|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšna številka cotk
28.8.2008 14:00:08   
Polynesia
Tko...zdej pa jaz ne vem več oz. sem čist zmedena, pa bi prosila, če mi lahko malček pomagate.

Čet 2 meseca z možem dobiva najinega prvorojenčka, najinega fantka in sem več ali manj že kar dosti kupila.
Cotke sem kupila predvsem v H&M in to večina teh je št.62. Naj povem, da je bil mož kot novorojenček kar "gigant" user posted image , velik 57cm in težak 4.225g. Zato tudi nisem upala kupovati št.56.

Zdej pa ne vem, ali sem naredila prav ali ne, ker zdej pa ne grem kupovat še št.56, ker imam že full veliko.
Edino če dokupim samo par stvarc št.56, ampak kaj ko že tiste vse bodije in žabice na nogice imam št.62 user posted image user posted image user posted image .

Ja ja sej vem, sem malo zakomplicirala, pa vseeno prosim za vaše mnenje user posted image .

Hvala punce.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 14:05:15   
melanija
Jaz ne bi šla kupovat št. 56,če bi bilo potrebno ti lahko gre kdo drug kaj malega iskat, v primeru da bi se dojenček rodil bolj majhen tam okrog 50 do 53 cm, ker potem je pa kar precejšnja razlika do št. 62.  Moj fantek se je rodil velik 50 cm vendar smo v 2 mesecih zrasli za 7 cm, tako da cotk št. 56 skoraj nisem rabila, ker so bila kar prehitro premajhna. saj se da malo zavihat, pa nogavičke gor pa gre.

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 14:07:05   
abi
Mislim da ti ni potrebno dodatno kupovat oblačilc.
Velikokrat tudi velikost staršev  vpliva na velikost user posted image  ( ni pa nujno ) .Pri prvem otroku sem imela podobna razmišljanja, a hvalabogu nisem kupila manjše od  št.62.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 14:07:23   
*NikoLina*
Jaz bi mogoče kupila samo kakšen bodi št.56. Naša je imela tudi večje stvari in je včasih prav smešno zgledala, čeprav se je na koncu dobro izkazalo, ker se je zelo praskala, predolgi rokavi pa so takrat prav prišliuser posted image . In seveda..te stvari smo imeli potem tudi ene dva meseca...user posted image  Zdaj pa zelo hitro raste, kar se pozna tudi v denarniciuser posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 14:14:40   
gajči
Moj sin se je rodil velik 54cm in je skoraj cel mesec nosil št 56. Pa saj za začetek res ne rabiš veliko. Res ne razumem zakaj nekateri tako navijajo za to, da se kupuje samo 62, potem pa vse visi z otročka. No v glavnem jaz bi gotovo dokupila par kosov 56.

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 14:16:00   
Anonimen
Jest sem tudi kupila večinoma 62 ker 56 tako hitro preraste da je brezveze.No nas se je tud rodil s 4 kg in 54 cm tko da se tista dva bodija ki sta bla 56 sta mu bla hitr premajhna.Tko da po moje ne rabis mogoče enga ko bos sla iz porodnisnice.

(odgovor članu *NikoLina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 14:22:55   
aluš
Mal še počakaj. Mogoče ti bo G delal še en UZ. Pa mal povprašaj kako je kaj velik otroček. Ker tuiti UZ kar prav pokaže.

Sicer pa bi tudi jaz kupila ene par bodijev in žabic št. 56. Oz. bi preverila kako velike so te cunjice št. 62. Ker so zelo različne številke (odvisno od proizvajalca).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 14:26:31   
Polynesia
Ja jutri imam ta ta velik pregled pri G in mi bo delal isto kot pri morfologiji, pa bom jutri več vedela, kolko je cca težek naš fantek, čeprav je to menda čist relativno in se lahko zmotijo.

No ste mi pa lepo odgovorile, hvala vsem.


< Sporočilo je popravil Polynesia -- 28.8.2008 14:27:23 >

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 14:54:32   
mišk
Vsaj za iz porodnišnice si kupi en kompletek št. 56, da ne bo vse viselo z njega. Moja je bila ob rojstvu dolga 51 cm, pa je šla iz porodnišnice v številki 50. Cimre pa so jih za domov oblačile v 62 in so se kar zgubili v tistih oblekcah.
No, samo jst sem že itak "alergična" na prevelike cotke, ker mi delujejo kot eni revežki.

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 15:02:26   
poka1
Mi imamo tudi malega vlikana..in HB , da smo za iz porodnišnice kupili št. 62, ker če ne bi bil naguser posted image user posted image user posted image

kar pa se tiče morfologije je meni G reku, da je v mejah normale..pol pa šok, ko sem rodila(glej opis).



