|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 8:32:17   
Tašana
Živjo, no pa sem dočakala ... trebušček je vidno začel rasti in danes zjutraj nisem več mogla zapeti hlač.
Torej kje v LJ se lahko zapodim v nakup? Rabim kakšne luštne hlače za na delovno mesto. Slišala sem samo za H&M. Torej če grem v BTC imajo tam okoli še kakšno trgovino?

LP, N
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 8:42:49   
sharona
Kepica v Hali A; Popek v Diamantu (zraven Emporiuma)

ti dve trgovini jst poznam - Kepica ima še kar izbire, nad Popkom sem bila pa malo razočarana ... :)

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 8:52:35   
urška
v emporiumu na otroškem benettonu imajo tudi obleke za nosečke. in to prou lušne.

(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 8:53:18   
mihaelao
Živjo, jaz sem šla v halo Baby centra v prvo nadstropje, kjer ima svoj kotiček 'la vie'.
Cene res niso nizke, oblačila so pa zato res kakovostnauser posted image  
Prijetno zapravljanje ...


Moja Jona je imela v nedeljo okroglih 5 mesecev user posted image

(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 8:55:30   
noe
Pa C&A ima tudi.

(odgovor članu mihaelao)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 8:55:43   
gajka
Če se ne motim, je H&M z nosečniškim oddelkom v centru Supernova na Rudniku in ne v BTCju. user posted image  

(odgovor članu mihaelao)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 9:46:35   
jajula
ja, H&M ima nosečniške cote samo na Rudniku

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 9:48:22   
Taula
V BTCju jim ima tudi..ampak ful malo-jaz sem tam gledala kake 3 mesece nazaj. Kaka tunika, hlače. (HM nasproti Emporiuma, ne ta v Cityu)

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 10:56:03   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

ja, H&M ima nosečniške cote samo na Rudniku


Končno še nekaj v tem koncu.  Sem prav vesela. V  Centru LJ ni nič, je bilo, pa so tisti popek zaprli.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 11:35:32   
carly
Kaj pa drugod, na Gorenjskem kej poznate? Al pa čez mejo v Beljaku?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 12:14:33   
Aurea
Lesce - trgovina Exit nasproti železniške postaje (v trgovski hiši) ima lepo izbiro cenovno ugodnih oblačil znamke Mama Licious.

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 14:52:56   
Miska2
V Kranju H&M in C&A, mi je pa v roke prišel še Neckermannov katalog "Naš dojenček", v katerem je precej luštnih stvari. LP

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 16:04:26   
Metuljček Cekinček
Lepo izbiro nosečniških majčk imajo v Neckermannu, tudi hlače so luštne, ampak se mi zdi, da hlače pa res moraš probat preden jih kupiš.

Jaz sem dobila nek specializiran katalog za dojenčke in nosečke, ki ga verjetno lahko naročiš.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 18:12:03   
kajajaka
... tudi v Zari imajo malo nosečniških stvari...
sicer sem pa v Supernova centru na Rudniku v H&M in v C&A videla lanene hlače (že malo bolj poletne in 3/4 hlače od 25 € naprej, kar je super poceni v primerjavi z La Vie...

srečno

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 18:56:44   
srki
O, super, ravno 3/4 hlače bi rabila. Komaj čakam da kaj zapravimuser posted image .

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam iti v nakup oblek
10.4.2008 21:18:34   
sasula
H&M nasproti Emporiuma ne obstaja, samo ZAra, če misliš, ta ima točno dva modela hlač in eno kiklo,user posted image  več ne:)

TUnike imaš sedaj povsod, ker je taka moda in so enkrat cenejše in full lepše od nosečniških.

HM na RUdniku nima nič od nič izbire za nosečnice, mogoče XXL številke še kaj,drugače resnično nič.

C&A imajo tudi samo XXL in večinoma vrečaste stvari.

JAz sem šla na koncu iz LJ v MB v H&M, kjer imajo pol štuka cunj za nosečnice in veliko ceneje kot KEpica. Popek - katastrofa, sem bila čisto razočarana.

