|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 14:43:00   
glen
Pozdravljene.
Zanima me kdaj se vam je začel poznat trebušček.
Sem v 7 ted. pa se mi še nič nepozna,sem pa med tabolj suhimi.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 14:48:48   
uršula83
Pozdravljena! Jaz sem trenutno v 16. tednu, se pravi 15t in 5 dni, pa more imeti človek kar nekaj domišljije, da vidi nosečniški trebuh na men. Ne sicer da trebuha nimam, daleč od tega, IMAM, samo izgleda kot da bi en teden mal preveč jedla, mal pa od napihnjenosti. Nekje sem pa prebrala(med over net se mi zdi-dr. pušenjak), da naj bi se do 20. tedna nič ne poznalo zaradi povečanja maternice. Pa vendar poznam kar nekaj punc, ki se jim je npr. v 18. tednu že kar poznalo in trebušček je izgledal prav nosečniški.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 15:08:24   
glen
uršula hvalauser posted image

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 15:14:06   
nuala
Nekje v 5. mesecu oz. približno na polovici nosečnosti.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 15:16:41   
Majuska
Uh Glen, tako zgodaj se pa ne pozna ... odvisno od telesne strukture, meni se je recimo pričelo poznati šele v petem mesecu.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 15:51:03   
kjava
Men se je v ta drugi nosečnosti že prec, ker še od prve ni dobro izginil user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 15:58:47   
glen
Sej meni se tudi zdi da ne tako zgodaj,samo ene pa pišejo da sem jim že tako zgodaj poznauser posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 16:27:11   
*Mateja
jest sem nosečka že 17 tednov in 2 dni, pa se mi še nič ne pozna. Odvisno je od strukture telesa pa tud od tega ali nosiš otroka bolj zadaj.....
Itak pa je pri vsaki user posted image drugače, tk da ni nujno da če je pri ostalih tako, da bo tudi pri tebi...

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 17:39:29   
Majuska
Točno tako. Jaz sem že skoz malo bolj polna, tako da folk res dolgo časa ni nič opazil ... šele po polovici nosečnosti je bilo res vidno, zdaj sem pa itak ko žogica user posted image

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 20:04:45   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Men se je v ta drugi nosečnosti že prec, ker še od prve ni dobro izginil user posted image

user posted image user posted image user posted image
Aha, a to me pol čakauser posted image

v 1. nosečnosti se mi je videl trebuh tam nekje v 20.t, zdaj je 6 mesecov okol in čakam kdaj me bo spet raztegniluser posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 20:58:40   
N _ B
V 1. user posted image  sem do 18. tedna nosila vse svoje hlače, v 2.user posted image  pa sem morala v 8. tednu v nosečniške hlače. Odvisno tudi, kje nosiš. Prvič sem zadaj in me je križ bolel za znoret. Drugič je bil otrok čisto spredaj. Sem bila kot govoreča žoga. user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 23:19:16   
Anonimen
V prvo se mi je poznal nekje po 20t (do takrat sem tudi noseila nenosečniške hlače), sedaj pa sem čisto na začetku in sem tolk napihnjena, da zgledam kot takrat po 20t (imam občutek kot da mi je koža čist na tesnem). Me jih je že par vprašalo, če sem nosečka. Ampak to ni ta trebuh zaradi nosečnosti, ampak zaradi napihnjenosti, prebave, vetrov,...

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
30.6.2008 23:39:42   
ksenci
meni se je trebušček začel poznat okoli 18. tedna. hlače pa mi niso bile prav že po 12. tednu, kr se dobila gor par cm okrog trebuška, bokov pa ritkeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
6.7.2008 13:18:25   
blackcoffee
pozdravljene,
sem 1. user posted image in nosim otročička čisto spredaj. sem na začetku 5. meseca, trebušček pa se mi pozna že od tretjega meseca  dalje in postaja iz dneva v dan večji.  pred nosečnostjo sem imela vedno raven trebuh in idealno težo;  sem ena tistih, ki nam je trebušček dokaj zgodaj začel rasti. 
kot zanimivost: kolegica, ki nosi bolj zadaj, je zdaj v 7. mesecu in ima 1x manjši trebuh, kot jaz.
user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
6.7.2008 20:30:35   
ANA_P
meni se je vse skupaj dokaj hitro poznalo. Po vsej verjetnosti od hormoskih tablet in inekcij, ker sem bila na umetni in še dobila hiperstimulacijo, ampak ko sem bila noseča dva meseca, so me nekateri že sami spraševaliuser posted image . Ko sem bila v 30 tednu, so mi pa govorili: zdaj pa bo, ne?user posted image
Zdaj ko sem v 35 tednu, pa me sprašujejo koliko dni še, jaz še pa imam celi mesec pred sabouser posted image user posted image user posted image  Toliko o moji velikosti trebuha! Aja, ko pa slišijo koliko že imam v resnici, pa vprašajo, če noseim dvojčkeuser posted image  in moj odg. je spet NE. Potem pa vprašajo, če je fantek, te končno lahko rečem JA in si najdejo to kot vzrok za moj velikiiiiiii trebuh.user posted image user posted image user posted image  Jaz pa se samo smejimuser posted image user posted image , ker sem taka kot orkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
7.7.2008 10:15:29   
pike
Blackcoffe tudi jaz sem na začetku 5. meseca in sem imela pred nosečnostjo dokaj raven trebušček, zdaj pa se mi zdi, da od 3. meseca naprej raste vsak teden. Zredila pa sem se do 17 tedna za 2,5 kg. Zdi se mi tudi, da jem skoraj enako kot prej a se zraven vseeno zredim. Ravno danes imam pregled in se bojim, da me sestra okara, ker sem v zadnjem mesecu pridobila skoraj 2 kg.user posted image Samo, da bo otroček zdrav. Meni že zdaj govorijo, da verjetno fantka nosim, bomo videli.user posted image

