|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v stolček za hranjenje????????
5.6.2006 13:58:54   
XXYY
Živjo!

Mi smo stari že 5 mescev in 5 dni. Uvajati smo že začeli z gosto hrano.

Pa me zanima, kdaj ste ve dale svoje sončke že v stolček za hranjenje?
 
Ali je zelo narobe, če že sedaj občasno sedi v njem? Ne skos, ampak samo enkrat na dan je v njem!

Hvala za vaše odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj v stolček za hranjenje????????
5.6.2006 14:01:35   
Seven*
Odvisno kako je ze sposoben sedenja.. Eni ze pri petih mesecih skoraj sedijo, eni pa pri devetih se ne..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj v stolček za hranjenje????????
5.6.2006 14:09:24   
XXYY
Seven hvala za tako hiter odgovor.

Malo ji še vedno nagaja ravnotežje, tako da jo moramo malo še podložiti, da ne pade na levo ali desno.

Ampak v stolčku pa zelo lepo sedi. Ne vem. Ali bi morala še malo počakati?


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj v stolček za hranjenje????????
5.6.2006 14:13:06   
Seven*
Pomojem ni panike. Komot jo imas malo v stolcku. user posted image Lepo se hranita. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj v stolček za hranjenje????????
5.6.2006 14:22:51   
Ninica
naša je že pri 4 mesecih sedela oz ležala, nevem kako bi to opisala, v stolčku, ki je bil naravnan v najnižji naklon, je pa res že pri 6. mesecih samostojno sedela. To je odvisno od vsakega otroka posebej.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj v stolček za hranjenje????????
5.6.2006 14:37:22   
tinkamiška
Iza je bla 25.5. stara 5 mesecev, pa sva jo danes prvič dala sedet v stolček in za mizo, ko sva imela kosilo. Kakšen srečen obrazek je imelauser posted image   Sva jo pa pripasala, ker jo tudi še malo nese v levo ali desno.

Mi smo šele na začetku uvajanja, poskušamo jabočni sokec, ampak jo bom dala vsak dan malo sedet v stolček.

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj v stolček za hranjenje????????
5.6.2006 14:38:56   
Anonimen
Malo Mič smo dali vanj pri dobrih 6-ih mesecih, smo ga šele takrat kupili.

Prej smo uporabljali pa kar lupinico, se je dalo jest, pa tudi lupinico umit. user posted image

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj v stolček za hranjenje????????
5.6.2006 21:51:40   
cuma
Ovčka!
Ti jo po moje kar lepo pogumno posedaj v stolček, saj ti bo itak sama pokazala, ko bo utrujena in ne bo želela več sedeti. Vsak dan po malo, pa bo! user posted image  
Lp cuma

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj v stolček za hranjenje????????
5.6.2006 21:54:33   
rija
En teden pred petim mesecem. V stolčku uživauser posted image  Je pa res, da imamo tisti ikeiin stolček, ki je tako majhen, da ga ni treba nič podlagati, pa zelo lepo sedi. Vendar je v njem samo v času hranjenja.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj v stolček za hranjenje????????
5.6.2006 21:56:34   
NRMM
Jaz sem dala svojo ravno prejšnji petek prvič v stolček in bila je zelo navdušena user posted image user posted image . V stolčku se napapcava, par minutk po hranjenju še ''razgraja'' po njem, potem pa je zanjo že dovolj in začne protestirat. Sedi še ne samostojno (dobrih 5 mesecev), ampak v stolčku je kot grofica, ne levo ne desno.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj v stolček za hranjenje????????
5.6.2006 22:42:16   
benika
Pri 4,5 mesecih

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?