|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj vam danes pomeni čas?
25.7.2008 20:50:40   
alfa
Poglej ga zlomka, slučajno imam te dni nekaj več časa kot ponavadi in uspem celo razmišljati o tem, kako večini prijateljev, znancev in meni celi dnevi našega edinega življenja minevajo samo še v službi.
S tem, da jih večina sploh ni več zadovoljnih.

Se je slučajno že katera spraševala o tem ali čem podobnem ali pa ste že vsi najkasneje ob 16. uri doma in imate še čas kvalitetno, karkoli to že komu pomeni, preživljati svoj prosti čas. A sploh še imate prosti čas, s tem, da so otroci zame vključeni v prosti čas.

V glavnem, zanima me mnenje, do kje ste se pripravljeni odrekati za službo ali npr. za prosti čas. Kje imate mejo?

Pa razumem, da nekdo z velikim kreditom za stanovanje in majhnimi otroci, žal mora marsikdaj več žrtvovat in potrpet. To se pa grdo sliši. user posted image

Vem, da ni ravno tema za čas kislih kumaric ampak kakšno mnenje se bo, upam, da našlo.

Da samo ne sprašujem, meni moj čas z otrokom in možem iz dneva v dan več pomeni in vedno teže mi je biti v službi dalj kot je to nujno potrebno (to pomeni 8 in plus ur). Idealno bi mi bilo v službi biti po 4 ure.
Še kakšen tak?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj vam danes pomeni čas?
25.7.2008 21:01:30   
atanja
EJ midve pa sva isto zadnje dni premišljevale... no mal drugače. JAz sem se zgražala nad ljudmi-mojimi šefi valdauser posted image , da kako ne moreta pri vsem tem dobičku najet enegačloveka več ali dva, da jima pomaga in bi blo vse urejen. Tako pa vse urejeta onedva, in še zdaj k sta na dopustu nimata dopusta, ker skoz kličejo-mo.
Štekam da se trudiš da nakaj narediš sam kaj če ti denar če ga ne mroeš uživati. PAč da od toliko velke vsote ne mroeš dati malo nekumu drugemu da naredi nekaj nasesto tebe tako da ti lahko uživaš tisto za kar si trdo delal....

JAz še študiram in da si plačam študij moram kakšen dan nažalost delati več. Ampak upam da bom v enmu letu končala-sam upam nisem še ziher- in da bom v službi 8h in potem bom šla domov in se bom samo svoji družini posvečala in sebi... Upam da mi rata pa da ne obupam-sem blizuuser posted image

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj vam danes pomeni čas?
25.7.2008 22:31:14   
amaya
Meni čas  preživet z mojo družino pomeni vse in še več. Preden sem zanosila je bilo enako. Rada sem z mojim partnerjem, se z njim pogovarjam, žuram, dolgočasim itd. Sedaj se nama je pridružil še najin mali piščanček in se ni nič spremenilo, le vključil se je v to. Jezna in žalostna sem ko ga ni, ko se kje zavleče,....veliko ljudi me ne razume in pravijo, da sem pravljična....razlagajo o kvaliteti izrabi časa. Ampak meni tudi kvantiteta nekaj pomeni. Primer: za kvaliteten čas naj bi se imelo čas, ki ga izrabiš skupaj z nekim planom, da nekaj skupaj delaš: pogovori, igranje,....meni pa tudi kvantiteta nekaj pomeni: zgolj ležanje na kavču, gledanje TV brez dolgih debat, v tišini....ležanje na plaži, plavanje.....umivanje zob, tuširanje,.....stavri, ki jih počnemo vsak dan lahko tudi sami....v troje se to dela z večjim užitkom user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj vam danes pomeni čas?
26.7.2008 9:03:42   
SANDY
jest imam pa tako službo, da sem zelo veliko doma. In se tega zelo dobro zavedam, in da ima otrok zelo veliko pd mene, kot starša user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




IME ZA PUNČKO
gugla

Katero ime za punčko bi izbrali?

Tara (20%)

Neli (15%)

Mishel (5%)

Lori (5%)

Zala (56%)


Število vseh glasov: 342

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!