|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšen dan :(
3.4.2010 22:32:05   
rija
Danes se je zgodilo skoraj vse, kar se je lahkouser posted image

Edini lep čas je bil opoldan, ko sva z malim sama šetala po mestu, šla na hamburger in sladoled, pa se skupaj vozila na skiroju....

Popoldan gremo vsi trije do hiše moje babice....tamali ostane malo pri moji mami, midva pa mahneva po poljih na sprehod....kar naenkrat me posvoji en lovski kuža, lušten, da je kajuser posted image  in lepo šeta z nama.
Ko se vračava, pes naenkrat odšiba in laja...iz gozda prišiba mlad jelenček....pes pa še kar laja in laja...ga kličeva, pa nič. Se mu je kar trgalo od lajanja....sva že mislila iti, nakar pravim mojemu, da naj gre vseeno pogledat, kaj je s psom...da se ni kam zataknil.
Pa gre in se začne dret, da naj takoj pridem dol....da je našel srno in da je ne more sam dvigniti, da ima mogoče zlomljeno nogo. Mu grem pomagat, pa ne moreva nič....kužek jo liže po gobču, ji na nek način skuša pomagatiuser posted image  pa voha zadaj...in srna je seveda breja...
Pokličem očeta, da naj pokliče lovce, da jo bomo potegnili ven....in seveda prišiba moj mali, cel srečen zaradi kužka in srnice, ki se je pustila božati...pa pridejo lovci in brez pomisleka v sekundi pred malim (ok, je bil zgoraj in ni videl ampak samo slišal) ustreli bogo srno. Bojda se je zaletela v drevo in si zlomila lobanjo....zato jo tudi ni bilo strah, ko jo je moj probal dvigniti....user posted image user posted image user posted image

Jaz sem mislila, da se mi strga....še dobro, da se mali ni zavedal, kaj se je pravzaprav zgodilo...user posted image  smo mu nekak razložili, da je zdaj pač več nič ne boli glavica....user posted image

Potem ga doma gledam, najdem klopauser posted image ....še dobro, da se ni do konca prijel v kožo....

In za nagrado je pri nas podobno kot na fronti...priprave za jutri, ko bo finale človeške bedastoče in streljanje s karbidom do 4 zjutrajuser posted image

Pa se je dan začel tako lepouser posted image  zdaj pa sem že dvakrat jokala.....user posted image

Če se je kateri dalo brati, hvala.

_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
3.4.2010 22:35:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšen dan :(
3.4.2010 22:49:50   
TomTaylor
joooj, štala...user posted image


jutri je nov danuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšen dan :(
3.4.2010 23:00:39   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Danes se je zgodilo skoraj vse, kar se je lahkouser posted image

Edini lep čas je bil opoldan, ko sva z malim sama šetala po mestu, šla na hamburger in sladoled, pa se skupaj vozila na skiroju....

Popoldan gremo vsi trije do hiše moje babice....tamali ostane malo pri moji mami, midva pa mahneva po poljih na sprehod....kar naenkrat me posvoji en lovski kuža, lušten, da je kajuser posted image  in lepo šeta z nama.
Ko se vračava, pes naenkrat odšiba in laja...iz gozda prišiba mlad jelenček....pes pa še kar laja in laja...ga kličeva, pa nič. Se mu je kar trgalo od lajanja....sva že mislila iti, nakar pravim mojemu, da naj gre vseeno pogledat, kaj je s psom...da se ni kam zataknil.
Pa gre in se začne dret, da naj takoj pridem dol....da je našel srno in da je ne more sam dvigniti, da ima mogoče zlomljeno nogo. Mu grem pomagat, pa ne moreva nič....kužek jo liže po gobču, ji na nek način skuša pomagatiuser posted image  pa voha zadaj...in srna je seveda breja...
Pokličem očeta, da naj pokliče lovce, da jo bomo potegnili ven....in seveda prišiba moj mali, cel srečen zaradi kužka in srnice, ki se je pustila božati...pa pridejo lovci in brez pomisleka v sekundi pred malim (ok, je bil zgoraj in ni videl ampak samo slišal) ustreli bogo srno. Bojda se je zaletela v drevo in si zlomila lobanjo....zato jo tudi ni bilo strah, ko jo je moj probal dvigniti....user posted image user posted image user posted image

Jaz sem mislila, da se mi strga....še dobro, da se mali ni zavedal, kaj se je pravzaprav zgodilo...user posted image  smo mu nekak razložili, da je zdaj pač več nič ne boli glavica....user posted image

Potem ga doma gledam, najdem klopauser posted image ....še dobro, da se ni do konca prijel v kožo....

