|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Knjiga za bodočega očka
11.10.2006 10:22:08   
ribicau
Živjo!

Ne me zmerjat, sem iskala po forumu, pa nisem nič pametnega našla. Prosim povejte mi, namreč svojemu user posted image  (kot bodočemu očku) bi za roj. dan kupila knjigo - nekaj od novorojenčka. A kakšno stvar priporočate, ali obstaja kakšna prav za očke?

Hvala

< Sporočilo je popravil nalin -- 4.11.2006 20:55:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
11.10.2006 10:23:29   
katerina
hura, očka bom!

še moj jo je prebral, ko sem bila noseča, pa sicer ne bere rad

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
11.10.2006 10:26:45   
Anonimen
Ta je dobra, ja, ampak moj je ne bi prebral niti pod razno - je mislil, da že vse ve user posted image

(odgovor članu katerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
11.10.2006 10:29:34   
spletna trgovina
Pozdravljeni,

v spletni trgovini RR smo za vas pripravili prodajno uspešnico Očkov kotiček, ki bo zagotovo razveselila bodočega novopečenega očeta!

http://www.ringaraja.net/izdelekPodrobno.asp?id=190&kat=11&podkat=30
 
Brezplačna dostava na vaš dom!
 
Petra RR
spletna trgovina

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
11.10.2006 10:40:26   
Anonimen
Al pa una, Tehnična navodila za uporabo dojenčka.  Neki tazga je naslov, ne vem, je še nisem vidla.

(odgovor članu spletna trgovina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
11.10.2006 10:45:48   
Anonimen
A "Dojenček za telebane" obstaja?
No ta bi bila bolj za mojega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
11.10.2006 10:46:18   
Stefka
Predlagam Dojenček, navodila za uporabo.
Na zelo zabaven način (sploh če je tvoj bolj tehničen tip) zveš vse...
Npr: "Ravnanje ob razdražljivosti
Če je otrok takrat, ko je dovolj utrujen za aktiviranje spalnega načina, še vedno buden, običajno postane razdražljiv in težko zaspi. Spalni način poskusite vključiti z naslednjimi metodami:
1) Že vnaprej se izognite razdražljivosti. Spodbujajte otroka, da vključi spalni način, takoj ko pokaže znake utrujenosti.
2) Če je otrok razdražljiv, ga ne zabavajte še naprej. Ne dajajte mu ropotuljic, igrač ali drugih oblik spodbude.
3) Dvignite otroka v naročje (glej stran 42). Otroka in svojo ramo pokrijte z odejo, da zatemnite njegovo okolje."

In vse na tak način. Zelo zabavno in kljub temu poučno. user posted image

(odgovor članu spletna trgovina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
11.10.2006 12:18:43   
ribicau
Super, hvala za ideje. Kje lahko kupim to knjigo Dojenček, navodila za uporabo (cena)? Ali katera pozna to knjigo Očkov kotiček, ki jo ponuja spletna trgovina RR?

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
11.10.2006 12:44:00   
Lunca1
Očkov kotiček je tudi super, samo to niso navodila za uporabo, ampak dnevnik avtorja. To sem jaz mojemu kupila.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
11.10.2006 13:02:51   
lucika
očkov kotiček sem mu kupila ob pozitivnem testu. sama sem jo prebrala, on jo pa se bo. no, do roka imam se dva tedna:)
hura, očka bom je tudi ena super knjiga. sem jo trikrat iz knjiznice prinesla, pa nazaj tudi. mu ni uspelo zacet:)
dojencek, navodila za uporabo je dobil za rd. to je pa edina knjiga, ki jo je nastudiral. res, taka, prav za moške. je pisana kot prirocnik, lahko preberes malo tu in malo tam, pa nic vmes ne zgresis... mojmu je ocitno fajna...

pa ne, da ne bi bral. alamut, pa davincijeva sifra in take debele mu vse grejo..sam tele o dojenckih so mu bile ocitno predebele, da bi prebral naenkrat:) no, bere pa navadno na morju...to mi se ostane, da na morje skociva...

no, jaz priporocam ta tretjo varianto...

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
11.10.2006 13:21:20   
ribicau
Sem že naročila, preko Gambita! Cena 3065,00 z DDV-jem in poštnino!

Hvala punce še enkrat!

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
11.10.2006 13:48:43   
morskadeklica
Očkov kotičekuser posted image  Moj se drugače knjig sploh ne dotakne, tole je pa prebral. Za nasmejatuser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KNJIGA ZA BODOČEGA OČKA
15.12.2006 14:15:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicau

Super, hvala za ideje. Kje lahko kupim to knjigo Dojenček, navodila za uporabo (cena)? Ali katera pozna to knjigo Očkov kotiček, ki jo ponuja spletna trgovina RR?


Midva sva jo videla v knjigarni VAle Novak (LJubljana center in BTC -  CityPark) in je kar simpaticna. Cene ne vem na pamet, stane pa tam do 5000 SIT.

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Carski rez
loko77

Če bi imeli 2 CR-ja in bi vedeli, da bo moral biti tudi v 3-je, bi se odločili za nosečnost?

da (78%)

ne (22%)


Število vseh glasov: 333

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!