|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje ste ta leve?
31.1.2010 20:53:27   
picola1
No, da vas vidim levičarke...user posted image A nismo to eni posebej fajn ljudje? user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 21:03:50   
Felicita
absolutno smo! user posted image po nekaterih ocenah naj bi bli levičarji bolj pametni od povprečja, lol user posted image kakorkol jest sm mela srečo, me noben ni poskusu 'prešolat' (ok, stara mama mal, pa jo je mami hitr postavla na trda tla), večina levičarjev, vsaj starejših generacij te sreče ni mela... pušča posledice.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 21:04:53   
Meggi
He. midva sva oba leva! user posted image user posted image

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 21:23:35   
Anonimen
še ena....itak da smo posebni...

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 21:30:06   
barika
najboljši smouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 21:50:41   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image
100%
z desno se ne znam niti po nosu popraskat!
za vsakega otrocka posebej sem zelela, da bi bil levicar, pa do zdaj nisem imela srece....mogoce bo pa ninauser posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 21:53:51   
ljupka
Seveda smo fajn,ker smo se v šoli mogli fajn namantrat,da smo kaj napisal z nalivniki!Vedno sem držala zvezek postran!

Sam enim je teško dopovedat da je to prirojeno,moja tašča se še po 8 letih ni navadila moje leve roke!Najbolj me je podžgala ko je mojmu otroku,ko je bil star 1-2 leti zatežila,to je fuj roka,grda roka!Sem rekla moj otrok ima obe roki lepi,če bo pa levičar pač bo ,pa kaj!Hvala bogu ni,ker bi verjetno hudiče izganjala!No v tretje sem noseča z dvojčki in je verjetno večja možnost za levičarja,tako,da bodo še heci!
V moji družini je to dedno!Moj dedek je bil levičar,bratranec,nečak in jaz!Sem 100%levičarka,desno roko imam za okras!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 21:54:36   
Anonimen
ljubka, sama pisem navpicno. list imam zasukan za 180 stopinj.user posted image

(odgovor članu ljupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 21:55:34   
ljupka
Miška tudi ti ?Kako lepo,no še ena stvar,smo tudi velikega srca,a ne Miška!

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 22:04:23   
Felicita
jest pa nikol nism mela problemov z nalivnikom... čist normalno pišem, mam klasičnega parkerja in tut ne mažem...
sicer pa nism nikol uporabljala nobenih priprav za levičarje - mam 'desno' miško, 'desni' nalivnik in 'desne' škarje... se pa včasih počutim kot invalid ja, stara mama mi še dans ne pusti kruha rezat, ker jo skominja...
poleg tega smo itak vsi levičarji bolj obojeročni kot desničarji, ker smo desno roko hočeš nočeš prisiljeni uporabljat (desničarjem leve praktično ni treba), pa mamo zato večjo gibljivost in predvsem boljšo koordinacijo.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 22:06:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Miška tudi ti ?Kako lepo,no še ena stvar,smo tudi velikega srca,a ne Miška!

to pa sploh!user posted image

(odgovor članu ljupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 22:19:13   
barika
jap, felicita, samo štrikat pa ne morem, še niso levih igel pogruntal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje ste ta leve?
31.1.2010 23:46:32   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: barika

jap, felicita, samo štrikat pa ne morem, še niso levih igel pogruntal user posted image user posted image user posted image


Moja svakinja je levičarka, pa čisto normalno štrika user posted image

Je pa moja srednja hčerka levičarka - po kom, nimam pojma; edina je od vesoljne žlahte, ki jo poznam po svoji in po moževi strani user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 5:49:02   
Teni_
Naša tavejčja je levičarka. Jo je prababica en čas popravljala, češ, da to ni prava roka, pa sem ji samo rekla, da je prava tista s katero lahko piše, riše ..... In je na srečo mir. Je pa tudi edina v žlahti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 7:39:31   
KT

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

absolutno smo! user posted image po nekaterih ocenah naj bi bli levičarji bolj pametni od povprečja, lol user posted image


Ti, tole glede pameti nisem vedno čisto prepričana, fajn pa smo, fajn user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 7:57:03   
aprilčica07
Mojuser posted image je levičar, a to tudi šteje?user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 7:58:00   
Meggi
Po kom so naše dve bejbe desničarke , če sva midva oba levična pa babica in dedi,.. ?user posted image

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 8:42:37   
Anonimen
Še jaz se vam javim-tudi levičarka. Jaz vse delam z levo roko brez posebnih in prilagojenih pripomočkov. Za pisavo me hvalijo (list malo zasukan), ko pišem po tabli (sem učiteljica) me učenci od začetka mal čudno gledajo, režem, strižem, pometam, sesam, likam,... vse z levo...

Starejši sin je desničar, upam da bo mlajši po meni.

Smo super in fajn ljudje in ne pustimo se tistim, katerim leva roka ni lepa...

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 9:11:16   
symona
Tudi midva sva oba levičarja, hčerka pa zaenkrat še nobena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 9:18:48   
barika
po mamini strani nas je veliko levičarjev, njen brat, njegov sin in oba starša, pa jaz, moj tavečji sin nakazuje da bi to lahko bilo to user posted image , po partnerjevi strani, pa ne vem, če je kdo.

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 12:19:44   
veronikab
Še ena levičarkauser posted image user posted image user posted image . Tudi mene je babica na začetku skušala 'spreobrniti' - še dobro da ji ni ratalo.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 13:48:49   
Gina
Tudi jaz sem levičarka. Po pravici povedano sem zelo obojeročna. Veliko reči delam lahko z eno ali z drugo roko. Pisat z desno pa ne znam.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 14:58:56   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Tudi jaz sem levičarka. Po pravici povedano sem zelo obojeročna. Veliko reči delam lahko z eno ali z drugo roko. Pisat z desno pa ne znam.


podpišem od prve do zadnje! user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 15:29:48   
Kliki
Jest sem tudi leva.
Se je pa stara mama trudla nekaj časa pa sem ji enkrat sama rekla naj ona z desno je in pa piše da jest bom pa z levo ker sem bol fensi.user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje ste ta leve?
1.2.2010 21:04:31   
alda
Gina tudi jaz sem "obojeročna", ker sem še s časov ko so v šoli nas na silo opismenjevali z desnico, tako da veliko stvari res delam z desno..
..če pa je kdaj sila, pa kar z obema rokama user posted image npr: kaj pobarvat: v vsako roko eno barvico in dajmo veselo na delo !!
Je pa tudi moj brat levičar, moja otroka pa sta oba desničarja

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?