|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 19:45:52   
Pupica
Punce jaz sem tako :(:((.Moja pupica je danes vstala še čisto normalna. Pojedli sva zajtrk(malo manj)Potem sva se še igrali dopoldne, ko je prišel čas malice, pa ni hotla ne ml.zdroba, ne ml.riž, ne zmiksane sadne kašice, niti kruha.(( Popila je le 2 flaški čaja, nato pa spat(12h)

Zbudila se je z 39,5 vročine. :((:((Dala sem ji svečko, vročina je padla, sva clo kosilo pojedli, ob 16h je spet narasla temp.:((Kljub svečki ni padla, zato sva šli k zdravniku. Ovrgla je možnost vnetja ušes, prehlad, angina, hm...pa kaj še ...V glavnem ne ve. Dala je svečke in naju poslala domov. Zdej sicer spančka, vendar sem čisto :((:((

Jutri morva še k svoju zdravniku, da dava vodo, če je mogoče kak uroinfekt...No mal sem mogla potarnat, je revica tko pridna, čisto malo je jokala pri zdravniku, drugače pa čisto potrpežljivo prenaša vse, le njene očke so takooo žaslotne:((:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 19:48:46   
.ču
Kaj pa zobki?
Zakaj ji pa ni napisala za kri vzet,ponavad se na krvi najbl in najhitrejš vid:zmeden2:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 19:51:55   
dory
U jej..to pa cist verjamem,da si vsa iz sebe..zdej kaj bi to lahko blo,ti ne znam povedat,saj mi takih tezav nismo mel...le malo nad 38 vrocine,pa se to so bli zobki...

Drim pesti,da bo jutri ze bolje...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 19:53:43   
ZARA
Za zobe pravjo,da naj vročina ne bi bila višja od 39*C...a ima samo vročino,nič druzga??

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 19:54:03   
HuAnita
Zdrži. Saj bo. Čupasta pupa bo kmalu zdrava!:angel:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 19:56:38   
Pupica
Ja sej sem se jaz tut tolažila da so zobki(ker je bila že ene 2 dni neješča, pa nisem vedla ali je zarad vročine ali kaj drugega)
Vendar pri zobkih je rekla, da nikoli ni nad 39, pa da s svečko ponavadi pade.

Meni se zdi čist isto kot takrat ko je imela 6.bolezen, vndar vem, da je ne more še enkrat prebolet.
Driske ni, flekov ni, ne kašlja, ne kiha, niti ni zamašen nosek,...:zmeden::(:((:((:((

Samo sedi pa tko milo gleda, vroča pa je da misliš da se boš opekel. Prej sme pomerla je imela še kar 38 C.Zgleda da sva z obkladki mal zbile vročino, pa vseen:(

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 19:58:48   
ZARA
Ja no super,pol ji pa še veliko tekočine dajaj za pit,pa ne preveč tople...jst sem Zari dajala čaj na sobni temperaturi...
lp

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 20:01:05   
Pupica
Spila je pa do zdej sigurno 1 liter. Vsak obrok je zamenjala za flaško čaja:zmeden:
Vsaj to, če drucga ne:(

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 20:02:19   
ZARA
To je fajn,če pije bod vesela :bravo:...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 20:05:50   
Pupica
ja zdej bom bl težko vesela, mi pa odleže vsakič k celo flaško pozauha...vsaj to...:(
Upam, da bo jutri vse OK. Držte :miska::miska::miska: !

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 20:10:56   
viv_
A ste šesto bolezen že imeli? Lahko da je to...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 20:12:56   
ZARA
Se mi zdi da ja,viv...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 20:13:59   
Maxica
Upam, da boste čimprej ok.:rozica:Za vročino kr probaj še z obkladki, ali pa ji pripravi malo manj toplo kopel (manj toplo kot ponavadi, mi imamo ponavadi cca.37stopinj, ko je imel vročino, sem ga pa dala v cca.33stopinj toplo vodo)-tako mi je tudi pediatrinja svetovala, pa nam je pomagalo. Drugače pa naj kr pije, pije, pije. Čimbolj mirno prespite noč, jutri pa k zdravniku. Mislimo na vas in Tii pošiljamo :love:. Srečno!:sloncek:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 20:16:52   
Pupica
Ja 6.smo preboleli.

