|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Košek ali zibka
18.12.2009 10:44:05   
NANA123
KER NE MOREM NIKJER PO UGODNI CENI DOBITI RABLJENEGA KOSKA ALI ZIBKE BI VAS PROSILA KJE BI NAJUGODNEJE DOBILA KOSEK ALI ZIBKO SLISALA SEM DA SE KOSKI DOBIJO PRI RIBNCANU ALI SE DA ZRAVEN TUDI BALDEHIN KJE SE DA POSEBAJ NAJUGODNEJE KUPITI OBROBA POSTELJNINA ALI JE JOGI PENCA ZRAVEN HVALA ZA ODGOVOR LP

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 20.12.2009 12:27:56 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KOSEK ALI ZIBKA
18.12.2009 11:18:46   
Najki
Posteljnino za malcke in mislim da tudi baldahin ima poceni Ikea. Peno sem pa jaz za zibko kupila 4cm debelo pa 2 metra, pa smo jo zrezali in zlozili v 3 nadstropja na 12cm. Sam moja zibka je 1m dolga. Pravi jogi je dobil zdaj v vecji posteljici pri 10ih mesecih.

Sicer pa poglej na bolho, pa v bistvu sploh ne rabis zibke, ker jo bo malcek takoj prerasel. Za ta cas lahko uporabis kosaro od vozicka. Ce pa imas kes za menjat posteljico vsakih par mesecev, potem pa cena tudi ni problem user posted image .

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KOSEK ALI ZIBKA
18.12.2009 12:35:20   
NANA123
RABIM KOSEK ALI ZIBKO KER TA VECJI NOCE SPATI V VELIKI POSTELJI IN BI ZA PAR MESECEV RABILA KOSEK ALI ZIBKO DA SE NE PRIVADI

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KOSEK ALI ZIBKA
18.12.2009 14:28:20   
livia
BOLHA

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KOSEK ALI ZIBKA
18.12.2009 14:44:39   
nananaja
Obrobo in baldahin lahko narediš sama, če zmač malo šivat. Pri našem košu je bil baldahin narejen kot velik polkrog, potem pa je imel od ravnega dela proti sredini dva šiva, mednja se je dala palica, ki je nosila baldahin. Medtem ko je obroba imela dve elastiki, ki sta se nadeli na obe strani robu koša in sta obrobo držali gor. Na obe strani pa je bilo nabrano blago. Naš koš je pravokoten, na ovalnem je boje, če na notranji strani ni elastike, pa narediš še ovalno dno, da lepše stoji. Lahko dodaš še kak trak za privezat, a ni nujno.
Pa baldahina jaz nisem marala, me je motil, ko sem dajala votroka not in ven.


(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KOSEK ALI ZIBKA
18.12.2009 14:49:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NANA123

RABIM KOSEK ALI ZIBKO KER TA VECJI NOCE SPATI V VELIKI POSTELJI IN BI ZA PAR MESECEV RABILA KOSEK ALI ZIBKO DA SE NE PRIVADI


poglej na podarim.si, če kdo podarja, mal sledi, in če bo zagrabiuser posted image   drugače pa bolhauser posted image jz sem dobila kar sem do zdaj potrebovala vse na bolhi in na podarim. siuser posted image

(odgovor članu NANA123)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?