In za nagrado je pri nas podobno kot na fronti...priprave za jutri, ko bo finale človeške bedastoče in streljanje s karbidom do 4 zjutrajuser posted image

Pa se je dan začel tako lepouser posted image  zdaj pa sem že dvakrat jokala.....user posted image

Če se je kateri dalo brati, hvala.


Ojoj user posted image  Če bi bili v tujini, bi prišle urgentne pomoči z animal copsi in bi odpeljali srnico na urgenco in jo ne bi kar fentali, kot si dovolijo tu pri nas. In bi plačali kazen za tako dejanje! Matr. A so vsaj pogledali, če je z mladiči vse ok, matr, zaradi polomljene noge se ne fenta žival, da se ne izrazim grdo. In tak primer je zrel za prijavo! Matr, ne veš, ali bi bil jezen na te lovce ali bi jokal zaradi njih, ko potem naklani pa še sebe malo postrelijo, ko ne razločijo, kaj je med šavjem. In tak primer je definitvno zrel za prijavo! Sam kaj, ko pri nas pač je vse v razsulu in še kje drugje ne ukrepajo, koga briga pa ena živalca in še to breja. Potem pa žival poškoduje človeka, pa spet strada, pa čeprav jo človek j* nekam. Sem jezna in hkrati žalostna, da se to sploh dogaja. In definitivno ne bi smeli ustreliti živalce, sploh pa ne breje. Da niti ne poskušajo nič rešiti, je sramota nad sramoto. Saj ni čudno, da so se začeli tudi pri nas med seboj streljati, pa detomori, pa ...

Sama sem imela pa za razliko od tebe danes lepo izkušnjo s sosedovo psičko. Je osamljena, vedno jo spustijo ven, pa se nihče ne ukvarja z njo. Prej so imeli enega kuža, ki je imel kučico zunaj, pa so hodili tam mimo gostilne in so se pjanci znašali nad kužom in je logično popizd ... eval. No, potem so nabavili to kužko lepo, srčkana in prijazna, jo majo notri, ampak se mi tako smili, ko jo vedno vidim tam, da je sama in osamljena, pa tako gleda s čokolodanimi učki, a bo kdo prišel in se ukvarjal z njo, igral pač. Ker je še mlada kužka. Pride poštar, grem še v halji ven pobrat pošto, pa jo vidim in pokličem. Pridirkala k meni. Sem našla neko igračo, ki je bila še od prejšnje živali, je bila toliko vesela, da je dirkala gor in dol user posted image , pol me je pa lupčkala pa se stiskala k meni, pa na hrbet valila s tisto igračo, da je bila cela veselica za 15 minut, kokr sem si časa vzela za kužko. Potem sem ji pa nekaj prijazno rekla, pa je naredila, dobila nagrado, potem je hotela pa še, pa sem jo morala malo nazaj domov poslat, da ne bo kregana, ker se baba skoz dere nanjo. Gre v štacuno, pa jo slišim ob 7 zjutri, kako se dere na kužo. Bemti tako vzgojo. Se vprašam, a nihče več ne pozna prijazne besede? Kot človek, si tudi žival zapomne, še toliko bolj. No, meni je kužika polepšala dan, sama pa njej, pa sva bili obe zadovoljni. Je pa taka cortika user posted image , da bi jo kar ukradla, ker ne skrbijo zanjo, kot je potrebno.

