|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 7:36:44   
Nuna
Če smo že ugotovile za soboto - kaj pa počnete ob nedeljah? user posted image  
Mi imamo zjutraj še mirno. Jaz rada zgodaj vstajam, da imam še nekaj psihičnega odmora vsaj za vikend, ko pa vstaneta še mož in sin, pa sledi zajtrk in nato nekje sredi dopoldneva priprave. Ob nedeljah namreč obvezno kam gremo, razen, če je zelo slabo vreme. Gremo na izlet, na obisk h komu, ki živi daleč od nas, morda popoldan v kino, na plavanje, pač karkoli. Kosilo jemo kje zunaj v gostilni, zvečer pa generalka v kopalnici (za nas, ne za kopalnico user posted image ), hladna večerja, priprave na ponedeljek in nato zaslužen spanec. Če pa kot po čudežu nikamor ne gremo, pa si vsak od nas vzame dan zase - jaz za lepotičenje, mož za kolesarjenje, sin pa za računalniške igrice. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 7:42:56   
amaya
Jaz sem pa fullll jezna, ker se je moj nonšalantno preslišal sinovo tarnanje....tako da sem zopet jaz vstala....on pa spi!!! oz. zdaj kar oba spita.
Drugače že vem kaj me čaka: zajtrk, kosilo, potem pa šetnja po Kopru, pa kakšna tortica user posted image , zvečer, pa kopanje in ajanje user posted image . Mislim, da bova danes zopet sama, ker bo šel moj delat na hišo. Ima za naredit vodo do konca.

Nuna: komaj čakam doživet tako nedeljo, kot jo imaš ti. Ponavadi mojega v nedeljo ni, ker  je to dan, ko je fraj in lahko največ naredi. No, sej bo tega (upam) kmalu konec...pa bova tudi midva oz. mi trije uživali...user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 7:48:38   
Noseckica
Amaya, kakšno imate vreme in kako kaj kaže za prihodnje dni?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 7:56:05   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Amaya, kakšno imate vreme in kako kaj kaže za prihodnje dni?



ti včeraj je bil tak mraz, da nisem mogla verjet. Sem mogla za tamalega zimske hlačke zbrskat, ker sem že vse pospravila. Zdej trenutno je pa sonček. Nisem še bila vzunaj, ampaj je jasno. Ne verjamem, da bo danes dež...jah no....nikoli ne veš. Kako bo pa v prihodnjih dneh, pa nimam blage....kaj pravijo naši vremenarji?


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 8:12:43   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica
Amaya, kakšno imate vreme in kako kaj kaže za prihodnje dni?

IZVIRNO SPOROČILO: amaya
ti včeraj je bil tak mraz, da nisem mogla verjet. Sem mogla za tamalega zimske hlačke zbrskat, ker sem že vse pospravila. Zdej trenutno je pa sonček. Nisem še bila vzunaj, ampaj je jasno. Ne verjamem, da bo danes dež...jah no....nikoli ne veš. Kako bo pa v prihodnjih dneh, pa nimam blage....kaj pravijo naši vremenarji?


Brrrrr.....hvala........upam, da se porihta no, jutri gremo namreč na slovensko obalo.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 8:38:12   
amaya
kam pa?

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 8:40:10   
tananejka
Ob nedeljah se ponavadi odpravimo na kakšen izlet ali pa gremo na vikend. Danes gremo na piknik, saj od prijateljev hčerkica praznuje svoj 1. rojstni dan. Kadar ostanemo doma pa rolamo, gremo na sprehod po okolici, kolesarimo ali pa neskončno lenarimouser posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 8:41:45   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Jaz sem pa fullll jezna, ker se je moj nonšalantno preslišal sinovo tarnanje....tako da sem zopet jaz vstala....


Moj tudi še "drema", se tudi njemu rado zgodi, da presliši punceuser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 8:55:58   
smrka
Tesko rect, ce je lepo vreme gremo ven, ali do tasce ... ali pa sam ob tv sedimo. Danes po kosilu gremo kupit tamali celado ker smo ji obljubili ce bo zaspala sama. Celado rabi ko se bo kotalkala 

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 9:00:29   
caillou
Ponavadi hodimo po izletih, ampak danes pa močno upam, da bova z dragim ujela kaj suhih trenutkov na motorju.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 9:17:52   
Anonimen
Ob nedeljah imamo psihofizične priprave na nov službeni tedenuser posted image


predvidevam da bo jutri: Kaj počnete ob ponedeljkih? user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 9:28:29   
mama_milchy
Jutro,

nekateri pa imamo delovne nedelje in se zgodi morda1x mesečno, da smo fraj ob nedeljah takrat pa uživamo skupaj, če je lepo vremo kaj zunaj spečemo na žaru in se igramo; gremo na kak sprehod; se pripravimo za ponedeljek in tako mione dan;

na obali je lep sonček samo malo hladno je še zunaj, ne kaže pa nič na dež; za jutri pa je napovedano spet deževje in nevihte; nosečkica, kam pa greste na obalo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 9:41:42   
Naja30
Spet kakor kdaj. user posted image

Danes sem bila zeloooo pridna. Dokler možek še spi, sem perilo oprala, ga obesila, kosilo skuhala, pred vsem tem tamalo zrihtala in zajtrkovali sva. Pa kavo sem spila.
Vstala sem pa že pred sedmo user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 10:34:13   
angel_rebelde
Ob nedeljah sem varnostnik - bivši in sin imata stike. Neprijetno, a kaj češ. Se pa zgodi, da katero nedeljo odpovem, in greva z malim na lušno, živalski vrt, Pohorje, itd ..... Pač, dan za lenarjenje in kratka potovanja... user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 11:12:03   
diva 4
Ponavadi zajtrkujemo skupaj, otroka gledata risanke, midva kofetkama. Ker smo v hiši sta otroka na vrtu ,jaz vmes kuham.Popoldan pa na izlet, sprehod ali obisk.Danes imamo kosilo ob 11.30 , potem pa na letalski miting user posted image .

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 15:45:01   
Naja31
Moj mož je danes spet cel dan v službi.
Mi trije smo šli dopoldan na pokopališče, potem domov na kosilo. Večji sin je šel spat, in spi že od 14h, mini sinko pa je vmes že 2x zadremal, se dojil, pokakal do vratu, no, zdaj pa celo oba spita in jaz imam pol ure miru. superca! Potem bomo šli pa verjetno ven na sprehodek.


(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 17:24:20   
Zamima
danes npr. sem celo spala po kosilu user posted image user posted image , zdaj pijem kavico in jem kekse user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 17:28:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

mini sinko pa je vmes že 2x zadremal, se dojil, pokakal do vratu, no, zdaj pa celo oba spita in jaz imam pol ure miru. superca!


user posted image user posted image

samo da je bolje kot vceraj :)

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj pa ob nedeljah?
15.6.2008 18:19:33   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy
na obali je lep sonček samo malo hladno je še zunaj, ne kaže pa nič na dež; za jutri pa je napovedano spet deževje in nevihte; nosečkica, kam pa greste na obalo?


V Strunjanu smo najeli apartma.
 
No, ko smo že ravno pri Strunjanu.
A je že katera videla pra pra pradeda od Jana Plestenjaka? user posted image  
 
user posted image  

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?