|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:22:50   
Pupica
Imate kako idejo. Naša punca sedaj spi le še v pižamici z dolgimi rokavi(brez bodija spodaj), pa je vsako jutro čisto premočena.Kovtrček sem že zamenjala za letnega, jogi sem obrnila na letno stran.Pa ni nič bolje. Laske ima čist mokre, prav tako je cela pižamica premočena:(

Popoldne jo dam spat kar v bodiju brez rokavčkov, saj zelo mirno spi in je pokrita ko jo priem iskat,pa vseeno je tudi takrat mokra.Sicer ne tako kot zjutri pa vseeno:zmeden2::zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:23:55   
kofetek2010
plenička + bodi in pokrita kr z rjuho ;)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:29:13   
Anonimen
Kaj pa če bi namesto kovtrčka poskusila pokriti samo s kapnico ali pa s kašno bomžažno dekico? Pa imej kovter kje v bližini, če se ti bo sredi noči zdelo, da je premrzlo.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:35:25   
sa
Moj spi samo v bodiju,pokrit pa je z rjuho 8)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:37:26   
Anonimen
Pri nas ni nikoli pokrita.
Bodi + žakeljček (zdaj smo že na poletnem)

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:37:32   
Jančika_
Vasja spi v tanki pižamici z dolgimi rokavi in stopalci, pa nič pokrit. Zaenkrat se obnese.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:38:36   
tia&silvija
Mi smo šli včeraj zvečer spat v bodyu z dolgimi rokavi in v žakeljčku, ki je debelejši, pa je bila ob 2. zjutraj tako mokra, da sem jo slekla iz žaklja in pokrila samo s pleničko in je lepo spala.
Nujno moram kupil poletni žakeljček, da se ne bo razbrcala.

LP, S&T

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:39:01   
snorlax
Po moje je preveč oblečena. Naš spi v tej vročini v bodiju s kratkimi rokavi, pokrit z bombažno pleničko ali tanko odejico, pa še to zbrca s sebe in je še vseeno moker v glavo. Pa še okno je odprto (na vrhu - kipjeno).

L.p.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:44:37   
KIRA
jaz sem našo tud začela v čist tanko pižamico oblačit, pokrivam jo pa SAMO z rjuho, tako bombažno, ampak ne čist tanko. če ji bo pa še prevroče, jo bom pa slekla v bodi s kratkimi rokavi.
pri nama je sedaj že par dni v spalnici med 27 in 28°C.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:44:50   
Pupica
ja sej okno smo že pardni nazaj na kip odprli, ker če ne bi se pa še midva scvrla:hudicek:
Ja potem jo bom pa kr z rjuhico pokrila pa bo!
hvala punce:rozica:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:46:17   
KIRA
okno lahko tudi čist odpreš, če ni posteljica ravno pod njim - da ne bi tamali vleklo...
ga midva tud mava, pa vrata tudi, da mava prepih - bebica je pa na odročnem delu sobe, tako da ni šans, da bi jo potegnilo..

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:49:55   
Anonimen
Če velja za čez dan, da so oblečeni toliko kot mi, potem verjetno tudi za ponoči :zmeden2: jaz v tej vročini ne oblačim pižame ne sebi, ne otroku, spiva v majici in gatah oz. plenici.

in kaj storiti, če mu je ponoči prevroče? Verjetno ga je treba malo razkopati :zmeden2: Še ene deke čez jaz ne bi vlekla.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 11:58:05   
tjaga
Mi imamo našo tudi po ta novem samo v plenički in eni tanki majčki (stara je 9 mesecev). Sem jo imela oblečeno v pižamo, pa je bla vsa prepotena. Se mi zdi dosti slabše, da se znoj suši na njej, kot da je malo manj oblečena in suha.
Pa z dekco je pokrita, če se ne razbrca in obrne 10x na noč okrog svoje osi.

:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 13:12:46   
eva1
Bogi otroci, kaj jih tako oblačte:zmeden:??? Moj še ni star 3 mesece, pa spi samo v bodiju in tankih žabicah-pa nič pokrit,pa imamo odprto okno in rolete napol dol! Sej drugač bi se pa skuhal revež!!!!!
A ve tut spite v pižami pa v žaklju:zmeden2::zmeden2::zmeden2:?
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 13:14:55   
Anonimen
Ja, Eva, kaže že tako :zmeden2:

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 13:20:31   
viv_
Moja spi sedaj samo v kratki pižamci (pajac kratke hlače kratka rokava) in oddelana...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 13:38:56   
Anonimen
Jaz spim v pižami in pokrita s kovtrom, pa še pregrinjalo je čez, ker pes spi na njem. Res se včaih malo odkrijem, ampak se kaj kmalu nazaj pokrijem. Ljudje smo si različni.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 13:44:55   
Anonimen
Splišni spi pokrita s psom :)-

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 13:45:21   
eva1
Ja res smo si različni-samo je pa tut odvisno od tega koliko stopinj je v stanovanju-jaz sem pri 21 tut pokrita, pri 25 pa se že kuhamo!
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 13:47:24   
Anonimen
Sam na vprašanje, kaj storiti, če jim je ponoči prevroče?, je samo en odgovor: razkrit jih ali pa slečt. A je to tako težko :zmeden2:

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 13:48:45   
Anonimen
Ja, pri nas, albinca, je to nemogoče.
Ker jaz od 6h do 6h ne vstopim v njeno sobo. Ne vem zakaj, ampak tak mir imamo, da si sploh ne upam predtsvljat, kaj bi bilo, če bi jo zbudila.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 13:49:53   
Anonimen
Evo, pametna mama: nič ne komplicira :bravo:

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 14:32:55   
Anonimen
Spi samo v majčki brez rokavov in hlačkah (na pleničko jih potegnem) in tanka rjuhica čez (če že...). V spalnici imamo 25 stopinj (do petka) in ga ne nameravam skuhati - saj tudi midva spiva samo v spodnjem perilu pa nama je vroče ko :hudicek:.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 14:39:42   
Anonimen
Ja, res je, Meta, to je živa resnica. Pes je večkrat moj dodatni kovter. Ponavadi spi na mojih nogah. Kako lepo dodatno greje v teh toplih dneh...

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Kaj storiti če jim je ponoči prevroče???
30.5.2005 14:41:45   
SISI25
Jaz sem jima dala včeraj samo bodi z dolgimi rokavi in ju porila samo po nogicah in sta ves čas bila nemirna (sta brcala, jamrala) in sem ju še to odkrila in sta celo noč mirno spala. Sem pa sredi noči vstajala in ju šla gledat, da ju ne bi zeblo, pa sta es čas bila topla.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




b
Katka 1

b

b (87%)

b (13%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!