|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se reče
27.9.2007 8:22:26   
Raho
angleško tem hlačam (razen Dungarees):
user posted image

In če jih je katera kje videla pri nas za kupiti (št. 104) - drugje kot v H&M.

Jaz našega malčka najraje oblačim v takšne hlače pa jih nikjer (razen, ko imam veliko srečo) ne najdem, še posebej tako velikih. Prej je še šlo, sedaj pa več ne, ker je prevelik 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se reče
27.9.2007 8:36:07   
Anonimen
Kakšne farmers bi znale bit.


Sem jih pa ravno zadnjič nekje videla, pa zdaj res ne ve vem več, ali v H&M, ali v Okaidiju ali pa v uni francoski trgovini, ki je zgoraj v Cityparkuv Lj., blizu Okaidija.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se reče
27.9.2007 8:37:36   
Maxica
Kaj pa v kakšnem BC, si kaj gledala? Osh Kosh ali Kanz? Nekje sem jih videla.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se reče
27.9.2007 8:46:21   
Raho
Osh-kosheve so 60 €user posted image , Kanz nima, v LJ pa ne moremuser posted image user posted image user posted image  (še vsaj 3 mesece).

Mi pa imamo samo še ene hlače, ki so nam pravuser posted image .

Ampak za vlačenje zunaj so daleč najboljše in za v vrtec tudi. Vsaj meni. Mu nikjer nič ven ne more pogledati (cel čas je opasan). Ne vem, jaz imam tovrstne hlače najraje.

Fora pa je v tem, da bi rada pogledala na ameriškem ebayu, ker na angleškem nimajo nobenih dovolj velikih (angleži pravijo tem hlačam dungarees, Američani pa očitno ne, ker imam samo 17 zadetkov)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se reče
27.9.2007 8:49:46   
Lenny
Alice, iz jeansa jih imajo v C&A, celo do številke 128. Cena pa je tam okoli 22 EUR, če se prav spomnim.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se reče
27.9.2007 8:58:03   
Olivija
Te hlače so pa vedno iskane in Wikipedia pravi sledeče:
 
Bib-and-brace (Dungaree)

These are trousers with an attached front patch covering the chest and with attached braces (called suspenders in the USA) which go over the shoulders.  Some people use the word "overall" for this garment only and not for a boilersuit. In British English such a garment is usually called a pair of dungarees.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se reče
27.9.2007 9:00:09   
Raho
Olivija, hvala, sedaj vsaj vem.user posted image user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se reče
27.9.2007 9:10:07   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL

Olivija, hvala, sedaj vsaj vem.user posted image user posted image


No problem user posted image , vem kolk so te hlače praktične, pa veliko sreče pri iskanju! user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se reče
27.9.2007 9:58:04   
Barbs
Alice, praviš, da jih rabi za "vlačit zunaj " itd.... Torej sklepam, da ti ni ravno kaka firma zdaj pomembna. Jaz sem našemu danes zjutraj kupila take na naramnice, žametne so, v Hoferju... sicer sem šla slučajno not, ker me je soseda prosila, da če grem z avtom tja, naj ji nekaj pripeljem... nakar ji tisto reč vzamem in glej ga vraga, zagledam v veliki košari celo goro hlač na naramnice, prav takih, za valjat se v njih in za plazit, pa za v stroj vržt, čes par mesecev pa za v kantouser posted image  Mal pretiravam, če jih prav pogledam, sploh ne zgledajo tako slabo. Aja, pa menda so jih danes vrgli na akcijo, so od 68 št. dalje do pojma nimam, nekatere so bile prav velike za videt. So nekaj čez 6 evrovuser posted image  Če ti kaj pomaga....

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se reče
27.9.2007 12:15:51   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL

v LJ pa ne moremuser posted image user posted image user posted image  (še vsaj 3 mesece).


Alice, če veš kakšne hočeš in kje jih imajo, ti jih lahko jaz kupim in pošljem. Poveš številko, pa dobiš user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se reče
27.9.2007 16:49:08   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem jih dobila v Kiku. Sicer sv.rjave barve s helikoptrčkom. Za nekih 8€. Sicer št.80, ampak so imeli 86 in 92 ter naprej tudi. Tako da pojid pogledat. Za zunaj so superuser posted image
Pa v C&Aju sem jih tudi videla. Če ne boš našla prej, me opomni okoli 5.oktobra grem v Graz in ti lahko pogledam.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se reče
29.9.2007 14:33:24   
frutka_
Mislim, da jih je imel tudi Okaidi ampak ne vem do katere številke.
Malemu sem kupila kratke hlače na naramnice  in upam, da še mu bodo nasl. leto prav. Sicer pa koliko so fantki luštni v njih so nepraktične, ker jih sami ne morejo odpirat in zapirat pa še paski se vlečejo po tleh, ko ji sname na WC-ju v vrtcu. Pri 3-letnikih na stranišču pa veš, da glih ne steče vse v školjko..user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se reče
29.9.2007 16:07:38   
Strawberrie Cherrie
Frutka, Okaidi je imel do 6m tele hlače. Sem jaz kupila lani za tamalga, pa sem potem iskala večje pa jih ni bilo?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se reče
29.9.2007 16:37:35   
frutka_
Evo to sem še našla, najbrž ti bo všeč: http://www.gap.com/browse/product.do?cid=6360&pid=502090 

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se reče
29.9.2007 16:39:10   
frutka_
Tudi te so luštne: http://www.gap.com/browse/product.do?cid=12385&pid=521911 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se reče
29.9.2007 16:46:55   
frutka_
Full luštno kako si lahko izbiraš hlače in majčke med seboj. Pa še lepe stvari so!

GAP je zakon: http://www.gap.com/browse/category.do?cid=36818 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?