|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje smo ... septemberke 2004?
14.8.2014 8:19:02   
HuAnita
Punce, naša deca bodo kmalu 10 let stara... Se še spomnite časa pričakovanja, čvekanja na RR?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje smo ... septemberke 2004?
16.8.2014 16:24:14   
kaboname

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Punce, naša deca bodo kmalu 10 let stara... Se še spomnite časa pričakovanja, čvekanja na RR?


živjo tukaj tudi ena,( ki je imela rok v septembru na koncu pa je naša punca pohitela in sem rodila v avgustu;))) ja kmalu bo minilo 10 prelepil let in včasih skoraj ne morem verjeti kdaj so ta leta minila;;))) ni še dolgo kar sem jo po rokah nosila sedaj pa je že prava samostojna punca ki bo kmalu zakorakala v peti razre

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




pirhi
Lelly28 RR

na kakšen način barvate pirhe?

z kupljenimi barvami (31%)

z naravnimi rastlinami (69%)

ne praznujemo velike noči (0%)

kupimo že pobarvane v trgovini (0%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!