|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri čaj?
13.3.2008 20:13:34   
MSSD
Zanima me kateri čaj kuhate svojim user posted image . Sama sem do sedaj kuhala bebe čaj, vendar ga noče več pit. Kaj priporočate? Stari smo 8 mesecev. LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri čaj?
13.3.2008 20:22:00   
Nacka
Mi imamo komarčkov instant čaj, pa ga ne mara prav preveč. Kuhalasem mu tudi grenak baby čaj, pa tud ni preveč zainteresiran zanj. Rad pije vodo, pa grenek kompot (dam mu kar "vodo" v kateri mu skuham jabolko ali hruško)-to obožuje. Baje je dobr tudi šipkov čaj, ampak mi še nismo probali.

(odgovor članu MSSD)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri čaj?
13.3.2008 20:45:59   
Eva*
pri nas so samo kamelce...včasih voda.
Ša tako zapiti moras kamelice samo preliti z vročo vodo, če jih prekuhaš, zapirajo.


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri čaj?
13.3.2008 21:33:04   
vesel
Pa si probala s kakim sadnim čajem?? Za otroke jih je malo morje istant čajev!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu MSSD)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri čaj?
13.3.2008 21:41:48   
lex
moja 9 mesečka že nekaj časa pije vse, razen instant čajev. Tudi sok za zmešat z vodo, tud vodo, gosti sok, čaje,.... najraje ima vodo

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri čaj?
13.3.2008 21:45:03   
pikalonca
Naš 10 mesečnik ima najraje kompot in čaje (bebi, šipkov, kamilice, bezeg, meta), a nor je na gosti sok breskve. Samo voda mu pa nekako ne gre po grlu.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri čaj?
13.3.2008 22:07:48   
MissLady
naš pije vodo, grenek bebe čaj... bomo pa kmalu poskusili še kompot

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri čaj?
13.3.2008 23:11:03   
andie
Moja že čist od začetka pije sam čaj, drugega noče.
Najprej sm ji kuhala kuminov in janežev čaj mix, zarad krčkov, zdej pa samo janež.
Ni grenek, kvečjemu bolj sladek.
Janež kupim kr v kozarčku in ga prelijem z vrelo vodo, dober in zdravuser posted image

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri čaj?
14.3.2008 8:16:04   
kristinaj
 
verjamem, da bebe čaja ne mara več, če je bil to edini čaj v njenem 8m življenju. tudi jaz bi se ga prenapila :=)).

mi imamo instant čaje, sadne, bebe, rada pije tudi vodo, pa frutkove sokove mešane z vodo...vse skupaj more bit pa malo toplejše od sobne temp...., dam ji tudi sokove, ki se mešajo z vodo, navadne sokove iz tetrapaka + voda.... skratka, kar je pri roki...

stari smo 11m.

(odgovor članu MSSD)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri čaj?
14.3.2008 8:46:16   
pupika
Naš mali je star 18 mesecev in že par mesecev pije otroški čaj krtek-janež, se ga poa dobi v merkatorju, naš mali ga ima rad, je pa prej pil instant čaj-hipp, pa smo ga morali dat proč zaradi zobkov, ker dela obloge in se mu naredila ena mala luknjica med 1 in 2 zgoraj. Še hvala bogu da sem pravi čas opazila in sem dala proč hippa, ker smo mu tako luknjico ustavili, v 3 mesecih se mu ni razširila. Ne vem meni je zobozdravnica rekla, da instant čaji niso dobri za zobke sploh pa hipp, je pa res da je naš mali pil čaj tudi ponoči in to po 5 flašk. Aja mu pa dam v čaj eno žlico meda, mislim, pa da se med lahko daje po 1 letu starosti, ponoči pa pije samo še vodo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?