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
7.7.2008 10:46:22   
5ra_28
Ojla vsem,

Jaz sem v 19t, pa se mi že kar pozna. Do treh mesecv se mi ni nič, (razen na prsihuser posted image ), potem je v četrtem izgledalo tako, kot da sem se vsak dan fuuullll najedla, zdaj v petem pa se že kar vidi. Nosečniških oblačil še ne nosim, še nisem kupila niti ene! Le ene raztegljive kapri hlače, no eno številko večje kot običajno, pa še imam kar prostora pri trebuhu, riti in nogah, tako da še bodo zdržale nekaj časauser posted image . Upam!


(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
7.7.2008 10:55:42   
5ra_28
PIKE: te je sestra kaj okarala glede 2 kg? Mislim da to sploh ni dosti. Saj pravijo, da če se ne zrediš več kot 2 kg na mesec, razen na začetku, potem naj ne bi bilo panike. Jaz sem v 19t in sem se do zdaj +2,5 kg, čeprav sta 2kg prišla v prvih treh mesecih, ker sem imela res velik apetit, da me je že bilo strah. Potem se je moj apetit zmanjšal na normalno, tehtnica se je umirila, jaz pa pomirila user posted image . Prebrala sem, da bi bilo normalno in zdravo pridobivanje kg po teh stopnjah:
0-3 mesecev: 10%
3-5 mesecev: 25%
5-7 mesecev: 45%
7-9 mesecev: 20% (če bi naj bila skupna normalna pridobljena teža cca.12 kg).
 
Sicer pa je vsaka drugačna in naj bo vsaka takšna, kot ji odgovarja.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
7.7.2008 11:52:08   
Mandek
Sem v 26.tednu in se mi zdi, da se mi prej ni poznalo. Zdej pa že malo, ampak še vseeno manj kot kolegicam, ki so rodile pred mano...
Dobila sem pa 2 kg, ja, to je pa res...Želim si, da bi na tem tudi ostalo, ampak najbrž ne bouser posted image

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
8.7.2008 21:35:19   
*talcy*
jaz sem v 26t in imam trebuh kot bi imela zdaj zdaj za rodit ... vsi tako pravijo user posted image  pa ga ponosno nosim in kažem user posted image

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
25.7.2008 15:36:23   
petra *k
lep pozdrav! jaz sem se vam na novo pridružila.
glen, jaz sem v dobrem 5.mesecu, trebuh se mi je začel poznati pri 3 mesecih. čisto odvisno od strukture.pri 7 tednih še se ti res ne more poznati.
lp

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
25.7.2008 16:08:18   
tejci01
lep pozdravček
od vsega začetka nosečnosti sem imela bolj napihnjen trebuh, pol je malo zginil in nekje v 3 mesecu se je začel spet napihovat. Nosila sem le nekatere hlače, ki so bile bolj elastične. Zdaj sem v 5.mesecu in nosim za doma kratke hlače drugače pa nosečniške hlače. Imam že kar lep trebušček in se sploh ne sekiram. Sem zelo ponosna nanj.

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj se vam je začel poznat treb.?
25.7.2008 22:01:35   
Anonimen
v prvi nosečnosti si pri dveh mesecih nisem mogla več hlač zapretuser posted image
v petem mesecu so mi vsi govorili oooo, zdej bo kmalu, a neuser posted image iz 64 cm okoli pasa sem prišla na 128user posted image

zdej sem noseča 3m, pa je spet orenk trebuh že, nobene hlače mi niso več prav, na rit jih dobit normalno, zapret pa ni šansuser posted image

(odgovor članu tejci01)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




morje
petra123

Ali bi šli na morje s tri mesece staro punčko?

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 334

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!