|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri avtosedež
15.9.2007 13:01:21   
Barči78
V planu imamo kupit še en avtosedež od 9-36 kg, pa se odločamo med

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=167133 in






trimax.

 







Trije sedeži v enem – udoben sedež, ki raste z vašim otrokom. Namenjen je otrokom v starosti od 8 mesecev do 12 let (od 9 do 36 kg, ECE skupina I, II in III).
Nov sistem kroženja zraka pri sedežu Trimax bo omogočal, da bo hrbet vašega otroka v sedežu vedno zračen, kar omogoča odlična kombinacija odprtin v naslonu sedeža in materialov prevleke sedeža, ki so narejeni iz sestavin, ki prepuščajo zrak.
Blago vpije vlago in jo izloči skozi za to oblikovane odprtine na straneh naslona.
S pritiskom na gumb lahko sedežu Concord Trimax spremenite nagib v udoben ležeči položaj. Tako omogočite vašemu otroku mirno in udobno spanje tudi v avtomobilu.
Ko bo vaš otrok prerasel sedež Concord Trimax (od 3. leta naprej) mu snemite hrbtni naslon in ga spremenite v sedež jahač. Da otroka zaščitite v primeru bočnega trka vam priporočamo, da sedalni del Concord Trimax-a nadgradite s hrbtnim naslonom sedeža Concord Lift pro.



user posted image

user posted image


TRIMAX CRASHTEST

NAVODILA



kaj priporočate?

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri avtosedež
15.9.2007 13:44:33   
klaja
Mi imamo tega Concorda Trimaxa in sem zadovoljna z njim. Se mi zdi, da tega ne more tako hitro prerasti, kot pa Maxi Cosija in ostale, ker ima zelo visok naslon.

Sama sem skoraj diplomirala zraven, ko smo kupovali avtosedež, še dobro da obstajajo prijazne prodajalke, ki se spoznajo na te reči.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri avtosedež
15.9.2007 18:54:12   
Pikca
sem ravno mislila odpret podobno temouser posted image
meni je ta Concord bolj všeč, ne vem pa, kako je z varnostjo, a kdo ve?

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri avtosedež
15.9.2007 18:56:12   
dory
jst mam tud tega, pa sem ful zadovoljna...se mi zdi cist ok zadeva....

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri avtosedež
15.9.2007 21:06:49   
Barči78
A pa ga boste imele do 36 kg, ali 18 user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri avtosedež
15.9.2007 21:28:36   
Pikca
zdaj šele vidim, da je tak kot je v bistvu do 18 kguser posted image
sem mislila za tavelko kupit tega, tamalega pa bi dali v sedanjega 9-18 maxi cosija, zdej pa ne vemuser posted image  sicer še lep čas ne bo imela 18 kg ker je suhica, ampak raste pa...

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri avtosedež
15.9.2007 22:03:41   
lukec
Glede na to, da sta obe znamki kvalitetni in dosegata dobre rezultate na testih, bi se jaz odločala bolj vizualno. Sicer pa imamo mi roemerja (9-18) in smo zelo, zelo zadovoljni pa še montaža in demontaža je enostavna.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri avtosedež
16.9.2007 7:29:36   
Matjaz74
Imamo Trimaxa in smo zelo zadovoljni.
Če se odločiš zanj ti ne bo žal pa še cenejši je.
Na Ebay-u ga dobiš že za 99€ (novi stol). Poštnina pa je odvisna od tega kam ti ga pošljejo. Mi smo ga tud misli kupit preka ebay-a, pol pa so meli v Pikapolonici akcijo in je bila skupna cena samo par € večja in zaradi tega nismo komplicirali.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri avtosedež
16.9.2007 9:23:30   
Barči78
No takole, ker imamo tudi mi suhico doma, bomo malega dali v njen stol Maxi cosi do 18 kg, njej pa bomo kupili tegale




STARLIGHT SP:
Otroški varnostni avtosedež Starlight SP je namenjen za skupine I in II +III (za otroke težke od 9 do 18 kg in 15 do 36 kg, torej vse od otrokove starosti 9 mesecev pa do 12 leta. Avtosedež Starlight SP je povsem na novo razvit in praktično združuje dva sedeža v enem ter zagotavlja zelo učinkovito zaščito tako majhnim kot večjim otrokom.
Posebnost sedeža je nov 5-točkovni sistem varnostnega pasu, ki je vgrajen v sedež. S po višini nastavljivim hrbtnim naslonom in posebnim notranjim delom sedeža, zagotavlja odlično zaščito otrokom starim od 9 mesecev do 4 let-skupina I. Ko otrok preraste sedež skupine I, enostavno odstranite 5-točkovni varnostni pas in notranji del sedeža ter se tako spremeni v sedež – jahač z naslonom (za otroke težke od 15 do 36 kg), ki zagotavlja dobro oporo tudi otrokovi glavi. Otrok je pripet z običajnim tritočkovnim varnostnim pasom.
Avtosedež Starlight SP odlikuje enostavna montaža, sprememba naklona avtosedeža, praktičen ročaj za prenašanje, po višini nastavljiv varnostni pas z blazinicama in odlična zaščita ob trku, kar dokazujejo rezultati preskusnega trka v znanem nizozemskem inštitutu TNO, seveda pa je tudi homologiran po standardu ECE 44/03.

Več barvnih vzorcev >>
user posted image



Baje je zelo v redu sedež, pa zares raste z otrokom, tko da ne bomo več komplicirali.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Matjaz74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri avtosedež
16.9.2007 9:24:26   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Barči78

A pa ga boste imele do 36 kg, ali 18 user posted image


pr ns bo se do 18kg dolga, kje je sele 36...no resno, do 36kg, saj gre tazgorn del pol dol in mas jahaca...

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri avtosedež
16.9.2007 10:23:50   
Sibil_
Barči kakšna je cena tega sedeža?In kje ga boš vzela?user posted image

Mi imamo tudi Trimaxa za starejšega, zdaj pa rabimo še en sedež in sem v dvomih.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri avtosedež
16.9.2007 11:13:07   
Barči78
Barči kakšna je cena tega sedeža?In kje ga boš vzela?


Cena tega sedeža je okrog 180 EUR, dobi se ga pa v Rutarju, trenutno ga imajo samo v MB, iz LJ me bodo poklicali takoj, ko ga dobijo, pa v tej trgovini v Žireh Bob & Čenča, oglej si njihovo spletno stran. Imajo pa tudi ful dobre stole Recara, so pa malo dražji, okrog 220 EUR, če se ne motim. Samo mi smo se kar odločili. Sem ga že za Nejo hotla takrat kupit, pa smo se na koncu odločili za stol do 18 kg, zdej mamo pa problem.





_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri avtosedež
16.9.2007 12:02:36   
Pikca
imajo ga tudi v spletni trgovini Sonček, kjer stane 192 EUR

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?