_____________________________

...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšen dan :(
3.4.2010 23:15:04   
rija
lajči, to je bilo prvo, kar sem po poku vprašala, koliko je breja in če lahko rešijo vsaj mladiče....saj ne rabim naprej pisat, ne?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 9:06:29   
TomTaylor
Lajči, imela je zlomljeno lobanjo...sicer je pa itak prepozno za ubogo srnico in njeno potomstvouser posted image user posted image




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 9:10:43   
FLASK_A
user posted image Ojej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 9:56:16   
vaney
boljše, da sem tiho....no commentuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 10:31:16   
urška
katastrofa. ok, sej štekam, da ji mogoče res ni bilo pomoči, ampak lahko bi saj prej kej povedali, da bi odpeljala otroka stran.
zanimivo je pa to, da gremo mi danes zjutraj k procesiji in vidim ob cesti srno, ki se je (očitno pri teku oz. skakanju čez cesto) zataknila v obcestno ograjo. ne vem kako ji je to uspelo ampak bila je tko do polovice trupa na eni strani ograje, do polovice pa na drugi. grozno je zgledalo. sicer je bila živa in seveda vsa nervozna (poškodovana pa ni zgledala), ker je to čisto ob cesti in so valda ravno takrat avti na veliko vozili mimo. dobro da je imel oče telefon s sabo in sem kr policijo poklicala. ja vem, potem sem ugotovila, da bi lahko 112, ampak ok. rekli so, da bojo poslali lovca. mi potem ravno zaradi tega nismo čakali, ker me je bilo strah, da jo bodo kr tam vpričo vseh ustrelili in nisem hotla da moj sin to vidi. povrhu vsega je bila valda totalno znervirana in dokler smo mi tam stali je bla čist živčna in nervozno ritala okol, ker se je valda hotla rešit in pobegnit. ni mi pa jasno kako ji je uspelo zagozdit se v tisto obcestno ograjo. bogica....me zanima, če lahko kje zvem, kaj se je zgodio z njo....

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 11:14:40   
Fleka
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 18:35:51   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: rija

lajči, to je bilo prvo, kar sem po poku vprašala, koliko je breja in če lahko rešijo vsaj mladiče....saj ne rabim naprej pisat, ne?user posted image


Ne, ne potrebuješ. Tudi to je neodgovorno, da niso razmislili, če že šutajo kar tako, brez da bi kdo sploh kaj prej ukrepal in tudi ni na mestu, da niso ljudi odmaknili. Meni bi se tudi zmeglilo, če bi mi pred nosom nekdo ustrelil žival. Madonca. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Lajči, imela je zlomljeno lobanjo...sicer je pa itak prepozno za ubogo srnico in njeno potomstvouser posted image user posted image



Če bi bilo to v tujini, ne bi tako dovoljevali kot je pri nas. Najprej bi odpeljali žival na veterino, pogledali, ali se da še kaj storiti, če ne za mamo, morda za mladiče. Če je bila žival npr. tik pred kotenjem, se bi mladiče dalo rešiti, čeprav pri nas so bose variante, predvsem, ko gre za inšpekcije, pa tudi veterinarji ne bodo kar tako hodili, zato pa je tako. In te pošljejo na razne konce, zato je tu v Slo lažja varianta, če se nekoga pokliče in na mestu ustreli žival.

In ta postopek ni bil pravi in sem jezna user posted image  in žalostna hkrati, da se tako dogaja. Ker sem pa ravno nekaj dni nazaj rekla, da je v tujini drugače kot pri nas, bo pa vse sfuzlano še naprej, ne samo tu, še kje drugje. Zato me ne čudi, da so spet pospravili vse pod "postlo" in rešili stvar na "eleganten" način. Grr user posted image  Spomnite se, kako je bilo z medom, ki se je zaljubil v medvedko v Živalskem vrtu, na koncu je ostal brez glave in brez kože. user posted image

Sicer pa je Rija napisala, da je imela zlomljeno nogo, kar bi se definitivno dalo rešiti. Od kje ti lobanja, morda sem kaj spregledala.

