|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi naredile..darilo?
12.10.2009 13:02:40   
petarda
Obračam se na vas, ker ne vem kaj narediti, saj sem prvič povabljena na rojstni dan, kjer se slavljenci odpovedujejo darilom v korist neke dobrodelne organizacije. Je pa praznovanje 2 odrasla + 2 otroka. Meni je ideja sicer zelo všeč, samo sem zdaj v situaciji, ko ne vem kaj naredit. user posted image  Naj pač nakažem denar, tam pa grem čisto prazna? Mi je malo čudno, da nebi niti za otroke nič vzela user posted image ...  Ali nekaj nakažem, z eno malenkostjo pa vseeno kupim nekaj? Se to spodobi, če so izrazili drugačno željo? user posted image  Kako ve ravnate v tem primeru? Kam daste čestitko..če jo sploh daste? user posted image

Hvala za pomoč...nebi rada prišla edina z darilom, po drugi strani pa ne edina brez user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi naredile..darilo?
12.10.2009 13:16:49   
kaya2007
jaz bi definitivno prinesla še kakšno malenkost, vsaj simbolično darilo. pred kratkim sem bila npr. na rojstnem dnevu, kjer smo dali skupno darilo, pa sem vseeno kupila še malenskost za zraven. sem bila ena redkih sicer, ampak sem se bolje počutila, ker sem imela nekaj za iz rok dat user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi naredile..darilo?
12.10.2009 13:17:30   
rija
Kupiš čestitko, napišeš kam si darovala in jo aranžiraš skupaj z majhno bomboiero ali čokoladko.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi naredile..darilo?
12.10.2009 13:21:49   
botrca
Zrolaj kot pismo in okrog zaveži mašnico...mislim da bo čisto dovolj.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi naredile..darilo?
12.10.2009 13:22:07   
petarda
Hvala obema. user posted image  Napisali so točno v korist koga lahko darujemo, tudi TRR. Torej v čestitko samo napišem, da smo upoštevali njihove želje? user posted image  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi naredile..darilo?
12.10.2009 13:25:15   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Zrolaj kot pismo in okrog zaveži mašnico...mislim da bo čisto dovolj.


A čestitko? Dobra ideja. Hvala. user posted image

Ve to govorite iz lastnih izkušenj? A pride vseeno kdo z darilom? user posted image ... Še zmeraj mi je namreč malo čudno, da bi šla čisto brez...ker vem kako se otročki daril veselijo...vsaj moj user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi naredile..darilo?
12.10.2009 13:31:09   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Kupiš čestitko, napišeš kam si darovala in jo aranžiraš skupaj z majhno bomboiero ali čokoladko.....user posted image


Točno tako. Za otročke malo sladkarij, pa bodo veseli. Glede na to, da jih ti malo bolje poznaš, kot me user posted image , pa sama presodi, če so kakšne malenkosti, kot recimo knjigica in pobarvanka, ... tudi potrebne.


_____________________________



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi naredile..darilo?
12.10.2009 13:45:59   
talika81
mi smo pred kratkim namesto darila darovali v dobrodelne namene in sicer za rdeče noske. vse smo uredili preko organizacije Krilca. imajo svojo spletno stran.

oni lahko pošljejo voščilnico bodisi slavljencu na dom al pa jo pošlje tebi in jo lepo daš v kuverto, še kaj napišeš in je to to.

se da tud na tak način narest.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi naredile..darilo?
12.10.2009 13:49:14   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Kupiš čestitko, napišeš kam si darovala in jo aranžiraš skupaj z majhno bomboiero ali čokoladko.....user posted image

Tudi jaz mislim nekako tako. Sama sem ravno nedavno za poroko kupila čestitko (lahko jo sama ustvariš), napišeš ali prepišeš kakšen verz, misel, aranžiraš (jaz sem jo nesla cvetličarju), notri pa daš denar oz. če gre za nakazilo na račun, to tudi napišeš.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bi naredile..darilo?
12.10.2009 13:50:27   
petarda
talika81...mi je všeč tvoja ideja, vendar so oni napisali v korist koga se odpovedujejo darilom.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




1. november
Michonne RR

Koliko nagrobnih sveč ste prižgali ob letošnjem prazniku?

1-3 (27%)

3-5 (9%)

5-10 (8%)

10 ali već (4%)

Nobene (46%)

Namesto sveč smo na grobove položili rože, kamenčke... (6%)


Število vseh glasov: 78

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!