|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečn...
27.2.2008 19:34:39   
Anonimen
Drage srečkice!
Jaz imam pa vprašanje za vse vas ki pričakujeteuser posted image .
sama načrtujem dojenčka in me zanima kdaj je pa vam test nosečnosti pokazal user posted image user posted image  oz kdaj ste ga delale?a je na dan nepričakovane user posted image  prezgodaj?
lepihuser posted image
SREČNOOOOOOO

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 2.3.2008 9:18:27 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DRAGE SREČKICE
27.2.2008 20:04:14   
Anonimen
Ni prezgodaj, lahko pa se zgodi, da bo čist rahla črtica. Srečnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DRAGE SREČKICE
27.2.2008 20:09:34   
Taula
Lahko se tudi zgodi da pokaže minus, ampak boš noseča. Pač premalo hormonov. Če hočeš biti 100%..test krvi v ZD, pa še drag ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DRAGE SREČKICE
27.2.2008 20:57:36   
sinskaT
Sama sem delala test 24. dan po zadnji M in se je že pokazal plusek user posted image  user posted image ! Je pa res, da je za ziher šele po izostanku pričakovane M. Srečno!

_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DRAGE SREČKICE
27.2.2008 21:10:49   
barbaw
Meni v prvi nosečnosti ni kazal test pravilno, pa sem že bila več dni čez datum (ne)pričakovane menstruacije. Mi ni kazal ne plusa ne minusa, ampak se je obarval v čudni barvi. user posted image  V drugi pa sem delala na dan, ko bi mogla dobiti user posted image  pa je bila rahla črtica.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DRAGE SREČKICE
27.2.2008 21:36:38   
Naja30
V prvi user posted image  sem delala test na dan, ko bi morala dobiti M in je bil plusek viden. Drugič pa ko mi je zamujala 5 dni.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DRAGE SREČKICE
27.2.2008 21:43:26   
Blacky30
Na dan user posted image  je bila rahla, naslednje jutro pa konkretna. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DRAGE SREČKICE
27.2.2008 22:10:45   
Zofy
Meni pa je baby check pokazal že 4 dni prej zelooo rahlo črtico. Ponovila sem čez 2 dni in je bila črtica že bolj izrazita. Potem sem pa čez 2 dni naredila še clear blue, ker mi je BC že 2x narobe pokazal.

Srečno, pa da boš čimprej zagledalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DRAGE SREČKICE
27.2.2008 22:19:37   
Katy13
Meni je Baby check pokazal prvi dan, ko bi morala imeti user posted image . Želim, da čim prej zagledaš user posted image  ali user posted image .

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DRAGE SREČKICE
27.2.2008 22:22:38   
arabela*
jaz sem vedno naredila ene štiri,pet dni po zaostanku.Je bolj sigurno.Pa clearblu se mi zdi nekako najbolj zanesliv testuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DRAGE SREČKICE
28.2.2008 7:06:36   
maruškaŠ
Jaz sem naredila na tisti dan, ko bi morala dobiti M. Res pa je, da so me tisto jutro začele grozno boleti joške.

Zato sem že popoldne naredila BC in naslednje jutro. Oba krat je bila malo oblj bleda roza črtica. Ker moj dragi ni bil 100%, sem čez 2 dni naredila še CB in je bil čist jasen +.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DRAGE SREČKICE
15.4.2008 22:46:12   
pikicai
jst sm delala test pa mi je sele v tretje pokazu da smuser posted image pa je blo ze 8 tednov

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
15.4.2008 23:32:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikicai)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DRAGE SREČKICE
16.4.2008 10:14:09   
_sanja_*
Meni pa prvič ni pokazalo. Delala sem ga en po izostanku user posted image , pa je bil -. Potem pa sem ponovila čez en teden in user posted image !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
16.4.2008 12:42:39   
Anonimen
sele 7 dni po izostanku, ceprav sem prej naredila ze 3 teste

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
31.3.2009 9:34:54   
Barabinca
Meni pa menstruacija zamuja že 6 dan... Običajno jo imam točno kot urica (pride kakšen dan prej ali pa le dan kasneje). Nardila sem že dva testa, oba negativna... Se je to že komu zgodilo?user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
31.3.2009 9:40:46   
Bety11
Zagldala user posted image user posted image  vedno nekaj dni pred M....

V tej nosečnosti 8 dni prej.....Delala pa FS duo test.....

