|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katere plenice?
31.10.2007 21:04:39   
butt3rfly
za mojega malčka sem do zdaj vedno kupovala pamperske, activ baby. je pa tko, da zlo hitro občuti mokroto, tak da se mu mora plenička kar pogosto menjati, sicer je jok in stok, da adijo. bi pa poskusila še katere druge. zanima me, katere so najbolj vpojne, da mu ne bi bilo treba tako pogosto menjavati? sama tle res nimam neki velko pojmauser posted image hvala za odgovore.
lp

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katere plenice?
31.10.2007 21:19:55   
Nami
Ma po moje so glih pampers tiste ki so še najbolj vpojne...Ne vrjamem da so katere boljše od njih, saj slišala nism da bi bile! Jaz že od začetka uporabljam pampers in se mi zdijo v redu! Sm pa opazla, da je bila kdaj zjutraj ko se je zbudila mokra, kot da nebi planica dovolj vpila, potem pa sem ugotovila da ji je 3 ratala premajhna. Potem sem kupila 4 in zdej je spet vse cool! user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katere plenice?
31.10.2007 21:30:49   
kaya2007
kolegica je probala vse možne plenice in je ugotovila da so edino pampers ok-nemške.

(odgovor članu Nami)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katere plenice?
31.10.2007 21:35:16   
moci
jaz pampersk ne maram.
je pa važno katere kupiš, ja. v millerju imajo nemške, te so kvalitetnejše od poljskih, ki jih dobiš drugje.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katere plenice?
31.10.2007 21:36:26   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: moci

jaz pampersk ne maram.
je pa važno katere kupiš, ja. v millerju imajo nemške, te so kvalitetnejše od poljskih, ki jih dobiš drugje.



jaz jih imam tudi iz millerja za tamalega že od rojstva in je ful zadovoljen z njimi.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katere plenice?
31.10.2007 22:21:46   
Miška76
Active Fit- user posted image Pampers in v Millerju (nemške) Pampers- Baby Dry user posted image .

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katere plenice?
31.10.2007 22:23:13   
Anonimen
Müllerjeve in Pampers (active baby in active fit)

(odgovor članu Miška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katere plenice?
31.10.2007 22:35:53   
lelaval
Moja je pa pamperske prenašala le iste za new borna, potem pa je imela ful vneto ritko. Sem kupila vse možne znamke pleničk (poem jih pa samo še šenkavala drugim) in so ji odgovarjale le pleničke od Mullerja (ne pamperske)

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katere plenice?
31.10.2007 22:39:29   
barbi007
Mi uporabljamo samo Pampers že od samega začetka in so v enem letu, koliko jih uporabljamo le nekajkrat premočile, drugače pa se mi zdi, da so najboljše, ker smo sprobali skoraj vse plenice na tržišču. Jih pa kupujemo v Avstriji v Bipi, saj jih za ta denar, ki ga daš v Mullerju, dobiš v Bipi enkrat več. So pa ravno tako nemške in so o.k.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katere plenice?
31.10.2007 23:00:58   
Sisy
Midva z mojim sva naredila celo dizertacijo okoli plenic...Preizkusila sva že vse možne pamperske in tole so najine ugotovitve (kopiram iz čveka avgustovk):

ugotovila sem da so Pamperske en velik DREK, in to nemške in poljske, čisto VSE so zanič.... Jst ne vem, a so začel delat drugačne al kaj ampak men vse premoč oz. je plenička ful mokra ko se polula...Moj je šou zanč kupt ta zelene pampeske-trojko-neke kao ekstra dry user posted image  (ima neke plave kristale not) pa so tok zanič da je za pop....user posted image Prej sem mela nemške pa tut trojko pa so ble ful debelejše pa brez te plave vsebine pa so ble ful bolše...ne vem kva je zdej to , a so nehal takšne nemške delat al kaj? Recimo ko se tamala polula čez cunje čutm da se je polulala (toploto) tok so zanič....

V glavnem sem preizkusila FIXIES in so ZAKON user posted image  Ko ji dam gor Fixisko po celi noči (takrat velik lula) je zjutraj površina čist suha user posted image  kar pa za tole ta zadno rundo kupljenih nemških pampersk ne morm rečt user posted image


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katere plenice?
31.10.2007 23:02:23   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: barbi007
Jih pa kupujemo v Avstriji v Bipi, saj jih za ta denar, ki ga daš v Mullerju, dobiš v Bipi enkrat več. So pa ravno tako nemške in so o.k.


Tole pa ne bo ravno držalo. V BIPI stanejo cca 13€ (če ni še kake dodatne akcije (zelo redko)), v Müllerju so pa po 9€ (če kupiš tisti dvojni paket).

Je pa v BIPI pakunga približno za polovico večja. Št. 5 recimo 29 Müller / 42 BIPA. TAko da so cenovno zelo tam-tam.

Drugače pri nas pri obeh prisegamo na "fitke". Premočijo res samo izjemoma! Edini "problem", ki ga imam z njimi je ta, da ne vem kje dobit št. 5+. Na škatli vidim da obstaja, ampak pri nas v Müllerju ne držijo, niti ne morejo naročit (baje)user posted image user posted image

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katere plenice?
31.10.2007 23:06:13   
SIBI
Tudi mi že od vsega začetka uporabljamo plenice Pampers in smo zadovoljni. Premočile so samo takrat, ko so postale premajhne in smo jih zamenjali za večje.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 8:00:51   
Anonimen
Jaz za sina uporabljam Beauty Baby iz Mullerja, in se odlično obnese. 

