ker vem kako bo potem skakala okoli mene in...fuj hinavci!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 19:17:34   
M1987
Predvidevam, da sta tvoji mami povedala, zakaj ne bi še njegovi - najbrž se tvoj dragi ne počuti odlično, da take novice povesta samo tvoji mami, njegovi pa ne. Če bi bila jaz moški, bi me to malo prizadelo. Itaq je to vajina zveva in sreča, vendar je lepo, da ji novico povesta vidva, kot pa da izve od drugih. Moja tašča je bila tok vesela, da je jokala user posted image  ji je pa moj sam povedal, ker je bil tok presrečen, da ni mogel čakati, da pridem in službe, da skupaj poveva. 3 dni ni spal user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 19:46:54   
pokica_
Resda, je čisto vajina stvar ali bosta že sedaj povedala domačim, da si noseča ali pa bojo kasneje kar sami opazili. Ampak, user posted image naj bi bila nekaj lepega in si ne predstavljam, da bi se skrivala pred nekom, ko pa imam tako lepo novico za povedat.

Koliko tednov si pa noseča, če ni skrivnost?

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 20:09:28   
klaja
Najboljše da gre tvoj dragi sam k mami in ji lepo pove, saj ne rabiš bit zraven, je njegova mama in naj se on zmeni z njo. Jaz ji že ne bi šla blizu, če me ne bi marala, lepo pa bi bilo če bi vedela, da bo dobila vnuka.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 20:29:17   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Najboljše da gre tvoj dragi sam k mami in ji lepo pove, saj ne rabiš bit zraven, je njegova mama in naj se on zmeni z njo. Jaz ji že ne bi šla blizu, če me ne bi marala, lepo pa bi bilo če bi vedela, da bo dobila vnuka.


se strinjam... nej gre kr sam k njej in ji pove.. mogoče se bo kej omehčala.. pa tud če ne... ne sekiraj se in uživaj v nosečnosti... naj ti tašča ne dela skrbi...

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 22:15:29   
Anonimen
Jutri se začne osmi teden nosečnosti. In zaenkrat veva samo midva. Nikomur še nisva povedala. Mislim, da bi bilo primerno da oboji starši izvejo po prvem pregledu.

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
19.3.2009 23:29:17   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

Samo res......zakaj se tako obremenjujete s svojimi taščami?

To mi nikoli ne bo jasno???user posted image user posted image user posted image

Če druga druge ne moreta prenašati pač ne greš k njej in je zadeva rešena!!!user posted image



Točno tak!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
21.3.2009 22:32:50   
magnolija1984
ni vedno tok enostavno.

vsakič ko gre moj fant k njej mu neki takega rece da se pol spričkama.(primer.sem studentka in mam še dva izpita do diplome in ga vprasa ce sm jih že nardila, reče on da še ne. pa pol vpraša ja a dela pa kaj ...--al jo ti preživljaš?)

ne draga tašča nepreživlja me on ker imam štipendijo 200 eur, pokojnino po očetu ker je umrl 300 eur in otroške 100 eur. mam dost zase!!!!

vsi njegovi sorodniki mi tezijo zakaj ji tako zamerim...zakaj se nemenim z njo....me je pa fuuuulll prizadela
edino da prekinema oba stike z vsemi njegovimi bi imela mir kar je nemogoče!!!

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
22.3.2009 7:39:00   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem noseča. Občutek imam, da bo zagnala vik in krik, ko bo izvedela za nosečnost. Ali naj sploh poveva z mojim tašči. Ker že sedaj ne odobrava najine veze. Na srečo pri njej ne bova živela. Kaj bi ve storile?


jaz bi ji ponosno povedala, da bosta postala starša...in če bi kaj gobezlala bi ji kar zabrusila nazaj in odšla...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
22.3.2009 7:41:18   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: magnolija1984

ni vedno tok enostavno.

vsakič ko gre moj fant k njej mu neki takega rece da se pol spričkama.(primer.sem studentka in mam še dva izpita do diplome in ga vprasa ce sm jih že nardila, reče on da še ne. pa pol vpraša ja a dela pa kaj ...--al jo ti preživljaš?)

