|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kožica na lulčku - bela snov
10.9.2010 22:21:49   
LERO
Naš malček je star 14 mesece in ima še vedno zaraščeno kožico. Na nekaj mestih se je kazalo, da bo dostopila, pa še vedno ni, čeprav vsak dan delamo tiste vaje.
Danes pa šok. Na mestu, kjer naj bi kožica odstopala, se je pojavila bela snov (veliko). Kot bi stiskal mozolj, je pa bila takšna kot krama v tubi. Sumimo na kakšno vnetje.
Kaj naj? Kožica pa je tam začela sedaj odstopati. Bomo probali s kamilicami.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kožica na lulčku - bela snov
10.9.2010 22:54:56   
josephine27
dobro umite. če ga nič ne boli oz. peče ni nč narobe. 

_____________________________



(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kožica na lulčku - bela snov
10.9.2010 22:56:57   
josephine27
tud mi smo imeli kar dolgo tako in ko je kožica prvič šla gor je bilo spodaj belo, ker se je prej pač spodaj nabiralo.

_____________________________



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kožica na lulčku - bela snov
11.9.2010 7:35:18   
LERO
Umivamo s kamilicami. Je itak normalno, da ga to ful moti. Sicer pa ni zaznati, da bi ga to kaj oviralo, peklo, bolelo.
Zgleda pa tako, kot da bi se odprla neka lojnica (gre ven kot svaljki).
Hvala.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kožica na lulčku - bela snov
11.9.2010 9:09:57   
izgubljena_ovcka
Ta bela snov so izločki kože, ki nimajo kam it, ker je kožica še prilepljena na glavico. Čistiš sproti, ko kožico vlečeš dol, drugače pustiš. Razen če bi lulček izgledal rdeč, vnet in če bi otroka očitno bolelo, potem ga pelji k zdravniku. Velja pa počasi ampak vztrajno vlečt. Našp je star dve leti in 3 mesece pa spravimo kožico do polovice (skoraj vsi fantje po moževi strani imajo fimozo, jaz pa sem rekla, da bom z vztrajnostjo obvarovala otroka pred vlečenjem kožice na živo ali celo operacijo) ampak imamo še kar nekaj časa tako da se ne sekiram.

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kožica na lulčku - bela snov
11.9.2010 10:30:03   
ribica.
BOdi malo pozorna kako točno izgleda ta izloček. POnavadi je res bolj tako sirasto, kar se pač nabere v tisti gubi. Če je bolj tekoče, kot gnoj, potem je možno da je vnetje. Vsaj pri nas je bilo tako. Sva dobila zdravila.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kožica na lulčku - bela snov
11.9.2010 11:57:18   
LERO
Hvala, da ste me pomirile. Je bila res huda panika. Pri prvem otroku nismo imeli teh težav, saj je punčka.
Ne, ni gnoj. Do okužbe pa skoraj ne bi smelo priti, ker je ravno včeraj dobil še antibiotik za prehlad in visoko vročino (lahko, da jo je dobil celo zaradi tega).


(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kožica na lulčku - bela snov
11.9.2010 12:02:25   
Anonimen
ta bela snov so pač izločki, ki se naberejo pod kožico. nič takega, le redno je treba umivat. ob vsakem kopanju je treba kožico potegnit dol in previdno odstranit. sicer sem pa jaz te zadeve prepustila atiju. me je on vse naučil. ker to so "moške zadeve". user posted image  tudi wc imata onadva čez. user posted image

(odgovor članu LERO)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kožica na lulčku - bela snov
12.9.2010 10:55:44   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

ta bela snov so pač izločki, ki se naberejo pod kožico. nič takega, le redno je treba umivat. ob vsakem kopanju je treba kožico potegnit dol in previdno odstranit. sicer sem pa jaz te zadeve prepustila atiju. me je on vse naučil. ker to so "moške zadeve". user posted image  tudi wc imata onadva čez. user posted image


J apa če ne morjo, ker je kožica preozka.

V glavnem nobene panike, ta bela zadeva ima še celo eno ime, pa se ga trenutno ne spomnim, in so pač izločki, ki morjo bit. In fajn,d a je šlo to ven. Saj ko se nabere dovolj, vedno gre, tako kot pri vas, Če je je kje kakšen prehod, kot pri vas očitno je. To je vse čisto normalno, vse O.K.

Moj otrok je tudi imel delno priraščeno kožico in meni je pediatrinja rekla, naj nič ne vlečem, ampak vse lepo pustim pri miru. In sem. Sem jo pa vprašala, kako je s temi izločki, ki se jih je spodaj prav videlo, malo je bilo izočeno na mestih, in je rekla, da se bo že samo izločilo. No, in se je. Kot pri vas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kožica na lulčku - bela snov
12.9.2010 21:44:48   
naja78
to je smegma,umazanija,izločki kože,telesa,.....skratka fuj in fej.user posted image
umit,kolikor gre,vem pa da ne gre če je zaraščeno.upam da se ne vname.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




plača dipl. ekonomista
livia

Koliko imate plače dipl. ekonomisti z delovno dobo od 5 do 10 let? Mislim na neto plačo brez malice in prevoza.

pod 900€ (41%)

900-1000€ (15%)

1000-1100€ (15%)

1100-1200€ (8%)

1200-1300€ (5%)

več kot 1300€ (16%)


Število vseh glasov: 386

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!