(odgovor članu SIBI)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 9:42:29   
Marogica
TUdi nam so Pamperske premočile. Pri obeh. Sva kupovala Huggies, sedaj pa Lidlove. Smo čisto zadovoljni, tako s ceno kot s kvaliteto.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 10:11:44   
saline
Fixiesuser posted image user posted image . Nikoli še niso premočile. čeprav so ponoči tudi skoraj pol kile težke. Pa tudi notranja površina se mi zdi suha.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 11:03:30   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Miška76

Active Fit- user posted image Pampers in v Millerju (nemške) Pampers- Baby Dry user posted image .



tudi jaz se vedno prisegam na tele...obvezno kupljene v mullerju in obvezno nemške izdelave...

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 11:06:59   
Anonimen
Meni so se vse zdele zelo podobne, vse ok.

Nobene ne skočijo same gor in dol in vsake je treba menjat. Kaj pa vem.

(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 11:19:59   
kaya2007
Na škatli vidim da obstaja, ampak pri nas v Müllerju ne držijo, niti ne morejo naročit (baje)


ja, tale muller ima ves čas neke probleme z naročanjem user posted image  probaj še malo naokoli pogledat, jaz sem zadnjič namreč malo po leclercu štefnala in ugotovila da se najdejo tudi pamperske made in germany..kupim pa plenice včasih tudi v italiji in so tudi ok

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 14:32:54   
Mesečnica
Mi smo tudi sprobali različne plenice. Čisto na začetku smo imeli neke francoske "no-name", ki smo jih kupili v Tosamini beli štacunci, pa so bile čisto OK user posted image

Potem se nama pa ni dalo spet v Domžale voziti, pa sva preizkusila Pamperske (nemške, kupljene v Mullerju), Huggies, Mullerjeve plenice (Beauty baby ali kako se že imenujejo - večkrat so mi premočile, še sploh ponoči) in nazadnje pristala na Fixies, ki se mi zdijo od vseh naštetih še najboljše.

Zadnjič sem pa povsem slučajno na enem forumu zasledila mnenje ene mamice, ki kupuje DM-jeve plenice Alana, pa sem jih preizkusila in se mi tudi zdijo zelo fajn. Naj bi bile dosti bolj ekološke (menda se hitreje in v večji meri razgradijo kot ostale plenice), pa še cenejše so kot Fixies. Zaenkrat mi še nobena ni premočila, zato jih bom verjetno še kupovala user posted image .

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 15:46:38   
Miška76

v Müllerju so pa po 9€ (če kupiš tisti dvojni paket).

Tudi to ne bo ravno držalo. Dvojni paket JUMBO pride natančno 17€,kadar so pa v akciji, se jih je pa tudi že dobilo po 10€.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 17:13:38   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: Miška76
Tudi to ne bo ravno držalo. Dvojni paket JUMBO pride natančno 17€,kadar so pa v akciji, se jih je pa tudi že dobilo po 10€.


Ja in enojni paket potem pride 9€ aneuser posted image . Govorila sem za en paket, ker tudi v BIPI kupujem enojne. Dvojni paket pa pride v bistvu 17,90 kar je cca. 9€/paket. V akciji je bila pa cena 8,95 za dvojni paket. Pa v letu pa pol odkar kupujem te plenice je bila ta akcija samo 1x!

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 22:26:27   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Jaz za sina uporabljam Beauty Baby iz Mullerja, in se odlično obnese. 


Pri nam so se te najbolje obnesle. Precej dobro so se izkazale tudi Leclercove (Mois de infants al neki tazga), Nemške Pampers so tud kr o.k. Poljske Pampers so pa en velik drek, sem jo previjala vsako uro, pa še preoblačla zraven ker je bila čist mokrauser posted image  Sploh dvojka je bla en drek vredna, trojka še nekak gre.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 22:53:47   
mami_miki
jaz imam pleničke od Cien...pa se obarvajo, ko se polula..najprej je bela črta, poten ko pa se polula pa postane modra....

ej...sam n vprašaj kje se jih da dobit....men jih je oče tri pakete kupil...
najprej jih nisem hotela poskusit-kao samo pampers hočemuser posted image  dokler mi ni pampersk zmanjkalo, potem sem te poskusil in so the best...

itak ga morm vprašat, kje jih je kupil...sporočim

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katere plenice?
1.11.2007 23:59:48   
kšpela
pri nas uporabljamo pamperske in to active fit.se mi zdijo se najboljse.drugace sem probala tud baby love od dm.pa mi tud nobena ni spustila.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katere plenice?
2.11.2007 6:52:16   
prolet
Jaz za sina uporabljam Beauty Baby iz Mullerja, in se odlično obnese.


Enako prav tako pa se uredu obnesejo od Leclerca.

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ime za fantka
TinKkara

Ime za sina

Urban (25%)

Vid (42%)

Crt (9%)

Franc (8%)

Stefan (4%)

Voranc (12%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!