|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je narobe da še ni?
5.1.2009 8:52:06   
ksenjicka
Od konca oktobra še trudiva za štručko, pa me vedno nato razžalosti rdeče perilo. Imam 30+ in si zelo želim postati mamica. Zaenkrat ne jemljem nobenih tabletk, kontracepcijske pa sem nehala jemati konec maja lani. Ali obstala kaj za povečanje možnosti zanositve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je narobe da še ni?
5.1.2009 9:18:58   
mojamura
ja - sprostitev in spolnost iz užitka. ne bodita vedno ko skočita med rjuhe obremenjena s tem ali vama bo konćno ratalo.
če pa tudi to ne bo pomagalo pa kar pogumno k ginekologu.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je narobe da še ni?
5.1.2009 9:34:00   
koala
ksenjicka, na forumu zanositev imaš kuuuup punc z takimi težavami in željo kot ti, tako da se jim pridruži. Iz lastnih izkušenj ti povem da so same super punce, pa tudi nekoliko lažje se je prebijati skozi neuspehe če veš da nisi sam.

Glede povečanja možnosti, lahko poskusiš piti čaj krvomočnice, zate še mogoče evitol in matični mleček. Tvoj dragi pa lahko poskusi z kombinacijo vitamina C koencima Q10 in cinka.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je narobe da še ni?
5.1.2009 12:18:27   
MTFP
Od konca oktobra sploh ni tako dolga doba. Vem, da sem tudi jaz pričakovala da ko se bova odločila za dete, da bo to izgledalao hop v posteljo in velik + konec meseca. Pa ni bilo tako... meseci so minevali + ni bilo, seks pa je dobesedno ratal mučenje.

Pa so mi vsi svetovali, sprosti se ne misli na to pa bo. Ampak kako se sprostiti in ne misliti na to, če pa komaj čakaš tist +...

No oktobra sem "obupala", sva si vzela krajši dopust, in tist mesec nisva skoraj nič delala na bebici. Rekla sem, da se bom ponovno naročila k ginekologu in bo povedal kako naprej.
Na srečo ni bilo treba, ker sem konec meseca le ugledala isti +. Ampak hočem ti povedati, da bo nekaj le na tem, ko vsi pravijo ne misli na to, sprosti se.... No vsaj pri nama se je izkazalo, da se je to splačalo....

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je narobe da še ni?
5.1.2009 15:34:43   
ZmajTolovaj
Ja, od konca oktobra sploh ni panike! Midva sva vsakič potrebovala ene par mesecev, skoraj pol leta. Pa vmes je bil še kak ss, potem pa spet ... Ti se samo poskusi sprostit, pri nama je to delovalo - ko sem nehala mislit na to, je ratalo! user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je narobe da še ni?
5.1.2009 15:37:21   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjicka

Ali obstala kaj za povečanje možnosti zanositve?


poleg rednega seksa je treba dati še mozak na OFF.....saj veš, da je prevelika želja najboljša kontracepcija....pa daj se prestavit na drug forum....tam so "neučakane"user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je narobe da še ni?
5.1.2009 16:16:48   
Ribica **
Z leti se pa itak tudi % zanositve manjsa. Plus ogromno drugih dejavnikov je se tukaj prisotnih.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je narobe da še ni?
5.1.2009 17:13:10   
maca m
Nama tudi pol leta ni ratalo, sem že kar malo obupala in spraševala sestrično (ki tudi ni mogla zanosit) kateri pregledi me čakajo......pol sem pa drug dan naredila test in mi je pokazal +. Želim ti, da ga tudi ti čim prej zagledaš. 

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj je narobe da še ni?
5.1.2009 19:00:18   
mani2
Tudi sama sem imela nekaj težav z zanositvijo. Ko smo delali na prvi user posted image  je trajalo dve leti da nama je uspelo. Sem že popolnoma obupala in se sprijaznila da nikoli ne bom imela user posted image . Pa je uspelo. Tudi v drugo ni šlo tako zlahka in sva poterebovala 10 mesecev. Pa je dopust naredil svoje.

Tako da ni za vržit puške v koruzo. Možgane na pašo in uživaj v user posted image .

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj je narobe da še ni?
5.1.2009 19:35:45   
čipka
Ja, od konca oktobra sploh ni panike!


ja res ne...mi2 sva poskušala 8 mesecev...


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj je narobe da še ni?
6.1.2009 15:54:31   
dushka
moja prijateljica tudi nekaj časa ni zanosila in je je neka znanka svetovala naj začne jest folno kislino in je delovalo.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj je narobe da še ni?
6.1.2009 23:16:29   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjicka

Od konca oktobra se trudiva za štručko


to je komaj dva meseca. user posted image Po moje ni nič narobe. user posted image Redko kdaj rata takoj.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj je narobe da še ni?
7.1.2009 6:55:24   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ja - sprostitev in spolnost iz užitka. ne bodita vedno ko skočita med rjuhe obremenjena s tem ali vama bo konćno ratalo.
če pa tudi to ne bo pomagalo pa kar pogumno k ginekologu.


Točno tako!!


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj je narobe da še ni?
7.1.2009 9:56:47   
Nea_teja_
Ksenjicka res je tako kot pravijo druge punce midva sva se trudila več kot pol leta in ko sem končno zanosila sem bila kot v sedmih nebesih čeprov imamo doma že tri krasne punce ampak na našo žalost se je končalo slabo v trtjem mesecu sem imela ss.Sedaj se zopet trudimo in veselo skačemo že kr dobra dva meseca pa ni še vedno nič.Vsakič ko naj bi jo dobila upam dauser posted image  nebo ampak evo spet se pokaže.Sedaj sva dala možgane čisto na off in bo ko bo čeprov je res težko.Zato ti tudi jaz svetujem da pojdi na forum upajmo skupaj ,kjer ti bojo punce delala oporo in  boš vidla bo dosti lažje .Upam da se bereva tam

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Starostna razlika
ninola

Koliko let je primerna starostna razlika med dvema otrokoma

Eno leto (10%)

Dve leti (41%)

Tri leta (38%)

Več (12%)


Število vseh glasov: 112

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!