|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako zgleda..???
18.11.2004 19:25:43   
mehurčica
Kako zgleda 6 bolezen po vročini-ko se naredijo pikice oz. izpuščajčki. Kako zgledajo te pikice???

David je imel 3 dni vročino, zato sva šla k zdravnici in mu je dala antibiotike. Danes (4.dan)več ni imel vročine. Sem pa malo prej opazila, da ima male pikice-kot posip po hrbtu, malo po trebuščku in po čelu. Ampak zelo rahle. Mogoče je samo alergija na kaj? Zadnje dni spije dosti svežega soka iz pomaranč, mandarin in jabolk. Prej ni bilo reakcije na to sadje.

Sem malo zmedena. Upam, da mi boste kaj pomagale.

Se naj greva jutri pokazat, če bo še imel pikice?

Lp:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako zgleda..???
18.11.2004 19:37:31   
Anonimen
hojla Mehurčica meni se pa čisto zdi,da so pikice odziv na antibiotik.Peta bolezen:rdeči izpuščaji v obliki metulja na nosu in licih,ki se pogosto razširijo in srbijo.Izpuščaji se preoblikujejo v girlande in se razširijo na zunanje strani okončin kožne spremembe zbledijo in se ponovno pojavijo.To je vse o spuščajih pri peti bolezni.Pa upam da to ni,le tisto kar sem ti na začetku napisala.Pozdrav in en kiss Davidu:angel::rozica:Neva:rozica:

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako zgleda..???
18.11.2004 19:49:09   
malika
Naš je dobil spuščajčke najprej nad ritko tako kot v nekem pasu, potem pa so se razširili na cel hrbet in trebušček in malo po vratu. Najbolj so bili vidni drugi dan, tretji dan so šli malo nazaj in četrti dan jih ni bilo več.

Lp

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako zgleda..???
18.11.2004 19:50:16   
malika
ja pa zgledajo kot osip.mali in rdeči so

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako zgleda..???
18.11.2004 20:08:02   
Anonimen
Čisto možno, da gre za 6. bolezen. A antibiotik je dobil potem včeraj? Pa mu je že danes zjutraj vročina popustila? Ja, pri 6. bolezni izpuščaji res niso izraziti, so kot nekakšen posip. Po moje se ni treba iti kazat, če ne bo nič drugega in se bo stanje umirilo oziroma bodo izpuščaji izginili. Antibiotike le jemljita do konca, pa zapiši si, kda se je to zgodilo, da boš naslednjič, ko boš šla k zdravniku, to povedala. Da bodo lahko vpisali v kartoteko.

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako zgleda..???
18.11.2004 21:36:21   
mehurčica
Ja, take pikice čisto rahle je imel. Ne take, kot so značilne za 5.bolezen.

Splišni, včeraj sem mu dala prvič antibiotik in eno svečko. Po njej ni imel sploh več vročine. Ne bi mu rada dajala antibiotikov brezveze. In če je to 6.bolezen jih verjetno ne bi potreboval, ali? :zmeden:

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako zgleda..???
18.11.2004 21:39:45   
tina.nika
Nam je povedala pediatrinja, ko je imela Nika 6. bolezen, da ima rahlo vneto žrelo- mogoče ima David tudi vneto žrelo ali mandeljne in mu je zato predpisala ant.:zmeden:
lp, Tina:sloncek:

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako zgleda..???
18.11.2004 21:47:12   
mehurčica
Ahaaaa, najlepša hvala tina.nika!:) Ja, je rekla, da ima malo rdeče grlo. Ampak ker ga je pregledala ena praktikantka, nisem bila ziher, da je vredu pogledala. David namreč noče pokazat notranjosti svojih ustec in je res na hitro pogledala.

Pa-pa:miska:

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Posvojitev
Vitaebella

Če sami ne bi mogli imeti otrok, bi se s partnerjem odločila za posvojitev?

Da (59%)

Ne (5%)

Ne vem (31%)

Odšla bi vsak svojo pot (2%)

Sva že posvojila (0%)

Nič od naštetega (3%)


Število vseh glasov: 439

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!