PUNCE ŠE NEKEJ!Zjutri k sva se previjale, se je vlekla za ušesek.Ne fejst ampak ene 3x je potegnila vsakega in L in D. To sem povedala tudi dr.pa je pogledala pa pravi da so ušesa OK. Ampak k sva prišli domov, sem ji šla jaz čaj naredit, pa je rekel moj da jo je spet videl, kako je ušesek vlekla:zmeden::zmeden:

Je katera mela vnetje ušes?Jaz sicer predvidevam da to boli in da otrok zelo joka, no lahko pa da še bo:((:((

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 20:19:35   
ZARA
Jah ne vem ni nujno,mogoče se je pa kr tako mal za ušes vlekla...ja če ji je pregledala uho in pravi da je OK,pol se nimaš kej sekirat...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 20:22:18   
.ču
Baje se za všeska vlečejo tud kadar so fejst utrujeni...če je pa vnetje pa boli ko:hudicek:men ni blo rodit nč v primerjavi s tem ko sm mela vnetje v sedmem mesecu nosečnost...
Za zbijanje vročine pa preverjeno pomaga tud sok naribane zelene paprike...

Pocajtejte se:rozica:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 20:24:55   
viv_
pupica - tamala od LARE je mela vnetje ušeskov... Poprivatkej jo...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 20:25:25   
Mojca P.
Nas je imel vnetje useska in je dr. tud na prvem pregledu to izklucla. Naslednji dan je pa cez noc vec "rumenega" ven prilezlo (ko je vrocina s svecko padla)in sem jo na kontroli se enkrat opomnila. No, potem je ugotovila, da je to to, da pa ima mali ozke kanale (res se nic ne vidi noter) in tezko vidi. Tecen niti ni bil, bolj umirjen, totalno nejesc (vse je jedel samo na flasko-sem mu se sadje tako nardila), pa ponoci sva ga veckrat mogla preoblect, ker bil moker, ko je vrocina padla. Zbila jo je pa samo svecka in se to je komaj zdrzala naslednje stiri ure, ko smo lahko dali naslednjo.
Ja, pa za useska se je vlekel. Poskusi ji pritisnit za useskom (kot ce bi tipala bezgalke), ce jo boli se bo umaknila, zvila ali zajokala.

Dobili smo pa antibiotik in na sreco se vnetje ni ponovilo.

Upam, da cimprej vse mine in boste brez problema spet uzivali na soncku.:rozica:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 21:14:12   
bini
takole je z ušesi - mi smo eksperti to že 2krat čez dali...:(
pri nas ni blo vročine prav visoke, vlečenja za uha pa glih en tolk kot ti opisuješ... pa mi je sestra rekla, da to testiraš tako, da mal močneje pritiskaš s svojim prstom okol ušesa - spodaj in naokoli (upam da si predstavljaš)... če bo začela jokat, potem je to to, drugač pa ne.. upam da to ni to in držim pesti, da se zjutraj lepotička zbudi z nasmeškom :rozica:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 21:27:30   
tesa
Pupica verjamem, da ti je hudo ampak težko je takoj ugotoviti vzrok zakaj je temperatura.:zmeden:
Moja pediatrinja vedno pravi, da je potrebno počakati tri dni, da se pokaže kaj je vzrok za vročino.
Ali je to vnetje ušes, angina ali kaj drugega. Po prvem dnevu je vročina samo znak, da se je v telesu začela sprememba in je to "alarem". Skratka žal bomo težko ugotovile vzrok:(
Počakaj še kakšen dan, do takrat pa svečke in če bo huje kopeli.
Tvoji pupiki želim čimprejšnje okrevanje!
Lp:miska:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
20.6.2005 23:41:04   
bivka
Ful držim pesti in javi!
Joj, kako je luškana! Prava pupa za pocmokat!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
21.6.2005 7:48:21   
Pupica
No noč prespali kolikor toliko mirno.Ob 22h svečka, ob 23 čaj, pa čez pol ure čaj, tko nekak do 5h.:((:( Nato vročina, svečka, zdej pa še spi. Čakam da se zbudi, da greva k zdravniku.:(
Poročam ko prideva nazaj.
Hvala vsem za spodbudne besede!
Bom opozorila dr.na ušesa, ima le dolge laske, in predvčerajšnjim ko se je kopala je čist možno, da so se ušeski prehladili.:(

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
21.6.2005 11:17:14   
Pupica
Smo nazaj...vzeli vodo in kri..čakamo rezultate.Vročina še kar:(mene bo pa pobral, če ne bo hitro ura 12 da pokličem:((

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
21.6.2005 11:21:46   
Maxica
Uf, sem prav čakala, da izvem, kaj je vaši punčki. No, držim pesti:miska:, še vedno, da ni nič hudega. Srečno:sloncek:!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Kaj bi to lahko bilo - vročina
21.6.2005 11:22:14   
viv_
A zdej še vedno ne vejo nič a kako?

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




pustni kostum
Michonne RR

Kje boste dobili pustni kostum za otroka?

Nakup (64%)

Izposoja (7%)

Naredili ga bomo sami (7%)

Kombinacija kupljenega in narejenega doma (21%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!