|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj povedat?
17.12.2008 15:51:37   
cowgirl
Ojla. Prvi moj post na forumu...
Zanima me, kdaj ste ve povedale srečno novico svojim staršem, kolegom? Kdaj pa v službi?


Sem tako vesela, da ne vem, koliko časa bova z možem še zdržala. Je pa kolegica že vsem povedala, da je noseča, potem je pa na žalost splavila v drugem mesecu...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj povedat?
17.12.2008 15:59:45   
ana**
Jaz bom povedala po NS.

Čeprav bi zakričala celemu svetu nikoli neveš kje se kaj zalomi in pol ti nekateri postavljajo vprašanja na katera je težko odgovorit.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.12.2008 16:46:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ana**)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj povedat?
17.12.2008 17:07:55   
Ploha
mami sem povedala po prvem pregledu (v 8 tednu), njegovim v 10 tednu, očetu in bratoma po NS (v 12 tednu) ostalim pa pol naprej enkrat

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj povedat?
17.12.2008 17:17:13   
Blueeyes
v službi so zvedeli po prvem pregledu; doma nekje v 3 mesecu (ker me prej ni bilo nič naokoli); frendice so zvedle isto kot v službi, torej po prvem pregledu...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj povedat?
17.12.2008 17:26:38   
detelja
cowgirl prvič, ko sem bila noseča sem povedala v službi in staršem, sestri takoj po prvem pregledu (nekje okrog 6t)...potem pa sem imela ss pa sem rekla, da drugič ziher ne bom rekla tako hitro...no in drugič, ko sem zanosila sva hotela počakat do 3 meseca oz vsaj do NS pa sem začela v 6t3d krvavet gin. me je dala na bolniško tako, da sem morala tako v službi kot doma povedat, ker itak bi bilo sumljivo zakaj sem tako dolgo doma...v službi pa sem mogla tudi takoj povedat kaj je na stvari, ker sem v službi začela krvavet, bil je čas, ko je bil največji izpad (letni dopust) in me kar tako ne bi pustili, da bi "zaradi slabosti" odšla domov...pa itak sem bila tako iz sebe, zajokana, da bi verjetno kar takoj pogruntali kaj je zato sem rajši povedala resnico..

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj povedat?
17.12.2008 18:27:17   
CatJa
Takoj. Pa ne mislim, takoj ko sem test naredila, ampak v nekaj dneh.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj povedat?
17.12.2008 22:55:24   
ribica.
takoj. Če ima kaj it narobe, to res ni nič sramotnega, torej ne vidim problema v tem, da bi se bremzala v deljenju svoje sreče s celim svetom.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj povedat?
17.12.2008 23:00:54   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

takoj. Če ima kaj it narobe, to res ni nič sramotnega, torej ne vidim problema v tem, da bi se bremzala v deljenju svoje sreče s celim svetom.

