|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako zaslutiš, da ima otrok vročino?
30.3.2005 22:16:49   
Zvončka
Sprašujem zato, ker sem že slišala, da se sicer otroci lahko čisto normalno obnašajo tudi pri 38 in več stopinjah.

Imam 8 mesečno punčko in do sedaj (že trkam) je bila zdrava. Vendar so začeli očitno nagajat zobki in se bojim hujšega, npr. vročine. Poskušala sem ji že zmerit, vendar je praktično nemogoče, da bi bila 3 min na miru. Kakšni so zunanji znaki vročine? Je takrat otrok bolj miren, pa mu lažje zmeriš, je zelo vroč, je rdeč? Tako si jaz predstavljam, vem pa ne.

Najlepša hvala za odgovore, LP.;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako zaslutiš, da ima otrok vročino?
30.3.2005 22:44:28   
babylove
Na čelo jo poljubiš. Brez heca, ustnice so idealne temperature in če je njeno čelo bolj vroče od tvojih ustnic, greš po termometer.

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako zaslutiš, da ima otrok vročino?
31.3.2005 6:29:08   
puri
Samo k sebi jo stisni in prisloni svoje ličke k njenim, pa boš prec vedla,......če ne bo vroča, potem je sigurno nima!

lp

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako zaslutiš, da ima otrok vročino?
31.3.2005 6:45:53   
BARBARA R.
Toplomer za merjenje v ušesu.Samo nekaj sekund potrebuješ.

:muca:

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako zaslutiš, da ima otrok vročino?
31.3.2005 7:38:28   
Taša
Jaz vedno takoj obe porajtam kdaj imata vročino.... Dam svoja liča na njuno čelo in takoj vem.... Pol pa hitro še termomteter da to potrdimo

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako zaslutiš, da ima otrok vročino?
31.3.2005 7:40:04   
Vera*
Jaz še vedno dam svoja usta na čelo.Takoj vem,ali ima vročino.

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako zaslutiš, da ima otrok vročino?
31.3.2005 8:03:59   
Anonimen
Tole z ustnicami še nism probala, pa bom.
JAz položim dlan na čelo...in praviloma tudi ugotovim,če je vročina.
Poskusi izmeriti temperaturo v ritki. Je bolj hitro.

(odgovor članu Zvončka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako zaslutiš, da ima otrok vročino?
31.3.2005 8:46:04   
Anonimen
Kot babylove.

(odgovor članu Zvončka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako zaslutiš, da ima otrok vročino?
31.3.2005 8:47:30   
puncica
Ja kako je to. Naša je imela že 3krat vročino 39 v ritki pa čisto nič drugačna, in sem jo pač tipala po čelu in probala z obrazom če je vroča in potem zmerila, kaj pa naj in me je skor kap, saj je termometr v trenutku pokazal 39. Ni bila pa nič drugačna, vse jedla in se normalno igrala:zmeden2:
Jaz se pač zanašam na svojo roko in občutek. Danes sem spet misla da ma vročino pa ni imela, pač večkrat zmerš ko slutiš.


(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?