ne draga tašča nepreživlja me on ker imam štipendijo 200 eur, pokojnino po očetu ker je umrl 300 eur in otroške 100 eur. mam dost zase!!!!

vsi njegovi sorodniki mi tezijo zakaj ji tako zamerim...zakaj se nemenim z njo....me je pa fuuuulll prizadela
edino da prekinema oba stike z vsemi njegovimi bi imela mir kar je nemogoče!!!




na tvojem mestu bi se jaz enkrat skup spokala pa šla do tašče in bi ji dala lekcijo za celo življenje...vse kar te teži  bi ji rekla in pol jo prosila, da mi naj da mir in odšla za vse večne čase iz njenega življenja...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu magnolija1984)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
10.4.2009 19:58:04   
modrasmotka
hey take prizore pa primere pa poznam.sam ne z taščouser posted image .moja mama je taka.pred  leti sm se odselila k svojmu.skupi sva že mal več kot 7 let pa še vedno ne odobrava te zveze.pa nikol mi nič ne prispeva denarja.oz.jo sploh prosim ne ker itak nebi nič dobla.skratka me ne žvi ona.in sedaj....sem noseča že 23 tednov.pa še nisem domov poklicala pa povedala da bo stara mama.edina od mojih sorodnikov je teta (sestra od nje)ki me mal razume,sm ji lih učer povedla me sedaj mal spodbuja da naj povem.zatečila in paniko zganjala tk vem da bo v vsakem primeru pa al sm 9 al pa 4 mesece noseča.
vem kako se počutiš še sama zbiram pogum da svojim staršam povem.
zj sm vam pa zatežila tle še z svojim problemov.user posted image
uživite v nosečnosti pa ne se preveč sekirat

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
10.4.2009 20:09:48   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

jaz bi povedala ,sej tko al pa tko ni njena stvar...ne se s taščam obremenjevat...user posted image
uživaj v user posted image kolikor se le da in ne glej na druge...user posted image

SREČNO



se strinjam...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
10.4.2009 23:58:16   
PapuaNG
Vajin otrok je vajina stvar, ravno tako kot vajina zveza, vajino skupno življenje...starši so si svoje stvari urejali tako, kot so sami hoteli in se nimajo nobene pravice vtikti v zveze svojih otrok. Je pa tukaj tudi na nas (otrocih) samih, da postavimo meje. Tašče naj kar ženejo vik in krik - mi sami smo tisti, ki bomo imeli otroka, ki ga bomo preživljali, vzgajali, ga imeli radi...od njih je pa odvisno, koliko bodo (če sploh) vključeni v življenje svojih vnučkov.

Mislim, da je prav, da se pove, da je na poti otrok-če ne prej, po poteku prvih treh mesecev, ko si nekako izven najhujše nevarnosti. Kako bodo pa to sprejeli, je pa njihova stvar, na katero pač nimamo vpliva. Ampak važno je, da se mi sami veselimo otroka...oni bodo pa tudi počasi spoznali nesmiselnost svojega početja. Če pa ne bodo, pa toliko slabše zanje. Pač so čustveno podhranjeni in ne znajo imeti radi in privoščiti sreče drugim, ker so sami nesrečni.

Tako da, kar pogumno-tašča naj si pa svoje neodobravanje v rit vtakne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ko bo tašča izvedela za nosečnost?
11.4.2009 8:27:36   
blemma
Pozabi in ne sekiraj se glede tašče, to je vajin trenutek in življenje. Ko jo bosta dala na kratko, se bo najbrž hitro prislinila nazaj. Upam pa, da imaš vso podporo partnerja, ki se zna ločiti od mamice.

Pa uživaj v nosečnosti in čimmanj stresa, 9 mesecev prehitro mine...
Vse najboljše vama želimuser posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Nakupovanje
patkapatatka

Ko najdeš najlepšo stvar za svojega otroka

gledaš ceno (57%)

kupiš brez nadaljnjega (43%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!