|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje v Avstriji najlepše okrašeno
6.12.2010 14:41:23   
Zamima
in kaj za videt?

- Graz?
- Lipnica - center?
- Celovec?

user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje v Avstriji najlepše okrašeno
6.12.2010 17:14:17   
felicia
tokrat gremo raziskovat dunaj

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje v Avstriji najlepše okrašeno
6.12.2010 17:58:11   
Felicita
menda je nekako tkole:

salzburg
christkindl
dunaj

vsaj že neki let poslušam v tem vrstnem redu...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje v Avstriji najlepše okrašeno
6.12.2010 20:24:32   
pelin
Mi bi tudi šli na Dunaj , vendar v lastni režiji...kolegica je šla namreč lansko leto preko agencije, pa je bila grozno razočarana, ker se jim je ves čas samo mudilo in mudilouser posted image ...Tisti, ki hodite tako v lastni režiji, kako uredite vse skupaj (parkiranje, ogledi...)...

Sori Zammima, ker ti hodim v zelje...si namreč še mene spomnilauser posted image ...mi smo že bili v Salzburgu ( organiziran izlet preko agencije) in lahko rečem da je prečudovito, romantično....mrrrzlouser posted image ...Definitivno pa se splača jit pogledat..Sedaj bi si pa radi ogledali še Dunaj...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje v Avstriji najlepše okrašeno
7.12.2010 14:24:02   
Nika v službi


Mi hodimo pogosto na Dunaj, vedno (in povsod) v lastni režiji. Gremo torej z avtom, v zimskem času potrebuješ kake 4 - 5 uric, odvisno od razmer na cesti, postankov (kavice, kak prigrizek na Landzeituuser posted image ), tempa. V normalnih razmerah pa je še manj kot 4 ure. Če potujemo prek vikenda, pustimo avto na zunanjih parkingih v 8. okraju (blizu hotela Korotan - tam imam pač znance), saj je čez vikend parking zastonj, sicer pa parkiram v park hišah, najbolj običajna je kar tista na Kärntnerci. Je sicer precej drago, ampak kot izhodišče je super. Potem se sprehodimo po Ringu, po Kärntnerci, Grabnu, v adventu gremo pogledat sejme pred Rathausom, pred muzejema (Kunsthistorisches Museum), pri Belvederu in Schönbrunnu, zaradi naše ta male se veliko vozačkamo tudi s tramvaji in metrojem, ker ona v tem noro uživa. Pa tudi veter in mraz znata biti na Dunaju prav pasja in zavetje prevoznih sredstev pride prav.



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje v Avstriji najlepše okrašeno
7.12.2010 15:01:42   
kaya2007
mi gremo tudi pogosto na Dunaj, vse je več ali manj itak že opisala Nika user posted image

za hiter izlet mi je pa všeč tudi celovec, imajo tak prijeten majhen sejem..vse diši po kadilu, pečejo sveže piškote in pecivo, strežejo res dober punč...user posted image  pomoje bom kar ta vikend skočila pogledat, če je še tako luštno kot je bilo lani user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje v Avstriji najlepše okrašeno
7.12.2010 15:59:31   
špelin@
Salzburg je prekrasen, kot bi se znašel sredi zimske pravljice user posted image Za videt je marsikaj, tudi za kupit user posted image , posebej luštno se je zvečer zapeljati še do Hellbrunna, tam je šele čarobno user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




zanositev
xtinchy

V kolikšnem času ste prvič, ko ste se odločili, zanosili?

v 3 mesecih (65%)

čez pol leta (11%)

čez 9 mesecev (4%)

čez 12 mesecev (3%)

več kot 12 mesecev (11%)

s partnerjem ne moreva imeti otrok po naravni poti (6%)


Število vseh glasov: 410

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!