|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klopi-cepljenje
10.5.2012 8:06:15   
*raci*
Pozdravljene,

še zdaj mi gre na bruhanje. Pri hčerki sem zjutraj, ko sva se crkljale našla enega klopa velikega za majhen grah. Pa vedno se stuširamo in prečistimo lasišče. To je že tretji klop letos pri veliki (6 let). in mala (2 leti) je tudi imela že enega.
Kaj pravite na cepljenje?? SEm govorila z pediatrinjo, ki niti ni pristaš nepotrebnih cepljen je rekla naj pridemo se cepit kar jutri.
Jaz pa sama ne vem kaj naj?

Prosim za izkušnje, mnenja..

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klopi-cepljenje
10.5.2012 8:23:38   
lily975
Mi smo se dali vsi cepiti , pa ni nobenih težav.Sem pa se odločila ,ko smo bili pri babici in sta zvečer imela vsak več kot 10 klopov ,da damo cepit.Mora se pa vsak sam odločiti ,saj so mnenja različna ,eni za drugi proti cepljenju.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Klopi-cepljenje
10.5.2012 8:32:11   
SMT3
Jaz imam obe cepljeni in mislim,da je na žalost tole kar nuja user posted image

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klopi-cepljenje
10.5.2012 8:33:20   
SMT3
Jaz imam obe cepljeni in mislim,da je na žalost tole kar nuja user posted image

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Klopi-cepljenje
10.5.2012 8:49:05   
Klarita
Živimo blizu gozda in je to res nuja. Tudi psička ima skoraj vsak dan kakšnega klopa, zato je tavečji že cepljen, tamalega pa bomo tudi dali.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.5.2012 9:27:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Klarita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Klopi-cepljenje
10.5.2012 10:36:06   
sazi
Mi smo se lani vsi cepili.
Kaj pravite na cepljenje?? SEm govorila z pediatrinjo, ki niti ni pristaš nepotrebnih cepljen je rekla naj pridemo se cepit kar jutri.
Jaz pa sama ne vem kaj naj?

Samo, da se greste pa jutri cepit, pa ste danes imeli klopa, pa ne vem, če je v redu. Meni je bilo pred cepljenjem rečeno, da naj 2 tedna (se mi zdi) po piku klopa ne bi cepili.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Klopi-cepljenje
10.5.2012 11:21:17   
roladica
Jaz tudi nisem pristaš nepotrebnih cepljenj, ampak ko sem videla kaj ti ta mala žival naredi in to že tako malemu otroku sem se odločila za to cepljenje. V nekaterih okoljih v Slo je res veliko okuženih klopov. V naši žlahti jih je že vsaj pol imelo probleme z boleznimi, ki jih prenašajo klopi.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
10.5.2012 19:57:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu roladica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Klopi-cepljenje
10.5.2012 22:03:31   
livia
Mi smo ogromno na sprehodih po gozdu, travi,... tamali sta imeli lani skupno 15 klopov in smo se cepili vsi 4-je.
Malo ste že pozni za letos, ampak nikoli ni prepozno.
Soseda je prebolela klopni meningitis in ni fajn. Na bolniški je bila skoraj eno leto, naučit se je morala vse od začetka, tudi telefonirat. Jaz sem si rekla, da tega ne bi rada naredila svojim otrokom, da bi zaradi klopa dobili mamo dojenčka in smo se šli cepiti vsi 4-je, letos smo prejeli tretjo dozo in smo sedaj dobri za tri leta.
Nikoli nismo imeli nobeih problemov po cepljenju, razen to, da te malo boli roka.

Tamalima tudi vsak dan v vrtec dan elektronski odganjalec klopov bajbaj, ker vrtec nima igrišča in so večinoma v gozdu. Če gremo na sprehod brez tega odganjalca, ziher pridemo domov s prisesanim klopom.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Klopi-cepljenje
10.5.2012 22:34:23   
takotako
a je res prepozno se cepit? Jaz se tudi moram.

drugače pa meni je rekla P da ko samo enega otroka vidiš s to boleznijo, nikoli več ne pomisliš da ne bi cepil. Tako da pri nas so vsi razen jaz pa mala ki je še premajhna. Takoj k bo možno jo dam cepit. Jaz pa sem bila lasnko leto noseča pa se nisem šla

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Klopi-cepljenje
11.5.2012 8:49:48   
*raci*
Ja, sem se že odločila.
Gremo se vsi cepit vendar za letos je pepozno. V jesen bomo vse opravil.. Mi je pa zlo žal, da tega nisem naredila prej. Se mi zdi, da tam, kjer se mi gibljemo, jih do sedaj ni bilo toliko, letos jih pa kar mrgoli. SE bomo pač letos šprical. Upam, da zdržimo do jeseni.

Me pa zanima za meningitis kdajs pojavijo prvi znaki?

lp

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Klopi-cepljenje
11.5.2012 9:00:32   
urška
Letos je res pozno, ampak meni je bilo pred leti receno, da si po dveh vakcinacijah zasciten skora 70 procentno. Boljse je kot nic. Sploh ce imas namen to drugo leto res narest. Ampak drugi dan po piku pa tudi jaz ne bi dala cepit. To mi je podobno kot ce bi takoj po gripi dala cepit proti njej. Mogoce se pa motim, preveri se pri pediatru.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Klopi-cepljenje
11.5.2012 12:10:40   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

Ja, sem se že odločila.
Gremo se vsi cepit vendar za letos je pepozno.

Ni prepozno, kot je že ena pred mano pisala. Počakajte 3 tedne po ugrizu klopa in se lahko cepite - bolje malo zaščite, kot nič. Mi smo se tudi lani pozno začeli cepti. Z možem sva 3. dozo dobila pred kratkim, otroka pa jo bosta kmalu (bi načeloma že morala, pa sta imela norice in je spet treba počakat). 1. doza je bila lani spomladi, 2. pa lani poleti

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?