|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj najkasneje jeste?
15.5.2014 22:52:21   
Stanislava_
Pri nas še pozno zvečer, med osmo in deveto, tudi kaj konkretnega. Včasih še tudi ob desetih, kakšno traparijo, npr. puding s smetano. Pri vas, živite bolj zdravo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 0:11:41   
Izabelina
nic ne zivimo zdravo... jemo, ko smo lacni, jemo kar si zazelimo (no midva, tavelkedva)... pudinge, zanc enkrat naju je lakota napadla, sva jedla kranjsko klobaso ob 23 zvecer user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 4:42:45   
Hope2
Jaz povecini do 6-7 zvecer. Govorim o konkretni hrani- vecerja. Pridejo pa dnevi, ko malega dan spat (ob 7 zvecer) in si z mozem nastimava kak film, zraven pa obvezno cips/ smoki/ oreski in vincek/pivo, torej do 8-9 zvecer. Kasnej prakticno nikoli, razen ce imamo kake feste, pozne piknike....takrat se ne gleda ne ura ne kaj se je.

Moz je pa druga pesem, on se ob ene 7 ali 8 zvecer spomni na konkretno vecerjo in potem se za stevilne prigrizke vse dokler ne gre spat (okoli 11-12). zjutraj me tako cakajo prazne vrecke ali skatle piskotov, cokolade, smokijev.....user posted image user posted image . jezi me, ker je lahko cel dan brez hrane, se ne spomni, ni casa.... zvecer pa lakota.




(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 8:58:19   
ronja
A 8-9 je pozno? hm... no, potem jem ultrapoznouser posted image . Kakor kdaj, odvisno, kdaj grem spat. Ampak po pravici povedano, se mi zdi, da če greš spat ob 3h, malo kruto, da ne bi od 20h dalje nič jedel... Ker si navadno še lačen. Včasih sva jedla kosilo ob 22h, ko sva prišla domov in v miru skuhala (sva imela precej prostočasnih obveznosti bk-before kids). Zdaj jemo kosilo popoldne, potem večerjo in včasih še povečerjek.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 9:34:23   
skuštrana
Jaz jem ko sem lacna. In ker grem veckrat zvecer laufat, pridem domov lacna kot volk in potem pac jem, tudi od 10-ih. Je pa res, da mi ne pase ce se full najem pa grem v posteljo, ker ne morem spat, me boli zelodec, tako da pazim da jem vsaj kaksni 2 uri pred spanjem....spat pa itak hodim pozno.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 11:22:38   
jaz_sem_jaz
Kadar sem v nočni, lahko jem celo noč.user posted image

Drugače mamo pa kdaj tudi družinske večerje okrog 9h, če ne znese prej.
Pol gremo pa itak spat, če sem doma...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 15:15:33   
buttbuster
hm to če ješ pozno ni ravno nezdravo, vse je odvisno od telesne aktivnosti, seveda pa je pomembno kakšno hrano ješ zvečer....sam nemorem spati z praznim želodcem in velikokrat pred spanjem jem kakšno skuto ipd....je lahko ter počasi prehaja v kri zato je idealna za zvečer

kot sem rekel pozno prehranjevanje ni ravno nezdravo, če ste se prehrambenih navad učili od starih staršev lahko marsikaj spremenite na bolje, na spletu obstaja veliko čtiva o pravilni prehrani in ni nobena raketna znanost

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 15:26:28   
nusi
ojoj to nočno hranjenje mene uničuje. Vsak dan si rečem, da ne bom več, pa še kar glodam ponoči. Idejo imam, da ne bi jedla po 18.00 uri, ker včasih sem se tega držala, ampak trenutne razmere me silijo v glodanje - tudi konkretno nekje do 23 ure user posted image .

Mimo grede moji starši ne jejo zvečer, to navado sem razvila v lastni režiji

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 15:31:28   
alda
že miljonkrat sem si sveto obljubila da po večerji tam okoli 18,30-19. ne bom več jedla,
Itak ostane samo pri obljubah.
vedno me premami kak:mami a boš ti tudi košček čokolade?
pa en piškot, pa mal oreškov,...jao jao pa se dobim ob 10.00 kako mažem Milko user posted image

Torej jem, kdaj me prime ,ne glede na uro!!

...med nosečnostjo sem bila zmožna si ob 2h zjutraj kuhat juhco, pa meso gret, ker boga od lakote nisem mogla počakat jutra user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 16:00:47   
ronja
Zakaj pa ne bi smeli jesti ponoči? Meni to nikoli ni bilo jasno - saj je isto kot podnevi - če si buden... NIkoli nisem mela problemov zaspat najedena, zaspim tudi lačna, sanjam v obeh primerih lahko lepo ali grdo, ne vem, zakaj ej to taka huda grozota. Dokler mam tok kil kot zdaj, res ne vem, zakaj bi se morala nazaj držat... Očitno čez dan ni dostuser posted image .

Tudi moji starši niso jedli zvečer, samo nama je pa fajn:). Zdaj lubi ne je zvečer, ker hujša, ampak je bolj luštno, če oba grizljava končno v miru, ko tamali zaspijo...

Nisem pa nikoli vstajala ponoči zato, da bom jedla, to se mi pa ne da. Ampak če sem dolgo pokonci, se mi zdi edino logično, da tudi še jem. KO sem mela nosečniško sladkorno, mi je bilo najhujše to, da si tako malokrat jedel... POnoči sploh nič, ne glede na to, kdaj greš spat (kar je skregano z logiko)! Un mali povečerjek pa meni ne traja tako dolgo... Pa med zajtrkom in kosilom mi je bila dolga...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 16:33:37   
m_o_i
ja fajn no-pa niste vse peRRfektneuser posted image
(ce bi bila bolj mile sorte, bi me ze miljauvzenkrat od sramu pobralo, ko sem na RR prebirala vsa ta pisanja o zdRRavem/bio/ekološko/vse-ostalo-popularno zivljenju)


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 17:15:41   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Jaz jem ko sem lacna. In ker grem veckrat zvecer laufat, pridem domov lacna kot volk in potem pac jem, tudi od 10-ih.