Se strinjam. Petkrat sem bila noseča, od tega sem trikrat imela spontani splav. Vsakič sem povedala takoj in tudi, ko sem splavila, sem lepo povedala. Na nobeno vprašanje mi ni bilo težko odgovorit, zakaj le. Veselje se množi, bolečina se deli, tako jaz gledam na stvar. Seveda pa vsak po svoje.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj povedat?
18.12.2008 9:18:45   
blaža
No meni osebno pa ne bi bilo več všeč, da vsi vejo, da sem imela ss. Med prvim in drugim otročkom sem v 9 t imela ss in so že vsi vedeli, da sem noseča in sem pol morala vsem razlagat, da kaj se je zgodilo in da pač nisem več noseča, ki vsak je vprašal kako kej nosečnost. Pri naslednji nosečnosti smo povedali samo staršem za ostale, pa smo še malo počakali.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj povedat?
18.12.2008 9:33:49   
t5t6
Pri prvem sva povedala vsem takoj. Nujno smo morali povedati staršem, ker smo imeli planirano poroko v času, ko bi bila v devetem mesecu in ker sva se odločila, da poroko prestaviva za pol leta prej smo mogli kar pohitet s pripravami zato nam ni ostalo drugega kot takoj povedat. Pri drugem smo povedali čez mesec in pol. Zanosila sem v začetku novembra in smo se odločli, da staršem povemo za božič, komaj smo dočakali. Smo pa naredili tako, da smo na en list prilepli slikico iz UZ in gor napisali "To je moj bratec ali sestrica" in to je potem sinček jim dal kot neko božično darilo. Bilo je ful lepo. Vedno sva prej poevdala staršem in ožjim sorodnikom nato pa prijateljem in v službi.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj povedat?
18.12.2008 9:40:44   
claud
Mi2 sva tud staršem povedala nekje v 7., 8., tednu....mogoče se enim zdi prekmal....ampak morm rečt da nisva niti pomislila na splav-sva skos optimista, no jutri pa že nastopim 34.teden.....
Tko da to je stvar odločitve vsakega posameznika....ko se ti zdi da je pravi čas pač poveš.....
Sicer pa čestitke cowgirl, ana**, pa če je še katera svežauser posted image ---user posted image user posted image za user posted image

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj povedat?
18.12.2008 9:53:12   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Veselje se množi, bolečina se deli, tako jaz gledam na stvar. Seveda pa vsak po svoje.


Se strinjam.
Midva sva staršem povedala takoj, starim staršem in v službi po prvem pregledu. Potem počasi (ob priliki) ostalim.

Če ne drugega, mi je normalno, da poveš staršem - vsaj če si si dokaj blizu z njimi. Vseeno je lažje z nekom delit bolečino, če se slučajno kaj zgodi. Čeprav midva nisva nikoli pomislila na to, da bi šlo kaj narobe.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj povedat?
18.12.2008 11:26:13   
bjondi
V 1user posted image so najbližji vedeli od prvega dne ko smo videl plusek,ker sem šla takoj na bolniško zarad rizične N,ostalim kolegom in prijateljem pa sva povedala po treh mesecih...

V 2user posted image pa smo povedali po 3-mesecih oz.po nuhalni -to pa je bilo ravno včeraj...

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj povedat?
18.12.2008 16:03:21   
cowgirl
Hvala punce za odgovore. Danes grem na prvi možni UZ,,, user posted image  če se bo že sploh kaj videlo. ;)
Tudi jaz sploh ne premišljujem, da bi se mi lahko kaj zalomilo,, ampak še vedno je pa ena skrivnost, ki je tako lepa...
Čestitke vsem ostalim na-novo user posted image

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj povedat?
18.12.2008 22:01:21   
Jančika_
Cowgirl, kako je šlo na pregledu? Vse OK?

Tole o lepi skrivnosti imaš pa prav. No, če ti jo uspe zadržati zaseuser posted image . Meni je ne bi, tudi če bi hotela (ne vem, kako bi okolici razložila 16 tednov trajajočo virozo z bruhanjemuser posted image ).  Naredi tako, kot se tebi zdi prav in kot čutiš.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj povedat?
19.12.2008 9:25:28   
cowgirl
Pikica je velika 6 mm .user posted image  Vidla tudi srček!!! user posted image  Noro. Ful lepo.
Z možem sva sklenila da poveva domačim za božič, da bo še lepši. user posted image
Vslužbi bom pa še počakala, ker čakam na podaljšanje pogodbe (upam na zaposlitev za nedločen čas). Je pa nerodno, ker stalno nekaj jem (proti slabosti pomaga grižljaj vsake 10 minut) in hodim na WC...

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj povedat?
19.12.2008 10:12:42   
Jančika_
Super, sem vesela zate!

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Sejem rabljene otroške opreme
ksenija12

Bi prišle na vseslovenski sejem rabljene otroške opreme v ljubljani

da (65%)

ne (21%)

ne, predaleč (15%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!