_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 15:08:18   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: poka1

Mi imamo tudi malega vlikana..in HB , da smo za iz porodnišnice kupili št. 62, ker če ne bi bil naguser posted image user posted image user posted image

kar pa se tiče morfologije je meni G reku, da je v mejah normale..pol pa šok, ko sem rodila(glej opis).




user posted image user posted image user posted image ja bravo mami user posted image user posted image user posted image ...še večji kot je bil moj mož...

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 15:28:53   
CatJa
Če kupuješ H&M cotke, bi mu kljub npr. 57cm ob rojstvu morala bit prav št. 56. Moj se je rodil 51,5, pa je kakšna dva tedna kamot nosil tudi 50.
Špekuliranje, kakšni so bili ob rojstvu starši, je brezveze. Jaz sem bila daljša od obeh mojih fantov.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 15:41:40   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Če kupuješ H&M cotke, bi mu kljub npr. 57cm ob rojstvu morala bit prav št. 56. Moj se je rodil 51,5, pa je kakšna dva tedna kamot nosil tudi 50.
Špekuliranje, kakšni so bili ob rojstvu starši, je brezveze. Jaz sem bila daljša od obeh mojih fantov.


Sej vem da bi mu morale bit prav št.56, samo se mi nabrž ne bi splačalo vse kupiti št.56 kajne.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 16:21:40   
juniorka
Jaz bi kupila kakšne žabe ali kompletek 56, ker hm ima res velike številke! Predvsem se splača kupit tiste hlačke brez stopal s široko gumo- Circus is in town- če še imajo, ker to pa je naš nosil še kar dolgo št. 56, čeprav je vsak mesec zrasel 5 cm!- do 5 meseca. Prvi mesec mu je bilo vse bolj veliko, pol smo pa hitro tudi 62 prerasli...tako da upam, da tudi 62 nimaš preveč stvari!

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 16:29:43   
abc100
Naš se je rodil velik 53 cm, pa sem mu za iz porodnišnice kupila kompletek številka 50 in je plaval v njem. H&M je pa znan po tem, da ima kar velike številke, zato ti priporočam, da kupiš vsaj kakšen kos oblačila številka 56.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 20:05:06   
Naja30
Večino sem imela št. 62, nekaj malega pa tudi 56. Mala se je rodila velika 56cm tako da ji ta št. ni bila dolgo prav.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 20:22:40   
Tisana
Jaz bi počakala, pa naj potem mož skoči kupit kakšen body 56, če bo to potrebno.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 20:24:50   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

H&M je pa znan po tem, da ima kar velike številke, zato ti priporočam, da kupiš vsaj kakšen kos oblačila številka 56.


Mi smo veliki 64, pa še vedno nosimo 62 iz H&M user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 20:30:31   
Naja30
Hm je glede številk rahla loterija, vsaj kar se mojih izkušenj tiče. Zdaj je npr. velika čez 90cm, pa ima še vedno št. 86.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
28.8.2008 20:46:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 20:47:56   
Anonimen
Naša user posted image  je bila od rojstvu težka 3930 g in velika 55 cm in je kar dobra dva meseca (najmanj) nosila 56, št. 62 ji je bila se precej prevelika.

(odgovor članu Polynesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 21:04:48   
BAMBINA_
Ja H&M-ove cotke so zelo velike. Kot ti je ena že predlagala, kupi št. 56 vsaj tisto, v čemer bo oblečen, ko bo šel iz porodnišnice. Sicer je pa naš 56 nosil zelo dolgo, pa je bil čisto povprečen novorojenček (52cm, 3390 g).


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 21:05:38   
majra
Jaz bi na tvojem mestu kupila nekaj bodijev in žabic 56. Naša je bila velika 52 ob rojstvu, pa sem naknadno kupila par bodijev 50 št., ker ji je bila 56 ful prevelika in se je kar izgubila v njih. Je pa res, da hitro prerastejo, ampak meni ni všeč, da visi iz otrok. Smo pa imeli par bodijev, ki so rasli z nami od 1.- 5. meseca, pa nikoli preveliki niti premajhni user posted image
Pa ne kupuj preveč, jaz ji dosti stvari sploh nikoli nisem oblekla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kakšna številka cotk
28.8.2008 21:42:40   
katicka
mogoče lahko dokupiš kakšen bodi al pa kompletek v 56 drugače pa ne rabiš. ker če je malo preveliko pač zavihš.otrok pa itak ful hitro raste

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kakšna številka cotk
29.8.2008 9:20:19   
N.SI
jaz sicer nekaj malega 56 imam a ravno iz razloga, ki so ga omenjale uporabnice (torej, da otrok zelo hitro raste) imam največ 62 (malo zavihaj pa je...)... sicer sva ogromno dobila, tako da morda do 1. leta sploh nič ne bom kupovala, vsaj na veliko ne - temveč tu-pa-tam nekaj...user posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Kaj sodi poleg?
sreckica

Katero fantovsko ime sodi k imenu Zarja?

Lan (44%)

Jaka (33%)

Jošt (23%)


Število vseh glasov: 208

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!