Jaz sem tudi lačna po svežem zraku, ampak ne za en mali jogurt, npr. Kosilo jem šele ob petih, ampak ob devetih je pa spet nekaj konkretnega, ker sem enostavna lačna. Nekaj časa sem se šlepala na kos namazanega kruha, pa mi ni bilo dovolj user posted image

Razmišljala sem o kosilu v času okrog 12-ih, ampak sem že tako navajena, da čez dan jem zdravo user posted image  hrano in bolj malo, da po kosilu ne morem delat user posted image .  Skratka, cela matematika se mi spet konča  na pozni večerji.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 19:02:40   
asyka
Midva sva tipičen primer totalne nepravilne prehrane... No, moj je malo boljši, ker imajo pri njih v 10 urnem delavniku 2 malici in zjutraj poje zajtrk... ali pa kosilo pred odhodom na popoldansko smeno. Ampak večinoma sva pa prosto po prešernu,... Jaz ko pridem iz popoldanske smene ob pol 10 zvečer domov se nabašem do onemoglosti, Žal mi je že čet 30 minut ko se spravim spat in seveda ne moremuser posted image Ampak zdaj ker pa ni zdravo pa lačna ne bom hodla spat... se mi zdi nehumano do mene same user posted image

Da bi mi bil pa zadnji obrok ob 6ih zvečer in pol nič... pa ja de... ki je pol še čips pred TV-jem user posted image hvala bogu zagenetiko, ki me ni "nagradila" s kopičenjem vsega tegauser posted image , če ne bi bila kot kakšna tista punca na TLC v oddaji mojih 350 kilogramovuser posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 19:34:03   
Izabelina
js se tolažm (samo sebe), da dokler ne gre za dejansko prenažiranje in dokler kile ostajajo v neki normali (torej, da se ne redim) potem si pač lahko privoščim tut midnight snack...
sm pa včeri šla po dveh letih laufat, to pa tut neki šteje user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 20:44:10   
LuLu
nekje sem prebrala, da bi naj bilo idealno za telo, da ješ zadnjič 4 ure pred spanjem.

jaz velikorkat jem pozno glavni obrok, od 17.-18. ure. Potem pa večerja čisto odvisno. Tudi ob 24. uri sem si že šla sendviče delat. In tudi komot zaspim s polnim (ali praznim) želodcem. Hrana mi niti malo ne ovira spanja.


(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 23:22:38   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

(ce bi bila bolj mile sorte, bi me ze miljauvzenkrat od sramu pobralo, ko sem na RR prebirala vsa ta pisanja o zdRRavem/bio/ekološko/vse-ostalo-popularno zivljenju)



Saj dRRugače user posted image  jem približno zdravo, beri ne bašem se kot pujček, in jem približno vse, ampak tole zvečer se pa ne morem izognit. Tam po sedmi pridem malo k sebi, začnem migat in razmišljat, potem pa halo lakota.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
16.5.2014 23:24:12   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: asyka

... pa ja de... ki je pol še čips pred TV-jem user posted image


Čipsa ne štejem med hrano user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
17.5.2014 22:56:39   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
...da po kosilu ne morem delat user posted image


sej to, meni se isto zgodi - če bi jedla konkretno kosilo čez dan, ne bi mogla delat; ko je kosilo v želodcu, kri demonstrativno zapusti možgane in gre tja kjer "dogaja" user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.5.2014 22:57:42 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
17.5.2014 23:06:45   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
...da po kosilu ne morem delat user posted image


sej to, meni se isto zgodi - če bi jedla konkretno kosilo čez dan, ne bi mogla delat; ko je kosilo v želodcu, kri demonstrativno zapusti možgane in gre tja kjer "dogaja" user posted image


Včasih jem..silom prilike in če je prilika še dobra (beri hrana dobra), sem potem dve uri fuč.
Načeloma lahko ješ manj, ampak če je dobro, mi je škoda pustit.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
17.5.2014 23:55:19   
RIJA*
uh, danes absolutno prepozno user posted image ampak se nisem mogla upreti eni izvrstni porvansalski pašteti na mini koščku kruha....pa prej smo meli krosan parti s prijatelji....danes ga biksamo user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
18.5.2014 9:05:32   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
sm pa včeri šla po dveh letih laufat, to pa tut neki šteje user posted image


vpliv te teme? user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
18.5.2014 9:27:16   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
npr. puding s smetano. Pri vas, živite bolj zdravo?



seveda user posted image
si privoščim puding brez smetane user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
18.5.2014 10:31:17   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
npr. puding s smetano. Pri vas, živite bolj zdravo?



seveda user posted image
si privoščim puding brez smetane user posted image


Danes je nedelja in spodobilo bi se, da držite štango tudi s smetano user posted image user posted image


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
18.5.2014 12:41:07   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
npr. puding s smetano. Pri vas, živite bolj zdravo?



seveda user posted image
si privoščim puding brez smetane user posted image


Danes je nedelja in spodobilo bi se, da držite štango tudi s smetano user posted image user posted image



ne maram smetane ...
tudi v nedeljo ne user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj najkasneje jeste?
18.5.2014 21:44:29   
Paštetka
Okrog petih najkasneje šestih imamo redno kočerjo.,user posted image

Maladva si pred spanjem, ne zato, ker bi bila lačna, še kaj zmislita. Recimo kos kakšnega sadja.

Izključen je čas PMS-a user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?