|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa Rabac?
21.5.2008 18:41:12   
ona
Ja,spet jazuser posted image
Se pač nikakor ne morem odločit kam jo mahnit na morjeuser posted image
Sem nekaj gledala tudi Rabac,zato mi prosim povejte kako tukaj kaj izgleda,je fajn ali ne ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa Rabac?
21.5.2008 20:39:39   
tanjusi
lani smo bli na Rabcu v Hederi.Moram rečt da sem bla kar pozitivno presenečena , ponudba v hotelu je bla dobra, popoldanske čajanke, plaže še kar v redu sam priporočam senčnik ker sence kaj ekstra pa res ni blo.Maš sprehajalno pot ob obali še kar dolgo, zvečer se ful dogaja ob teh potkah, mislim nam je blo všečuser posted image , majo pa vsake oči svojega malarja.Aja so pa še kar zasoljene cene tak da pijačo se splača s sabo peljat, ker mi smo jo plačevali enkrat dražje skor kot prijatelji ko so bili mislim da na Pagu.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa Rabac?
22.5.2008 7:36:37   
Sulfinija
Rabac,Rabac mam zelo,zelo lepe spomine.Takole všečno mesto,da sma se z mojim kar dvakrat odpravila tja na morje.Bila sma  Hederi prečudovito je bil tale zaliv Malesnice,plaža ok,hrane na pretek,bazeni ob hotelih,razni koncerti,lepa sprehajala potka ob obali,veliko dogajanja skratka zelo lepe spomine imam na tole mesto.Ja pa v albumu mam par slikic od Rabaca tkole,da ti lahko na ZS povem gelso albuma,da malo očke vidijo kako je bilo na Rabacu.

LP Mojcauser posted image

P.S:VI želite hotel ali apartma,ker je frendica hotela na Rabac več kot pred meesc dnem je hotela rezervirati in je bilo že vse do sredine septembra zasedeno.


< Sporočilo je popravil Sulfinija -- 22.5.2008 7:50:06 >


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa Rabac?
22.5.2008 19:30:53   
ona
Sulfinija,sem hotla oz.smo naredili rezervacijo včeraj v hotelu Narcis z all inclusive varianto,ampak mi je danes kolegica,ki dela na agenciji javila.da smo mi trefili tale apartma,samo bili par minut prepozni!
Zgleda,da ga je kdo odjavil,da je bil prost ta termin!
Zdej pa rabac gre po gobe in smo pristali na Krku...ma ni važno,glavno,da se bomo imeli lepo!
Pa hvala za informacije obema,bomo pa drugo leto šli tja,ker baje da kar pohvalijo tale Rabacuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa Rabac?
22.5.2008 19:40:25   
tanjusi
kam pa grete na krku če ni prevelika skrivnost ko mi mamo letos v Punatu na Krku rezervirano

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa Rabac?
22.5.2008 19:41:43   
Anonimen
Kristalno cisto morje, vcasih hladno. Na plazi kamenje, dolga sprehajalna pot, senca takoj nad plazo, poceni in dobra kava.
Sam kraj je pa dolgcas.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa Rabac?
26.5.2008 9:06:10   
bori2
Tole je pa tema za nas.

Letovali smo v Mimozi, kar štiri leta zaporedoma in  če vprašaš mojo 6 letnico kam gremo letos bo sigurno rekla Rebac.
- morje lepo, bazenčki otroški čisti
- ležalniki na plaži, brez pretirane gužve
- plaža kamenčki, nekaj borove senčke
- hotelska hrana ok
- sprehajalne potke in stari Rabac zelo luštno.

Skratka jest priporočam, vzamite pa sobo z balkonom, ker so tiste zadnje sobe precej manjše in zjutraj zaradi dostav glasne,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa Rabac?
31.5.2008 21:44:05   
Anya22
Evo mi smo rezervirali na Rabacu in gremo v hotelski kompleks Hedera Narcis in Mimoza, amapk va kateri od teh 3 pa še ne vemo v katerega gremo! Gremo pa od 2.7. do 12.7.2008 komaj čakamo!!user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa Rabac?
1.6.2008 15:01:32   
tanjusi
mi smo šli preko relaksa pa smo prišli v mimoso pa res lahk rečem same pohvalne stvariuser posted image user posted image user posted image .Če vas še kaj  zanima vprašajte.

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa Rabac?
2.6.2008 14:00:31   
Anya22
Tanjusi, ja tudi mi smo rezervirali od Relaxa in upam, da bomo zadovoljni!!!! Komaj čakamo da gremo!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakšne so pa cene?????


_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa Rabac?
2.6.2008 16:06:05   
tanjusi
ne vem katere cene misliš pijača je draga se jo splača s sabo peljat vsaj nekaj, čez dan smo jedli v kaki pekarnici pa tisto ni tako grozno drago, točnih cen pa ne vem sam men se zdi da je mož dal za pivo v gostilni 3 evreuser posted image .

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa Rabac?
6.6.2008 23:51:40   
skuštrana
Rabac je drugače ok, cene v kafičih in restavracijah so pa zelo visoke...Pa sploh ne vem zakajuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa Rabac?
7.6.2008 8:49:49   
Sulfinija
Ja pijača v lokalih pa draga ko žafran sploh v zalivu maslenice pri kompleksu hedera,mimosa,narcis,kjer je tudi vsak večer živa glasba.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?