|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri avtosedež?
8.7.2010 17:45:45   
cukr07
Potrebujem nasvet glede nakupa tretjega avtosedeža, ki bo v avtu babice in se bo naš malček v njem peljal parkrat na mesec po 5 km. Kupila bi nekaj iz nižjega cenovnega razreda (maksimalno 50-60€), pa vseeno kolikor se le da kvalitetno.
Vsak nasvet bo dobrodošel, ker je izbira velika, odločitev pa težka.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri avtosedež?
8.7.2010 21:18:07   
gaya24
pri 50-60evr kar ne računaj na kvaliteto. Razen, če boš kupila kakšnega rabljenega maxi cosi,romer,recaro... Jaz bi šparala kje drugje, raje menjam sedež iz enega v drug avto pa mi vzame 5min,kot pa da se mi otrok vozi z (ne)varnim sedežem.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri avtosedež?
8.7.2010 21:55:39   
cukr07
Nikakor ne mislim šparati pri varnosti otroka. Menjava sedežev iz enega v drug avto ne pride v poštev, ker se vozimo v različne smeri in imamo različni delovni čas (avtosedeža pa v vrtcu tudi ne morem pustit, da ga bo babica prevzela skupaj z otrokom). V najinih avtomobilih imava kvalitetne avtosedeže (maxicosi in romer). Se mi pa vseeno zdi bolj varen nov avtosedež iz nižjega cenovnega razreda, kot pa da kupim rabljenega in ne vem kakšna je njegova preteklost.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri avtosedež?
8.7.2010 22:04:51   
ledenka
kaj pa Kiddy? ko je v BC akcija, se ga dobi ugodno, je pa med najvarnejšimi user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri avtosedež?
8.7.2010 22:35:38   
Anonimen
Mi smo za dedija in babi kupili Römerjevo Evolvo123 in dali zanjo s poštnino vred 150€ in sedaj nimam skrbi do njenega 12. leta kako se bo z dedijem in babi prevažala okrog.

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri avtosedež?
9.7.2010 8:11:11   
kristinaj
če ga boš tako malo rabila kupi tistega od 9-36 kg, ki se spreminja in na koncu ti ostane jahač....  

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.7.2010 10:55:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri avtosedež?
9.7.2010 14:46:18   
NADA79
Kaj pa Cybex? Ravno zdaj ga imajo v BC v akciji za 65€, pa še zelo dobro je ocenjen...Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri avtosedež?
9.7.2010 16:26:46   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: NADA79

Kaj pa Cybex? Ravno zdaj ga imajo v BC v akciji za 65€, pa še zelo dobro je ocenjen...Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni!


Sem ga videla in mi je všeč, vendar je 15-36 kg, jaz bi pa rada 9-36 kg.
Gledala sem tudi nanio, ki je prav tako v BC v akciji in je 9-36kg, sam ne poznam nobenga ki bi ga imel, da bi mi povedal kako se obnese.

< Sporočilo je popravil cukr07 -- 9.7.2010 16:28:32 >


_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu NADA79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri avtosedež?
9.7.2010 17:26:50   
ly117
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

IZVIRNO SPOROČILO: NADA79

Kaj pa Cybex? Ravno zdaj ga imajo v BC v akciji za 65€, pa še zelo dobro je ocenjen...Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni!


Sem ga videla in mi je všeč, vendar je 15-36 kg, jaz bi pa rada 9-36 kg.
Gledala sem tudi nanio, ki je prav tako v BC v akciji in je 9-36kg, sam ne poznam nobenga ki bi ga imel, da bi mi povedal kako se obnese.


Jaz jo imam in sem zadovoljna z avtosedežem. Moj je sicer od 0-18kg.


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri avtosedež?
8.9.2010 11:33:14   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: ly117

IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

IZVIRNO SPOROČILO: NADA79

Kaj pa Cybex? Ravno zdaj ga imajo v BC v akciji za 65€, pa še zelo dobro je ocenjen...Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni!


Sem ga videla in mi je všeč, vendar je 15-36 kg, jaz bi pa rada 9-36 kg.
Gledala sem tudi nanio, ki je prav tako v BC v akciji in je 9-36kg, sam ne poznam nobenga ki bi ga imel, da bi mi povedal kako se obnese.


Jaz jo imam in sem zadovoljna z avtosedežem. Moj je sicer od 0-18kg.



koliko pa je staro tvoje dete ly117 če smem vprašat?
torej si zadovoljna s tem avtosedežem? tudi mene mika njegov nakup

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri avtosedež?
8.9.2010 11:36:13   
Petraa
nania ni ravno varen sedež. Poglej si teste pa ti bo jasno. Jaz navijam za cybexa. Je super.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri avtosedež?
8.9.2010 11:37:57   
babyloverka
to mislite teste ki jih opravlja amzs ali obstajajo še kateri drugi?
hvala za informacijeuser posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri avtosedež?
9.9.2010 8:09:50   
barni
Poglej še teste na ADAC in mislim, da jih delajo še nekje drugje.

Jaz ne bi kupila nanie, čeprav je res poceni. Jo imajo pa moji kolegi in so po mojem čisto zadovoljni. Je pa res, da so bili čisto paf, ko sem povedala, da smo mi za našega 9-18 Roemerja DUO PLUS isofix dali 250E.

ZA drug avto imamo pa 9-36 Roemer Evolva. Cybex isofix 15-36 pa imamo pripravljen, ko bo prišel čas.

Ja poceni pa ravno niso, to je res.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri avtosedež?
9.9.2010 8:41:08   
zaspancek1
AMZS ne opravlja sama nobenih testov, pac pa jih povzema po nemskem ADAC, ki so, kar se tice crash testov, zaenkrat edini v Evropi (poleg nekaterih vecjih proizvajalcev avtosedezev, ki sami opravljajo te teste). Obstajajo tudi testi ameriske NHTSA, ki pa vecinoma testirajo samo sedeze za njihov trg (tako najdes redke modele, ki jih lahko kupis pri nas).
Nania se je v zadnjem casu precej popravila in ima npr. lupinico ocenjeno precej dobro - popolnoma primerljivo Roemerjevi, ki je ohoho drazja. Tudi sedez Nania 9-36 kg je glede varnosti cisto primerljiv Recaru 9-36 kg..pa se bi se naslo...
Seveda pa sta v skupini 9-36 kg zaenkrat najboljsa Kiddy in Cybex.

Testi NANIE na strani ADAC:
http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/default.aspx?ComponentId=29903&SourcePageId=31968

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri avtosedež?
10.9.2010 10:25:54   
babyloverka
hvala za informacije user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?