|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj moram urediti pred grem na porodniško?
21.12.2010 9:15:15   
suzanar
Pozdravljeni,

marca odhajam na porodniško pa me zanima kaj vse moram urediti, da česa ne pozabim. S partnerjem nisva poročena, zato verjetno:
- priznanje očetovstva (Center za soc. delo?),
- kaj v službi,
- na UE kaj?.....

Hvala za pomoč,


Suzana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj moram urediti pred grem na porodniško?
21.12.2010 9:42:44   
zmajaz
Na CSD: očetovstvo, vlogo za uveljavljanje pravic matere ob rojstvu otroka (porodniška, paket ali denar), za očetovski dopust se lahko da vloga že pred porodom in se potem samo datum poroda sporoči, lahko se pa vloga odda tudi šele po porodu.
V službi: daš izpolnit prilogo s potrdilom o zaposlitvi in s podatki o plači

Na UE pred porodom nič. Sicer se lahko na UE ureja očetovstvo, vendar tam šele po porodu, ko ima otrok že matično številko, če hočeš urediti prej, gresta pa na CSD podpisat izjavo.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 21.12.2010 9:43:54 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu suzanar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj moram urediti pred grem na porodniško?
21.12.2010 11:15:38   
kristinaj
greš na csd in ti vse povedo in uredijo.. očetovsto pa kasnje, ko ima otrok že ime... jaz sem to urejala kar v porodnišnici ko je do mene prišla administratorka....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu suzanar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj moram urediti pred grem na porodniško?
21.12.2010 11:18:49   
nadka30
očetovstvo lahko gresta podpisat prej kot se otrok rodi, midva sma očetovstvo podpisala v začetku julija rodila sem pa septembrauser posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Strah ob uvajanju v vrtec.
Admin

Česa vas je pri uvajanju v vrtec najbolj strah?

Da se otrok v vrtcu ne bo dobro počutil. (0%)

Da bodo vzgojiteljice do otroka grobe. (50%)

Da se mu vzgojiteljice ne bodo dovolj posvetile. (0%)

Da se bo otrok poškodoval. (0%)

Da me bo otrok strašno pogrešal. (0%)

Da bo otrok jokal in ga vzgojiteljice ne bodo potolažile. (50%)


Število vseh glasov: 2

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!