Ko potegneš črto, če rabiš hlače pojdi v Celje ali MB po nosečniške, vse ostalo kupi na navadnih oddelkih. Tunik je kokr hošeč, oblekc elastičnih pa tudi. Jaz sem kupila v Promondu obleko za 15,00EUR  pa me vsi sprašujejo kje sem kupla tako lepo nosečniško obleko. SPLOH NI NOSEČNIŠKA, SAMO MODA JE TAPRAVAuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam iti v nakup oblek
13.4.2008 19:52:39   
Tašana
Hvala za vse ideje.
Sem se v soboto zapeljala v Lj in največ izbire zase našla prav v H&M na Rudniku. So imeli števile S in zelo moderne hlače, jeans, krila user posted image

Drugače pa smo letnik 2008 očitno ujele dobro modno letino za nosečnice, ker je res toliko tunik in majčk prešitimi pod prsmi sedaj na voljo, da prav luštne stvari najdeš res v vsaki trgovinici.

(odgovor članu sasula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam iti v nakup oblek
25.4.2008 12:58:02   
Erin
V Ljubljani je nova trgovina za nosečke in dojenčke ter otroke do 10 let in sicer na Vodnikovi 71 (nasproti bolnice Petra Držaja, ob Vodnikovi domačiji).
Imenjuje se LUMY... user posted image

Aja, ima pa istega lastnika kot trgovina EXIT v Lescah   - Monsa d.o.o.

Jaz sem si tam nakupila večino nosečniških cunc, majo pa ful lepe stvari in pa ugodnouser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Erin -- 25.4.2008 13:03:57 >


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam iti v nakup oblek
25.4.2008 13:05:56   
lindy
Ja tudi jest sem si v Lumyju kupila eno tuniko, je pa res da so glih odprli in mi je prodajalka dala št. naj pokličem konec tedna ko bo vsa roba zunaj, imajo pa res lušne in poceni stvari!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam iti v nakup oblek
25.4.2008 20:48:20   
meta21
A ta Lumy je potem tista trgovina, ki jo spletni strani že tako dolgo obljubljajo. Če je to to, je ena trgovina (Monsa) tudi v Mengšu. Malo luštov za mama licious kolekcijo: http://www.mama-licious.com/

Pa-pa

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kam iti v nakup oblek
25.4.2008 22:24:15   
lindy
Ja to je to, sam v Mengšu nimajo oblačil za nosečke, jih imajo samo v Ljubljani in pa Lescah!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kam iti v nakup oblek
25.4.2008 22:35:40   
meta21
Aja? No še dobro, da mi še ni uspelo it. Kar nekaj časa se namreč že odpravljam v Mengeš. Hvala!user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kam iti v nakup oblek
26.4.2008 8:07:38   
Nyah*
Ja, Exit v Lescah ima full lepe pa ne drage stvariuser posted image user posted image . Sem si kupla takooo sexy oblekco, pa spčoh ni tipicno nosecniska, bo se za kasneje, pa lepo srajcko,...user posted image   Imamo pa tudi na Jesenicah eno trgovino- Baby svet, kjer imajo obleke za user posted image   in user posted image  iz lastne proizvodnje, tako da so mi tam, kar sem kupila, tudi skrajsali.... brezplacno. Imajo kar fajn zadeve, srajce lepe, pa eno fajn trenerko sem si kupila, ki mi je kot ulita, oprijeta cez noge, za trebuscek pa dovolj prostorauser posted image user posted image . Imam pa seveda ka nekaj iz C&A, iz Popka samo eno srajcko, iz H&M kavbojke, povsod sem kupila nekaj, ko zagledam in mi je vsec, probam in kupimuser posted image .


A na Rudniku imajo pa tut fajn zadeve? Pridemo drug teden v Lj, pa me zanima, kaj vse je tam, tudi za otroke najbrz, pa vse sorte trgovin ane?

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kam iti v nakup oblek
26.4.2008 12:35:36   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Nyah RR

Imamo pa tudi na Jesenicah eno trgovino- Baby svet, kjer imajo obleke za user posted image   in user posted image  iz lastne proizvodnje, tako da so mi tam, kar sem kupila, tudi skrajsali.... brezplacno.


Uuuuuuu..hvalauser posted image user posted image user posted image Za to trgovinco pa nisem vedela, bom šla mal prečikiratuser posted image

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?