|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje v MB 3D UZ
3.10.2007 13:37:52   
medika1
Punce ali ima kdo v MB 3D UT?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje v MB 3D UZ
3.10.2007 13:41:28   
Janey
Kolko jaz vem ne. Je pa na Ptuju

(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje v MB 3D UZ
3.10.2007 14:09:08   
petraz
Mislim, da 3D ultrazvok dela privat Dr. Pelkičeva na Gregorčičevi, kjer ima svojo ambulanto... drugače pa mislim, da to delajo tudi v Fontani, preveti...

(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje v MB 3D UZ
3.10.2007 14:19:13   
Anonimen
Ne,kolikor jaz vem v Mb tega ne dela nihce. Najblizje je http://www.ginekologija-lukman.si/

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje v MB 3D UZ
3.10.2007 14:53:58   
medika1
hvala za info.
Je katera že bila? koliko pa je cena?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje v MB 3D UZ
3.10.2007 15:58:12   
koala
3D UZ definitivno dela dr.Pelkičeva, cena pa je 80 eurov.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje v MB 3D UZ
3.10.2007 16:20:48   
Anonimen
3D UZ imajo v porodnišnici....100% vem, ampak kdo ga pa dela pa ne vem.

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje v MB 3D UZ
3.10.2007 20:08:33   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: koala

3D UZ definitivno dela dr.Pelkičeva, cena pa je 80 eurov.


user posted image  matr je draga...a to je sam UZ, al kaj???  user posted image


Tako kot pravi nefretit - imajo ga tudi v porodnišnici...sam če ti pa presvitli G naredi, je pa odvisno sam od njega user posted image  ma sem jezna na MB porodnišnico user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje v MB 3D UZ
3.10.2007 20:43:55   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: LeINA

Ne,kolikor jaz vem v Mb tega ne dela nihce. Najblizje je http://www.ginekologija-lukman.si/


Koliko je pa cena??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje v MB 3D UZ
3.10.2007 21:09:09   
koala
Janey mislim, da ima dr.Lukman ceno 50 evrov, nisem pa čisto ziher.

tosja, ja je draga, meni se že to dosti zdi, samo baje da ima dr.Strahova ( če ne delaš pri njej prej nuhalne) ceno celo 110eourov.

No, pa v MB porodnišnici ga tudi imajo, preverjeno, sem naše dete videla v 3D verziji, mi je dr. Ćuić še malo na 3D preklopil.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje v MB 3D UZ
4.10.2007 8:06:07   
medika1
a se lepo vidiuser posted image . Se vidi spol? Jaz sem že tako radovedna! Smo v 11. tednu user posted image . Kmalu bom imela NS in  kolk sem prebrala na forumu so tudi možnosti, da se vidi spol user posted image  ?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje v MB 3D UZ
4.10.2007 9:33:25   
muzika
Seveda se vidi spol. Pred par dnevi sem bila pri Lukmanu in aparata še prav ni nastavil in je že rekel, vi boste pa imeli fantka. Je pa cena pri njem 60 evrov, pa da ti tudi svoj cd, še boljše je, če imaš zraven USB. Očitno pa ima Lukman neke napačne informacije o 3D aparatih v Sloveniji. Meni je rekel, da jih imajo samo trije( on, eden v LJ in eden bog ve kje). , sem pa od drugod slišala, da ima Pelkičeva tudi enega. Najboljše jo je poklicat in vprašat. Meni so za Miglarja tudi rekli, da ga ima, pa njegova sestra ni nič vedela o tem. Toliko o informacijah iz druge roke.

(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje v MB 3D UZ
4.10.2007 9:51:28   
scubadiver
medika1 na nuhalni kot prvo ni nujno da se vidi spol, kot drugo pa ni nujno da drži. meni so na nuhalni v 12. tednu napovedali fantka, na morfologiji v 20 tednu punčko in na 3D UZ v 27 tednu tudi punčko. Tako da mislim da podatek iz nuhalne ne bo držal, bom pa videla čez nekaj tednov user posted image   Pa mi je tudi na nuhalni preklopila na 3D UZ.. Tako da ne vzami za suho zlato kar ti bodo povedali. Je otročiček še premajhne da bi bilo 100%

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje v MB 3D UZ
4.10.2007 10:39:22   
butara
Tudi jaz sem bila včeraj na 3D UZ pri dr. Lukmanu na Ptuju. Kot pravi muzika, je cena 60 EUR. Videlo se je čudovito, z možem sva oba uživala, in meni je bilo vredno tega denarja. Spol se je videl, sploh ni nobenega dvoma, da bo tokrat user posted image  user posted image To so prav posebni občutki, ko lahko opazuješ nosek, usteca......neponovljivo user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje v MB 3D UZ
4.10.2007 20:10:15   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: muzika

Meni so za Miglarja tudi rekli, da ga ima, pa njegova sestra ni nič vedela o tem.


Sicer dr. Miglar dela NS v MB, vendar nima te 3D "verzije".
Sem bila v Feldbachu user posted image  user posted image  user posted image : NS, combinedt test (četverni hormonski, al kako se to reče pri nas), 3D - pa sem plačala 81 EUR user posted image  Zelooo zelooooooooooooooo zadovoljni! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje v MB 3D UZ
4.10.2007 20:13:17   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: koala

No, pa v MB porodnišnici ga tudi imajo, preverjeno, sem naše dete videla v 3D verziji, mi je dr. Ćuić še malo na 3D preklopil.


Sem že rekla, da imajo - sam če pa se jim zazdi, da preklopijo, pa je spet druga pesem... user posted image  ja, res sem nezadovoljna...Čuiću pa bi se bolj težko dala pregledat user posted image  Sam moje mnenje! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje v MB 3D UZ
9.10.2007 8:49:47   
medika1
Tosja, hvala za info. Tudi jaz imam 16 NS in combineted test v Feldbachu pri dr. Miglarju. A mi lahko razložiš kaj točno pomeni ta combi test.
A se je pr tebi videl spol ??? user posted image  

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje v MB 3D UZ
9.10.2007 12:52:26   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: medika1

Tosja, hvala za info. Tudi jaz imam 16 NS in combineted test v Feldbachu pri dr. Miglarju. A mi lahko razložiš kaj točno pomeni ta combi test.
A se je pr tebi videl spol ??? user posted image  

 
Če te še kaj zanima piši na zs user posted image  Combi test - sam kri ti vzamejo, naslednji dan pa te dr. Miglar pokliče in pove rezultat.
Pri nas se to imenuje četverni hormonski test user posted image  nisem ziher...
Rezultat NS ti pove takoj...s combi testom pa se tveganje še zmanjša user posted image
Je pa to preiskava še za več kromosomskih napak, kot NS in je 94% točna. user posted image
Aja, pa za spol si vprašala - mi je rekel, da sedaj še ni sigurno...naslednji dan sem imela GP pa mi je G povedala - sam tud ni 100% user posted image  user posted image  user posted image
 
Uživala boš! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




2nd Hand Shop za otroška oblačila in opremo
Tanja74

Ali bi, če bi imele možnost, kupovale otroška oblačila in otroško opremo v t.i. Second Hand Shop-ih (preko interneta, v trgovini)

Da (59%)

Ne (35%)

Drugo (6%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!