< Sporočilo je popravil Lajči -- 4.4.2010 18:40:11 >


_____________________________

...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 18:38:37   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: urška

katastrofa. ok, sej štekam, da ji mogoče res ni bilo pomoči, ampak lahko bi saj prej kej povedali, da bi odpeljala otroka stran.
zanimivo je pa to, da gremo mi danes zjutraj k procesiji in vidim ob cesti srno, ki se je (očitno pri teku oz. skakanju čez cesto) zataknila v obcestno ograjo. ne vem kako ji je to uspelo ampak bila je tko do polovice trupa na eni strani ograje, do polovice pa na drugi. grozno je zgledalo. sicer je bila živa in seveda vsa nervozna (poškodovana pa ni zgledala), ker je to čisto ob cesti in so valda ravno takrat avti na veliko vozili mimo. dobro da je imel oče telefon s sabo in sem kr policijo poklicala. ja vem, potem sem ugotovila, da bi lahko 112, ampak ok. rekli so, da bojo poslali lovca. mi potem ravno zaradi tega nismo čakali, ker me je bilo strah, da jo bodo kr tam vpričo vseh ustrelili in nisem hotla da moj sin to vidi. povrhu vsega je bila valda totalno znervirana in dokler smo mi tam stali je bla čist živčna in nervozno ritala okol, ker se je valda hotla rešit in pobegnit. ni mi pa jasno kako ji je uspelo zagozdit se v tisto obcestno ograjo. bogica....me zanima, če lahko kje zvem, kaj se je zgodio z njo....



Ne vem, morda na policijo in vprašaj, kateri lovec je prišel ali pa kliči direktno na postajo policije, ki je pristojna za tisto območje. Če so kaj ukrepali, bi morali imeti podatke, vendar ne vem, če ti jih bodo kar tako dali. Morda na pisni način, zraven poveš, da ste klicali. Tko nekako. Za začetek.

_____________________________

...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 18:43:45   
urška
ukrepali so najbrž, ker srne kasneje ni bilo več tam. je pa sosed lovec in bo slej ko prej zvedel kako se je končalo. čeprav kar nekako predvidevam kako. user posted image

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 19:04:23   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: rija

lajči, to je bilo prvo, kar sem po poku vprašala, koliko je breja in če lahko rešijo vsaj mladiče....saj ne rabim naprej pisat, ne?user posted image

Mladičev itak nebi mogli rešiti, ker tako mali brez materinega mleka ne preživijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 19:10:05   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: rija

lajči, to je bilo prvo, kar sem po poku vprašala, koliko je breja in če lahko rešijo vsaj mladiče....saj ne rabim naprej pisat, ne?user posted image

Mladičev itak nebi mogli rešiti, ker tako mali brez materinega mleka ne preživijo.



Zakaj pa to lahko store v tujini in je bilo v oddajah prikazano tudi to, da so breji živali odvzeli mladiča/e, nekateri sicer niso preživeli, tisti, ki so bili šibkejši, so pa preživeli. Borci pač. Se pa strinjam, da verjetno ne bi, če ni bila bolj proti koncu poroda - ampak, če prav razumem, niso niti poskušali preverjati, ali je kaj možno v to smer. Ker je pri nas tudi v to smer vse šlampasto. Vse se da, če poskušaš, če ne poskusiš, je pač tako, kot so doživeli pri Riji.

_____________________________

...

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 19:56:58   
rija
Lajči midva sva mislila, da ima zlomljeno nogo. Samo ni imela. Je pa bila čisto apatična in jo ni bilo niti strah, ko jo je mož božal in kuža lizal po gobčku in se stiskal k njejuser posted image  Zato je lovec rekel, da je glava.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 19:58:56   
Lajči
Meni je kar hudo. Ampak res, lahko bi vas odstranili, ker vidim, da tudi tebi ni vseeno. Mene srh spreletava, ko samo preberem kaj takega. Kako pa kaj otroče glede na dogodek?

_____________________________

...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 20:02:26   
rija
Hmmm...mislim, da mali sploh ne dojema prav, kaj se je zgodilo. Ker je slišal pok, smo bili na hribčku zraven, pa se ni videlo direkt na srno. In smo mu pač razložili, da se je srnica udarila v glavo in jo je zelo bolelo in jo je moral lovec žal ustreliti.