(odgovor članu Barabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
31.3.2009 9:50:40   
baby blue
test sm delala 3 ali 4 dni po izostanku menstruacije in je pokazal plusek user posted image joj kar ne morem vrjeti da je od tega že 10 tednov... ko sem test delala sem bila v 6 tednu takoje pol tudi ginekologinja rekla ko sem šla na pregled

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
22.1.2012 19:43:19   
magic21
Pozdravljeni, tudi meni zamuja že 7 dni, 3 in 4 dan po izostanku (33 dni od zadnje M) naredila dva testa FIRST SIGN obakrat negativno, tudi pri meni menstruacija redna brez zamujanj. Naredim še en test ali grem k ginekologu. Kolikšne so možnosti da sem noseča.

(odgovor članu Barabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
22.1.2012 20:10:04   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: magic21

Pozdravljeni, tudi meni zamuja že 7 dni, 3 in 4 dan po izostanku (33 dni od zadnje M) naredila dva testa FIRST SIGN obakrat negativno, tudi pri meni menstruacija redna brez zamujanj. Naredim še en test ali grem k ginekologu. Kolikšne so možnosti da sem noseča.



Po kaj boš pa šla h ginekologu, prosim?Test delat?Možnosti so pa 50:50.Jao!

(odgovor članu magic21)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
22.1.2012 20:19:28   
abubabu
magic21 ginekolog ti (še) ne bo mogel kaj veliko pomagat pri dilemi. Najbolje, da greš na krvni test, tist bo 100% user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
22.1.2012 20:28:09   
amyZ
Jaz sem ga delala točno na dan, ko bi mogla dobit M in je že pokazal ornk plusek. In potem sem še enkrat naredila čez dva dni in je bil spet plus. Sem pa, ko sem delala prvi test že sumila, ker sem imela dva dni prej izcedek, ki ga drugače nikoli nimam in ker so me (kot sem ugotovila kasneje) ravno v času en teden po ovulaciji (ko se jajček oplodi) jajčniki ful boleli. Sicer je dosi znakov, ene pravijo, da so kar vedele, druge sploh ne. Odvisno, najbolje da poslušaš svoje telo in počakaš, čeprav vem da je težko.

(odgovor članu abubabu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
3.4.2012 12:08:45   
bybyka87
imam eno veliko vprasanje...na katerega se pa nisem dobila tocnega odogovra:po 5mesecih jemanja tbl cerrazzete sem prenehala in sva zacela takoj delati na otrocku seveda sem istocasno zacela vzemati Elevit...prvi nezasciten odonos je bil 3dan po prenehanju...naj omenim da je pri cerrazete meni menstruacija zmeraj zginla za mesec-2 in je sedaj bila tudi zadnja 7.2.....po prenehanju se mi je sicer 2x pojavlo kot bi hotla bit krvavitev ampakje bila prakticno cisto svetla sluz...sem pa mela 2 dan po tistem odnosu tako mocne krce v spodnem delu trebuha da sem mislila da mi bo vsak cas nekaj poknilo pa se ulila menstruacija potem pa se je bolecina malo zmanjsala in prestavla na levi jajcnik....sedaj je 5dan po prvem odnosu k sva zacela in me zanima je ze mozno da se kaj dogaja ali ne?ker krcev pa tudi ni vec...lahko po prenehanju takoj zanosim tudi ce nisem imela menstruacije?sej wem zmedena sem ampak doma imamo ze 2 cmrlain tudi ta je nacrtovan...aja pa da ne pozabim krci so se nekakao ponehali...obcasn me hoce piknit se...in cutim crvicenje....prebava se mi je tudi izboljsala...
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
3.4.2012 13:07:46   
Vegi
Če se ti je prebava izboljšala, potem dvomim user posted image Sicer pa ti najbrž nobena ne bo znala kaj točno povedat, najbolje da počakaš na konec ciklusa in narediš test. Pa sporoči če bo kaj user posted image

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
3.4.2012 13:26:50   
Anonimen
5 dni po odnosu še zagotovo nisi noseča in nimaš znakov (dajte si malo prebrat o vgnezditvi, ovulaciji...), lahko se ti pa prime v prvem ciklu po jemanju KT. Verjetno so tvoji občutki posledica končanja s KT in ponovnega vzpostavljanja naravnega stanja ali pa psihe.

Vegi, ja prebava se lahko zelo poboljša v nosečnosti, pri meni je minimum 3krat dnevno... nekaterim jo tudi elevit pospeši, čeprav je veliko bolj pogosto, da zapira.

(odgovor članu Vegi)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




kolikokrat greste brez partnerja ven
Spark



1x na teden (11%)

1 x na mesec (10%)

2x na mesec (4%)

redko (54%)

nikoli (21%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!