Niti on ne ve točno, kaj pomeni ustreliti. NIti se ne zaveda še dokončnosti smrti. Je pa ponoči nekaj jamral...ati, ati....ati...ne...zdaj pa ne vem, kaj se mu je sanjalo.
Danes je vsem razložil kaj je bilo in to je to. Se je bolj fokusiral na tega kužka, ki ga je lizal po rokicah, pa malo srnico, pa malo njega...pa pravi, da hoče imeti takega kužka.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 20:23:23   
Lajči
Oprosti, sem spregledala koliko je tvoj sine star, ker je toliko postov in ne berem vsega - no, kolko pa je? Tale bo tudi neke vrste zaščitnik živali postal, je že tapravi. Je občutil ljubezen kužka in njegovo pomoč srnici ali pa občutek, da ko ga je lizal kuža, pa njega malo, da ga je prosil kuža, da pomaga. To so take živalske govorice, ko tudi žival sama ne more.
Mu bote kupli ali pa vzeli podarjenega kuža?

_____________________________

...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 20:57:23   
rija
star  je 4.

kužka bomo pa najverjetneje kupili čez nekaj časa...zdaj še jaz nisem pripravljena na še eno odgovornostuser posted image  sem komaj malo po tamalem zadihala.

mali hoče zlatega prinašalcauser posted image  midva z možem pa se nekak ogrevava za JRT-jauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 21:01:35   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: rija

star  je 4.

kužka bomo pa najverjetneje kupili čez nekaj časa...zdaj še jaz nisem pripravljena na še eno odgovornostuser posted image  sem komaj malo po tamalem zadihala.

mali hoče zlatega prinašalcauser posted image  midva z možem pa se nekak ogrevava za JRT-jauser posted image


Uf, groza, rija, ne vem, kaj naj rečem an tvojo zgodbo.
O, Jack Russella bi imela?user posted image Potem se pa kar pripravi, to ti je en mali vragec od psa.user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 21:04:30   
rija
klemy saj vem....ampak pravijo, da si nabaviš psa po svojem značajuuser posted image user posted image user posted image  zato pa še odlašamouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 22:00:35   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: rija

star  je 4.

kužka bomo pa najverjetneje kupili čez nekaj časa...zdaj še jaz nisem pripravljena na še eno odgovornostuser posted image  sem komaj malo po tamalem zadihala.

mali hoče zlatega prinašalcauser posted image  midva z možem pa se nekak ogrevava za JRT-jauser posted image


Ko sem ti v prvem postu odgovarjala, sem imela sosedovo psičko tudi prinašalko. In to so dušice. Tamali tvoj že ve, kaj hoče imeti. Res, tale sosedova je taka cortika, sam mi je hudo, ko se z njo nihče ne ukvarja. Pol pa za mano hodi, nimam pa srca, da ji ne bi namenila nekaj minut z igračo in igranjem. Kar poslušaj malega, ker to, kar imata v mislih vidva, bo mali morda tudi zameril, bil žalosten, pa sanjal pa tako. Samo bistvo je tudi, da ga podučita, da kuža ni igrača, ki jo zavržeš! Vem, star je šele 4. Saj če otroku razložiš in ga naučiš, bo tudi razumel, da kuža ne bo imel, če bo  zanimiv zanjga samo dva dni. In za tvojega malega sem skorajda prepričana, da ga ne bi imel za igračo, sploh ne po tej izkušnji. Morda bi mu celo olajšalo (morda zaradi kasnejše travme, ki jo je doživel), da bi vse skupaj ublažilo.

_____________________________

...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kakšen dan :(
4.4.2010 22:42:40   
rija
No, saj v bistvu imamo kužka, ga ima babi in ta kuža je bil do letos skoraj ves čas s tamalim in sta velika prijatelja....pa sosedov kuža hodi k nam, pa mačko smo meli tudi sosedovouser posted image  že od malega je hodila k nam vsak dan...tako, da nas imajo živalce kar rade in mi njih user posted image  

Samo vseeno....imeti nekaj svojega, pa kot rečeno, je v tem trenutku zame prevelika odgovornost. Zato raje še malo počakamo.

Meni so sicer tudi všeč prinašalci, labradorji.....user posted image  bomo še videli....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kakšen dan :(
5.4.2010 18:08:18   
Lunca1
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?